wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
znowu ten serwer ...w sobotę nawet nie ma co włączać
2
no to gramy na trąbce "
3
1.
Geiger K.
232.0 m
7.
Żyła P.
239.0 m
??? ja juz nie oglądam tego , Piotrek skoczył 7m dalej....
1
@Chakalaka Dżem
2
@Chakalaka
1
@Colon Akwarele , z tego zespolu "wyszedł" Czesław Wydrzycki czyli Niemen
3
@Shear007 masz rację , tak jak napisałem można manipulować stop klatką i tak robią !! patrz biali
27
dobrze gość powiedział ...można manipulować stop klatką ...i tak robią cały czas pod białych
0
@kondzik47 no jest nieprzewidywalny ...5 setek 0 goli ....
0
@macio_944 nie tylko dzisiaj ....
7
Celta już się zesrała....
0
Qrcze ...Dembele dziś fatalny
1
Dembele do zmiany
1
@sebo939 nie podali w statystykach ilu gości dzisiaj skopał
1
@fcbarcafan19 no to teraz na 10 strzalow bedzie ze 2 celne
2
no i wyklaskał ...hehe
0
uffffff....super sobota !!!
0
jak nie pykną drugą to ....................
0
jak zobaczylem ze Brat wychodzi na druga polowe to wyłaczam !!!
0
ja juz wątpię ze to Kuman wystawia skład , trzeba byc chyba ...... ( tu nie napisze bo brzydko ) zeby wystawic Bratłajta , Pianicza , gdzie młode chłopaki zagraliby o niebo lepiej ,jestem pewny w 100 %
0
tragedia.................tragedia
0
@tomcias10 a na kogo ? gramy w 10 , co robi Bratłajt ??? w tym składzie ?
0
@Barca1922 co robi w Barcelonie ? jest obecny
0
Trinkao to juz jak Griz marnuje setki , no trzeba podglądać od najlepszego
1
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/koronawirus-nie-zyje-dziennikarz-polskiego-radia-janusz-majka-zmarl-na-oddziale-covidowym-6610945506442112a%3famp=1
wklejam tutaj , moze ktos co interesuje sie żużlem pamięta Janusza
1
@VamosRakieta oczywiscie masz racje , tylko dlaczego qrwa nie ma strzałów z dystansu , oprócz Messiego nikt nawet nie próbuje i to mnie wkurza
1
@VamosRakieta no niezupełnie , ja uważam ze chyba Lenglet wyłączył mozg Koemanowi ( że go wogóle wystawia ) , a piszesz ze mieli okazje ( ile to juz w tym sezonie ) to po huj wystawia wkólko ten sam skład , wybacz ale wprowadzajac brata łajna czy pjanicza to skąd maja byc bramki , a ze sa frajerami to prawda , jak dla mnie Kuman też .
0
a hujjjjjjjjjjjjjj n nimi , zaorac i wyjebbbbbbbbbbbbbb.....ać
0
poooooośśśśśśśśśśśśśśśśmiewiskoooooooooooo
1
deeeeeeebbbbbbiiiiiiiiiiiiileeeeeeeeeeeeeeeeee