0

@P33ck e... tam.... brakuje Majdanów

0

@norbi77 masz rację , Real w 95 min wyrówna

0

Grizman oczywiście pudło , ale ten Vini to przystojniaczek , patrzec tylko jak Real z niczego wyrówna

0

no to 2-1 bedzie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 pstroooooooooooo ???!!!

0

wy tu o pierdołach piszecie a Legia z Górnikiem juz 6 bramek

0

@pero1983 można , można to jest piłka nożna ....haha

4

no to teraz w dogrywce Benzema .......i po angolach

2

Ostatni mecz Betis gra w Madrycie z Realem to pamiętajcie że jak im trzeba będzie 3 pkt to będą mieli

0

@Seledynowy piszemy tutaj od 2 lat ale co niektórzy ...no co ty strzał życia oddał ...

1

no tak ...trzeba kupić jeszcze z 5 napatników i z 10 pomocników , a reszta gra ok

0

no i sie zaczyna

1

@Dzemix111 a to dopiero pierwsze 45 min

3

@h2o a to juz wiem od lat

0

Levante coś duzo karnych dostaje

0

coraz wiecej nazwisk sie przewija , to ten to tamten , same pomocniki i napadziory , to moze zagrajmy bez obrony i bramkarza ?

0

@Cule1234 Xavi nie czyta La Rambli , jakby czytał to by wiedział o tym pół roku wczesniej

1

przeciwnicy do 1 czwórki sami się wykruszają , nie zjebcie to Barcelono

0

kiedy bedzie mozna wystawic oceny za mecz ?

0

jednak są lepsi frajerzy niż my

0

@Criss18Barca chyba 2 lata był zawieszony , szkoda ze nie z tatą ...to był kozak

0

fajna atmosfera w Realu i takie śliczne stroje mają

0

@Criss18Barca Drabik dzis 16 pkt

0

Eric i Clement jutro w obronie ...to co 2 karne ?

0

@The_Man normalka

0

Eintracht Frankfurt w pałe

2

@P33ck fajnie teraz wyglądają dziadki , Lordowie
Whole lotta love.. to mi zawsze chodzi po głowie

0

@Ojciec5tkidzieci ok , dzięki

0

@Ojciec5tkidzieci do ilu zwyciestw graja ?

2

Panowie , po co nam Lewy , Hohland czy inne 'gwiazdy ' jak my mamy do dupy obronę i do dupy bramkarza , pisałem to pół roku temu , zespół buduje się od tyłu , a my co ? Luk , Bratłajt , Auba , Adama , to gdzie tu obrońca.
Niemiec w bramce nigdy nie będzie naszą ostoją . kropka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?