wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck e... tam.... brakuje Majdanów
0
@norbi77 masz rację , Real w 95 min wyrówna
0
Grizman oczywiście pudło , ale ten Vini to przystojniaczek , patrzec tylko jak Real z niczego wyrówna
0
no to 2-1 bedzie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 pstroooooooooooo ???!!!
0
wy tu o pierdołach piszecie a Legia z Górnikiem juz 6 bramek
0
@pero1983 można , można to jest piłka nożna ....haha
4
no to teraz w dogrywce Benzema .......i po angolach
2
Ostatni mecz Betis gra w Madrycie z Realem to pamiętajcie że jak im trzeba będzie 3 pkt to będą mieli
0
@Seledynowy piszemy tutaj od 2 lat ale co niektórzy ...no co ty strzał życia oddał ...
1
no tak ...trzeba kupić jeszcze z 5 napatników i z 10 pomocników , a reszta gra ok
0
no i sie zaczyna
1
@Dzemix111 a to dopiero pierwsze 45 min
3
@h2o a to juz wiem od lat
0
Levante coś duzo karnych dostaje
0
coraz wiecej nazwisk sie przewija , to ten to tamten , same pomocniki i napadziory , to moze zagrajmy bez obrony i bramkarza ?
0
@Cule1234 Xavi nie czyta La Rambli , jakby czytał to by wiedział o tym pół roku wczesniej
1
przeciwnicy do 1 czwórki sami się wykruszają , nie zjebcie to Barcelono
0
kiedy bedzie mozna wystawic oceny za mecz ?
0
jednak są lepsi frajerzy niż my
0
@Criss18Barca chyba 2 lata był zawieszony , szkoda ze nie z tatą ...to był kozak
0
fajna atmosfera w Realu i takie śliczne stroje mają
0
@Criss18Barca Drabik dzis 16 pkt
0
Eric i Clement jutro w obronie ...to co 2 karne ?
0
@The_Man normalka
0
Eintracht Frankfurt w pałe
2
@P33ck fajnie teraz wyglądają dziadki , Lordowie
Whole lotta love.. to mi zawsze chodzi po głowie
0
@Ojciec5tkidzieci ok , dzięki
0
@Ojciec5tkidzieci do ilu zwyciestw graja ?
2
Panowie , po co nam Lewy , Hohland czy inne 'gwiazdy ' jak my mamy do dupy obronę i do dupy bramkarza , pisałem to pół roku temu , zespół buduje się od tyłu , a my co ? Luk , Bratłajt , Auba , Adama , to gdzie tu obrońca.
Niemiec w bramce nigdy nie będzie naszą ostoją . kropka