wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będzie dogrywka 2x15 minut ?
0
5 minut........
0
@EsTut a nie mozna jeszcze wypozyczyc Bartka ?
0
jeszcze chwile temu było ponad 2 tys cules na stronie .....i spada spada spada , ale ja cos czuje ze będzie bomba
0
@Colon ja go nigdy nie lubiłem , troche cwaniak , no ale umiał grac i z byka lać
2
@DaPi schowaj na Neymara
0
po co oficjalna strona klubu tak nas wnerwia , przeciez mogli ogłosic ze transfery zakonczone kilka godzin temu
0
@MESSIah16 tak , ale np na głównej stronie onetu dotyczącej transferów jest Ney ... jeszcze w koszulce PSG ?
0
@MESSIah16 masz nadzieję ?
0
na co czekamy ?
2
@adius123 super , gratuluję
0
@Kamil92 jak dla mnie to on nie powinien nawet pomyslec o tym kierunku
1
@Kamil92 jezeli Ney do białych ... to dla mnie to będzie skandal
0
hahaha ...ale ten Real kombinuje
0
@Real_w_HD i super
0
@grizzy10 oby nie
0
@marcin000019 bedzie dzisiaj nej ?
0
@marcin000019 o widze ze masz tysiace komentarzy , nej , nejmar , nejnejnej
0
kto ile razy pisał o Nejmarze ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Grand Prix Niemiec w Teterow ,
jak ktoś ma CANAL+
2
serwer juz pada
0
@pero1983 nie nie nie
0
@ddanioofcb 8 za zaangazowanie 10 za serducho do klubu
1
@student97r świetny aktor , szkoda ze tak dramatycznie potoczyły sie jego losy
0
@Katalonbar a kto ?
1
@seba1324 sos tatarski
0
a mnie sie nie podobaja takie wypowiedzi .....zobaczymy za lat kilka
0
no i znowu będzie mecz tysiąca podań
0
@Kredon masz rację , ja dalbym karteczke upadającemu