wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@itmustbejoke wszystkich ...hahaha
0
@wlodek54 widzisz , nie tylko dzieciaki siedzą przed klawiaturą , haha
0
@TridenteMSN ok , 54 to moja data urodzenia , tak tak z wnukami ogladam mecze , a tak jak piszesz minusy taktyka i zmiany ,to chcesz dalej to ciągnąć ?
0
a Zidan to z czego zrobił wynik ( chociaz co to za wynik dla nich ) , u nas przy takiej kadrze ( patrz ..kontuzje ) to co by Kuman osiągnął ?
0
@TridenteMSN oglądałem , oglądałem , od 50 lat oglądam i takiej bezsilności zawodników i Kumana ( twojego wybawcę ? ) jeszcze w tym klubie NIE było
1
@wroclawianin89 haha i to bez Taja
1
zauwazcie ze przy niekorzystnym wyniku Kuman traci też głowę , ratowanie sie zawodnikami którzy nigdy nie powinni powąchać FC Barca nic nie dalo ( kilkakrotnie ) , jest jeszcze niestabilność finansowa klubu to nie wiem jaki trener chciał by tu przyjść
2
oglądałem powtórkę meczu.......Kuman ..pakuj się
0
@DonMatteo901 ha z 2 metrów w bramkarza
0
@msmsms odnośnie trenera to nie wiem , ale jak i tak trzeba wymienic połowę składu to czy Kuman czy nowy trener bedzie musial budowac wszystko od nowa , ja bym postawił na trenera z Barcy B
2
Luis S .......to jest gość
1
@Firestone Q-rwa ...dajcie już spokuj z tym Puigiem , nie ten poziom i nie ten styl
1
jeszcze matematycznie.........????
0
@barcelonaLM a u nas w tv nic
0
@Mathew16 to że umieją grać w piłkę
0
@Catalanian1991 nosz kurwa , matematycznie to Sevila moze byc mistrzem
3
Sergio Busquets: Matematycznie jeszcze mamy szanse, ale w praktyce jest to niemożliwe
............to już kpiny z nas robią
0
@Keson nie dał rady , trudno i nie widzę z nim dalszej wspópracy
0
@Keson ale to Kuman odpowiada za druzynę , tak ich przygotował , moim zdaniem out
1
@Wiktorek2002 przestań chłopie
0
@kamiVeB a na huj ci ten riki ?
0
dobrze jest....................
0
@fart ile dembele miał 4 lata temu ?
0
de Jong wypada ..................
0
no to bronimy wyniku
0
lągle jaki dokładny
0
kapitalna interwencja lągleta
1
Dembele wypad ........czego nie podałes do Messiego ?
2
@Sisitoro nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
1
frajerzy roku ....................... roku