wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho cos gra nam siadła ... musi wejsc Lewy
0
powinno byc juz z 5
0
haha Surarez jak zwykle
0
@DanielOOL a to on gra ??
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No Izrael wygrywa z Austrią ( bez podtekstów)
0
@Janiama piękne ....dziękuję
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama a straciła ....10 hehe
0
kiedy ostatnio biali byli liderem LL ?
1
@SHIBA ciekawe rzeczy , moje gratulacje
0
@marcin000019 Geng też przegrał i co z tego ?
0
no no no Valencja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
dobrze że posłuchał Hajte hehe
0
@4drian0 rzeczywiście ....ropucha ...a fee
0
bzdury to ty piszesz , naucz sie pisać poprawnie , jak nie umiesz normalnie odpisać to nie pisz ,
0
@4drian0 może napisz mi co to za kontuzja , trwa juz dość długo , żabo ( 5 herbików )
0
@insp1re a wiesz przynajmniej co to za kontuzja ,a dlaczego trwa tak długo ? napisz mi znawco
0
@4drian0 znam go osobiście ,poczytaj więcej o tej kontuzji
0
Coś mi sie ta kontuzja Messiego nie podoba , czyżby jakis konflikt z klubem ?
1
@Stoiczkow tak będziemy grać , musi sie zmienić trener i ten cały pzpn
0
@Quahoo jaki poziom , ze gralismy na mistrzostwach Europy ? ( pól Europy gra ) a MŚ to co , z kim wygralismy w ostatnich 10 latach ? o sorry 1 ! raz z Niemcami i tyleeeeeeee
0
@BlaseR9 a co ? jakie wyniki ? z kim ???? napisać
0
Fornalik,Nawałka , Brzeczek......qrcza tyle lat zmarnowanych
0
@Kajtek77 hehe ...nie widział , tel do Pazdana no grasz ? gram hehe
0
@Trojanek23 rusek
1
@Pitera27 ja w grudniu EMERYT hehe
0
dobra idę spać ....znów nudy nas czekają
1
ja zjadłem tabletki nocne i musze poczekac jeszcze półgodziny , to jakby coś to pisz panie Bartek