0

będzie dogrywka 2x15 minut ?

0

5 minut........

0

@EsTut a nie mozna jeszcze wypozyczyc Bartka ?

0

jeszcze chwile temu było ponad 2 tys cules na stronie .....i spada spada spada , ale ja cos czuje ze będzie bomba

0

@Colon ja go nigdy nie lubiłem , troche cwaniak , no ale umiał grac i z byka lać

2

@DaPi schowaj na Neymara

0

po co oficjalna strona klubu tak nas wnerwia , przeciez mogli ogłosic ze transfery zakonczone kilka godzin temu

0

@MESSIah16 tak , ale np na głównej stronie onetu dotyczącej transferów jest Ney ... jeszcze w koszulce PSG ?

0

@MESSIah16 masz nadzieję ?

0

na co czekamy ?

2

@adius123 super , gratuluję

0

@Kamil92 jak dla mnie to on nie powinien nawet pomyslec o tym kierunku

1

@Kamil92 jezeli Ney do białych ... to dla mnie to będzie skandal

0

hahaha ...ale ten Real kombinuje

0

@Real_w_HD i super

0

@grizzy10 oby nie

0

@marcin000019 bedzie dzisiaj nej ?

0

@marcin000019 o widze ze masz tysiace komentarzy , nej , nejmar , nejnejnej

0

kto ile razy pisał o Nejmarze ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Grand Prix Niemiec w Teterow ,
jak ktoś ma CANAL+

2

serwer juz pada

0

@pero1983 nie nie nie

0

@ddanioofcb 8 za zaangazowanie 10 za serducho do klubu

1

@student97r świetny aktor , szkoda ze tak dramatycznie potoczyły sie jego losy

0

@Katalonbar a kto ?

1

@seba1324 sos tatarski

0

a mnie sie nie podobaja takie wypowiedzi .....zobaczymy za lat kilka

0

no i znowu będzie mecz tysiąca podań

0

@Kredon masz rację , ja dalbym karteczke upadającemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?