wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 było ze nie chce grać w PSG
0
@BlaseR9 nic , moze kilka osób byc zalogowanych
0
@BlaseR9 tam trzeba podac numer kontraktu do rejestracji , mój syn tez korzysta z tego , wystarczy znac kogos co ma umowe z upc
0
@daniel32778 w grudniu 65 i emerytura ...haha
0
@BlaseR9 super obraz , tylko czy masz upc bo trzeba sie zalogować
3
@Criss18Barca ja , jako starszy gość to ponad 40 lat...hehe kawał czasu
0
@BlaseR9 ja korzystam z horizon go i mam cały przeglad sportu
1
@escarabajo nie awansuje
0
@Pawelec7 Boniek i tak powie ze polska liga ma się dobrze .
0
@Lamora polska piłka klubowa
0
ale sytuacji ma Lechia .....i pewnie sie skonczy 1-1
0
@ViscaBarca123 dogrywka
0
@TKWM ja czesto jezdziłem , polecam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jackazz w UPC juz od dawna to jest
0
@kuba981 sorry , niewiele pamietam , córka mi kupowała bilet a latalem z Koloni , teraz juz mieszkam w Polsce
0
@kuba981 ja latałem w tamtym roku
0
@IronSanHybrid ja daję 99%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston jest jeszcze Wojtek Fibak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamson24 ten tie break nie mógl by byc do 100 , to by sobie jeszcze pograli
0
@mandigal gra sie do oporu
0
@michal26 haha , to jakby Barca grała z Realem M .do 10 , tez by byl kosmiczny mecz
0
@Kamilos84 ile było do przerwy ?
0
@Aqualitek aaa... to nie mam
1
@PatrykBarcelona o kurcze ....nie wiedziałem
0
@Aqualitek a do czego ?
bo jest prezentacja Griza i IMP na zuzlu
0
@Skaramuczi ten majtkowy i ten niby zielony ? chyba juz nie wróci ?
2
jacys nowi piłkarze Barcy grają ?
tyle tych komentarzy , ochy achy