0

w której minucie karny dla białych ?

1

@wroclawianin89 a Płock to nie gra ?

0

@NeroTFP ???? o czym piszesz ?

0

@Olkovsky9 polsat sport premium 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheMazixX 3-3 , lub jak wygraja

1

@PaulFCB no fajna

0

@brzucho pewno w Rzeszy dawno nie było takiego meczu , ciekawym co wymyślą na Hetmańskiej

3

super meczyk żuzlowy

0

@svensonFCB u mnie W-wa Białołęka

0

@brzucho bedzie stal-resovia o 1 lige

0

@Encore Nahorny

2

@Janiama świetnie napisałeś

0

@kamiVeB na tego kto mu więcej obiecał ....zawsze to tak działa

0

uffffff........wygrali

0

no to się nagrał.....ach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Puig tez kiedys bedziesz starszy

0

@Karzel to tak nie działa jak piszesz , kto da więcej na tego zagłosują

0

i to by było na tyle , gramy padakę , dobrze że żużel wrócił , jest na co popatrzec

0

@Colon w tym meczu było tyle strzałow na bramkę , tyle sytuacji ,pewnie w całej kolejce tyle nie ma ...to był mecz

1

@Kajtek77 ulica 3-go Maja , po prawej stronie Liceum do którego chodziłem ....ach

0

@michal26 ja mam Eset zainstalowany i nie ma h...a takie coś przyjść

0

@NaFazieHitman HBO to samo

1

@SHIBA jak dla mnie to bardzo udane zdjęcia , zawsze mozna coś poprawic , bardziej podobają mi się zdjecia zwierzat , roslin bo puszki ....

0

0

@IronSanHybrid oswieć mnie

1

@contowsky super , dzieki

0

@gregor85 to moze podaj namiar na W-wę bo ja w oponeo nie chcę kupic , potrzebuje wielosezonowe

0

@MESSIah16 szkoda Diego , bo 1 mecz MS Włochy -Argentyna w Neapolu zmienił jego kariere

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?