0

@Colon dzieki , super sprawa ,powróciły wspomnienia z młodych lat ....ach ,
dobrze ze teraz jest internet i inne , ja zaczynalem z kumplami od radia i stacji Luxemburg haha

0

@Colon Electrc Light Orchestra


0

@Colon Duran Duran


Dudek Irek znany jako Shakin Dudi

0

@Colon może coś sentymentalnego
Czerwone Gitary


Czerwono Czarni

0

@Colon oj nie nie

0

@Colon haha , no pewnie

0

@Colon ja dzisiaj mój ulubiony zespół
Budgie


zespół mało znany na Wyspach , za to w Polsce dość popularny , byłem na koncercie no i czad

0

@Colon nie wiem czy było
coś na dobranoc
Alizze


0

@Colon Abc


Aerosmith

Adele


0

@Colon byl taki zespół AKWARELE


0

@Colon tylko na Z to chyba nie Zenki i Zbyszki ?

0

@Colon Zappa Frank


1

@Kapitan hawk "Psy ".....obecnie

0

@NeroTFP pozdrów żonę , moja też robi zajebistą fasolkę

0

@Colon jeszcze pamiętam
Wanda i Banda
Wały Jagielonskie
Wham

1

@Colon Wodecki Zbigniew


White Barry

Weekend

0

@Colon przyznam szczerze nie znam tych muzyków ???

0

@Colon napewno U2


Universe

Uriah Heep

0

@Colon Trubadurzy


0

@Colon to ja mam dzisiaj bombę :
zespół Стекловата (Steklovata)



0

@Colon Rammstein


, to szczególnie polecam !
Rezerwat

1

coś cicho o tym transporcie z Chin , gdzie te 240 ton ? ile rękawic , ile maseczek
zna ktoś odpowiedz ?

0

@Colon nie wiem czy było PROCOL HARUM


Queen no i Pink Floyd

0

@Colon wszystkie co znam to juz wymienione ...ale Omega i ta dziewczyna o ..... młode lata

2

@IronSanHybrid ja tak mialem po alkocholu , serio , ustalo jak przestałem pić

1

@DaPi gdzie mozna kupić ?

1

@Colon Nirvana , Nalepa Tadeusz


0

@Colon dzisiaj za moja żonę : modern talking

1

@Colon Ł ... tu nic dla mnie ciekawego

3

@Colon no wszyscy znają Led Zeppelin
i



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?