wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PanZagadka na żywo kolego , na żywo
0
Qrcze , na jakiej stronie są wyniki na żywo + wideo z bramek ?
0
noooooooo i tak trzeba
0
ale błedy , błedy w kazdej pozycji
1
@FcBforever221 poczta Polska nie zdążyła z przelewem
1
@deyna2018 Włoszczowa - pierwsza stacja kolejowa i największa w tej części świata ... niestety nieczynna
0
@matirix20 ja nie piję alko bo swoje juz wypiłem....haha
mięsko jem codzień...haha
0
@jedrek7000 tylko Antyradio !!!
0
@maroon na rezerwie jest niejaki Kodro Bośnia i Hercegowina
1
@neeed no tak ..ale na flascore są hiszpańskie
1
antułannnnnnnnnnnn
12
tego Brata Łajta trzeba się pozbyć
1
ładnie wyglądają flagi przy składzie Bilbao ...same hiszpańskie
0
nam strzelać nie kazano
0
ale cisną , tylko co z tego ?
1
@MontelQ dzieki , dobrze że pierwszej bramki nie oglądałem na żywo bo bym zawał dostał , no nic do zobaczenia "w lepszych czasach "
0
jak by mi ktoś jeszcze bramki podrzucił i zamykam ten rok
1
Q....rcze , mi naprawdę nie chce się oglądać juz tych męczarń , chyba odpocznę
0
@Janas11224 pewnie za dużo wypiłem ......bo nie rozumiem
0
@Janas11224 2019 to Jack Nicholson
0
@Kubox życzę Ci aby przestał boleć a dziewczynę znajdziesz napewno
1
a ja nie mam czapeczki ? a mam ! Wesołych Swiąt
1
@Elosek pisałem do nich , opracowują jakąś nową metodę pokazywania bramek , musimy poczekać
1
@Rafix98 jest dobrze ....na zdrowie
0
@Kurkmen ja tam zawsze chciałem żeby mnie sponiewierało
5
@Katalończyk 99 nie ,uwazam ze wszyscy biali pilkarze powinni w ramach protestu przed meczem klęknąć na oba kolana ,
15
Marcus Thuram wywołał skandal w Bundeslidze. Podczas meczu z Hoffenehim zawodnik Borussii M. opluł jednego z rywali - Stefana Poscha.
o kurcze ,tosz to skandal na caly świat ,rasizm , pewnie jest na pierwszych stronach we wszystkich dziennikach
czarny opluł białego
onet.pl
0
@Stasiuburza kiedy ?
0
2-1 , mnóstwo sytuacji , setek , a wynik koncowy ?
pózniej napiszę
0
Cadiz ??? hahaha