wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
męczy mnie ten mecz ,czy my wygramy na 0 z tyłu ?
4
dalej twierdze ze ręcznik na bramce
3
ale tłuki w tym espaniolu
1
@Coutinho007 " Łza " mi się zakręciła....świetny artysta
0
@Nazio87 UPC i wszystko jasne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
nie wiem czy było ..... od dziś Eleven Sports 1 w 4K ( widać inna jakość )
0
Ousmane Dembélé
Dolegliwości w okolicy spojenia łonowego , to co ? po ślubie mu sie to stało ?
1
@kubix05 super te wszystkie wiadomosci , prosze mnie odznaczyc
9
qrwa ... sedzia zrezygnowany ....juz nic nie wymyśli
2
6 minut ? haha , jakby real strzelił to by było 2 min
1
@Batys ja sie przerzucam na wyniki na zywo .pl , tak jak było poprzednio na FlashScore
0
@Zoker mój avatar (Herb ) jest juz od dawna , nie zmieniam jak tu inni na gołe dupy , kotki , pieski czy karykatury z bajek
0
widzieliscie juz nowa witryne Flashscore , jak dla mnie gorsza , brak kolorów , blada a tryb ciemny mi nie odpowiada
0
@SkilledHydra16 ja ogladam na Polsat Sport
2
qrwa , nawet w ostatniej akcji meczu gość nie kryty oddał strzał ....to jest chore jaką mamy obronę
1
0-0 , dziękuję i dobranoc
0
ja patrzę na Mil- Juv , przynajmniej tam gra nasz przyszły napadzior pan M.
0
pisał ktoś czemu Łukasz nie gra czy nie doczytałem ?
0
@Encore
0
no cóż , trudno,czekaja nas długie ciężkie miesiące
1
Qrwa , miałem się położyć a tu dalej cza paczeć.......
0
zapoda ktoś bramkę Ferrara ?
0
kibel , strona siadła , co nas dzisiaj jeszcze czeka ?
0
@Dwight_Schrute haha co za bzdury tu koledzy pisza , to spalanie 4,5 czy 7,4 to jest pokazane w danym momencie jadac na benzynie ,puszczas gaz i silnik sie doładowywuje , to jest hybryda , nalac do pełna bak , wlaczyc licznik dzienny i wtedy sie okaze ile pali
1
po hu... zdjal Luka , to był straszny bład , przeciez ten Depaj to pajac
4
gosc strzał zycia , Stegen obrona zycia
4
Pucz to tylko odklepuje piłke , dla mnie nie ta liga
0
@michal26 na 5 najwyżej
0
@Tomo_95 ja mam nadzieje ze doczeka , marzenia sie spełniają ....wszystkiego najlepszego w 2022 roku