0

@MesQueUnClub96 było ze nie chce grać w PSG

0

@BlaseR9 nic , moze kilka osób byc zalogowanych

0

@BlaseR9 tam trzeba podac numer kontraktu do rejestracji , mój syn tez korzysta z tego , wystarczy znac kogos co ma umowe z upc

0

@daniel32778 w grudniu 65 i emerytura ...haha

0

@BlaseR9 super obraz , tylko czy masz upc bo trzeba sie zalogować

3

@Criss18Barca ja , jako starszy gość to ponad 40 lat...hehe kawał czasu

0

@BlaseR9 ja korzystam z horizon go i mam cały przeglad sportu

1

@escarabajo nie awansuje

0

@Pawelec7 Boniek i tak powie ze polska liga ma się dobrze .

0

@Lamora polska piłka klubowa

0

ale sytuacji ma Lechia .....i pewnie sie skonczy 1-1

0

@ViscaBarca123 dogrywka

0

@TKWM ja czesto jezdziłem , polecam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jackazz w UPC juz od dawna to jest

0

@kuba981 sorry , niewiele pamietam , córka mi kupowała bilet a latalem z Koloni , teraz juz mieszkam w Polsce

0

@kuba981 ja latałem w tamtym roku

0

@IronSanHybrid ja daję 99%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston jest jeszcze Wojtek Fibak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamson24 ten tie break nie mógl by byc do 100 , to by sobie jeszcze pograli

0

@mandigal gra sie do oporu

0

@michal26 haha , to jakby Barca grała z Realem M .do 10 , tez by byl kosmiczny mecz

0

@Kamilos84 ile było do przerwy ?

0

@Aqualitek aaa... to nie mam

1

@PatrykBarcelona o kurcze ....nie wiedziałem

0

@Aqualitek a do czego ?
bo jest prezentacja Griza i IMP na zuzlu

0

@Skaramuczi ten majtkowy i ten niby zielony ? chyba juz nie wróci ?

2

jacys nowi piłkarze Barcy grają ?
tyle tych komentarzy , ochy achy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?