0

@Gaucho cos gra nam siadła ... musi wejsc Lewy

0

powinno byc juz z 5

0

haha Surarez jak zwykle

0

@DanielOOL a to on gra ??

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

No Izrael wygrywa z Austrią ( bez podtekstów)

0

@Janiama piękne ....dziękuję

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama a straciła ....10 hehe

0

kiedy ostatnio biali byli liderem LL ?

1

@SHIBA ciekawe rzeczy , moje gratulacje

0

@marcin000019 Geng też przegrał i co z tego ?

0

no no no Valencja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

dobrze że posłuchał Hajte hehe

0

@4drian0 rzeczywiście ....ropucha ...a fee

0

bzdury to ty piszesz , naucz sie pisać poprawnie , jak nie umiesz normalnie odpisać to nie pisz ,

0

@4drian0 może napisz mi co to za kontuzja , trwa juz dość długo , żabo ( 5 herbików )

0

@insp1re a wiesz przynajmniej co to za kontuzja ,a dlaczego trwa tak długo ? napisz mi znawco

0

@4drian0 znam go osobiście ,poczytaj więcej o tej kontuzji

0

Coś mi sie ta kontuzja Messiego nie podoba , czyżby jakis konflikt z klubem ?

1

@Stoiczkow tak będziemy grać , musi sie zmienić trener i ten cały pzpn

0

@Quahoo jaki poziom , ze gralismy na mistrzostwach Europy ? ( pól Europy gra ) a MŚ to co , z kim wygralismy w ostatnich 10 latach ? o sorry 1 ! raz z Niemcami i tyleeeeeeee

0

@BlaseR9 a co ? jakie wyniki ? z kim ???? napisać

0

Fornalik,Nawałka , Brzeczek......qrcza tyle lat zmarnowanych

0

@Kajtek77 hehe ...nie widział , tel do Pazdana no grasz ? gram hehe

0

@Trojanek23 rusek

1

@Pitera27 ja w grudniu EMERYT hehe

0

dobra idę spać ....znów nudy nas czekają

1

ja zjadłem tabletki nocne i musze poczekac jeszcze półgodziny , to jakby coś to pisz panie Bartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?