wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w której minucie karny dla białych ?
1
@wroclawianin89 a Płock to nie gra ?
0
@NeroTFP ???? o czym piszesz ?
0
@Olkovsky9 polsat sport premium 1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheMazixX 3-3 , lub jak wygraja
1
@PaulFCB no fajna
0
@brzucho pewno w Rzeszy dawno nie było takiego meczu , ciekawym co wymyślą na Hetmańskiej
3
super meczyk żuzlowy
0
@svensonFCB u mnie W-wa Białołęka
0
@brzucho bedzie stal-resovia o 1 lige
0
@Encore Nahorny
2
@Janiama świetnie napisałeś
0
@kamiVeB na tego kto mu więcej obiecał ....zawsze to tak działa
0
uffffff........wygrali
0
no to się nagrał.....ach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Puig tez kiedys bedziesz starszy
0
@Karzel to tak nie działa jak piszesz , kto da więcej na tego zagłosują
0
i to by było na tyle , gramy padakę , dobrze że żużel wrócił , jest na co popatrzec
0
@Colon w tym meczu było tyle strzałow na bramkę , tyle sytuacji ,pewnie w całej kolejce tyle nie ma ...to był mecz
1
@Kajtek77 ulica 3-go Maja , po prawej stronie Liceum do którego chodziłem ....ach
0
@michal26 ja mam Eset zainstalowany i nie ma h...a takie coś przyjść
0
@NaFazieHitman HBO to samo
1
@SHIBA jak dla mnie to bardzo udane zdjęcia , zawsze mozna coś poprawic , bardziej podobają mi się zdjecia zwierzat , roslin bo puszki ....
0
@IronSanHybrid hahaha
0
@IronSanHybrid oswieć mnie
1
@contowsky super , dzieki
0
@gregor85 to moze podaj namiar na W-wę bo ja w oponeo nie chcę kupic , potrzebuje wielosezonowe
0
@MESSIah16 szkoda Diego , bo 1 mecz MS Włochy -Argentyna w Neapolu zmienił jego kariere