2

@itmustbejoke wszystkich ...hahaha

0

@wlodek54 widzisz , nie tylko dzieciaki siedzą przed klawiaturą , haha

0

@TridenteMSN ok , 54 to moja data urodzenia , tak tak z wnukami ogladam mecze , a tak jak piszesz minusy taktyka i zmiany ,to chcesz dalej to ciągnąć ?

0

a Zidan to z czego zrobił wynik ( chociaz co to za wynik dla nich ) , u nas przy takiej kadrze ( patrz ..kontuzje ) to co by Kuman osiągnął ?

0

@TridenteMSN oglądałem , oglądałem , od 50 lat oglądam i takiej bezsilności zawodników i Kumana ( twojego wybawcę ? ) jeszcze w tym klubie NIE było

1

@wroclawianin89 haha i to bez Taja

1

zauwazcie ze przy niekorzystnym wyniku Kuman traci też głowę , ratowanie sie zawodnikami którzy nigdy nie powinni powąchać FC Barca nic nie dalo ( kilkakrotnie ) , jest jeszcze niestabilność finansowa klubu to nie wiem jaki trener chciał by tu przyjść

2

oglądałem powtórkę meczu.......Kuman ..pakuj się

0

@DonMatteo901 ha z 2 metrów w bramkarza

0

@msmsms odnośnie trenera to nie wiem , ale jak i tak trzeba wymienic połowę składu to czy Kuman czy nowy trener bedzie musial budowac wszystko od nowa , ja bym postawił na trenera z Barcy B

2

Luis S .......to jest gość

1

@Firestone Q-rwa ...dajcie już spokuj z tym Puigiem , nie ten poziom i nie ten styl

1

jeszcze matematycznie.........????

0

@barcelonaLM a u nas w tv nic

0

@Mathew16 to że umieją grać w piłkę

0

@Catalanian1991 nosz kurwa , matematycznie to Sevila moze byc mistrzem

3

Sergio Busquets: Matematycznie jeszcze mamy szanse, ale w praktyce jest to niemożliwe
............to już kpiny z nas robią

0

@Keson nie dał rady , trudno i nie widzę z nim dalszej wspópracy

0

@Keson ale to Kuman odpowiada za druzynę , tak ich przygotował , moim zdaniem out

1

@Wiktorek2002 przestań chłopie

0

@kamiVeB a na huj ci ten riki ?

0

dobrze jest....................

0

@fart ile dembele miał 4 lata temu ?

0

de Jong wypada ..................

0

no to bronimy wyniku

0

lągle jaki dokładny

0

kapitalna interwencja lągleta

1

Dembele wypad ........czego nie podałes do Messiego ?

2

@Sisitoro nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1

frajerzy roku ....................... roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?