0

dziad dziad dziad spalony brat łajta

0

Rudy nie wprowadzi mlodych bo wynik jest niski , trzeba to obronić do konca meczu

0

@Gaucho za trudne

0

@sebasarna18 radził bym Ci jednak udac sie do lekarza i zrobic badania ( EKG podstawa ) , życze zdrowia

1

papa Sevilla papa

1

no Suarez.....dawaj

0

@MaziFCB no to czemu q...wa w takich meczach jak z Alaves nie wprowadzi mlodziez a on co ? Bratlajt , Pjanic ?

0

@sebo939 od lat sie o tym pisze ....nie da się

0

@konrad1661 ja juz nie wiem gdzie to pisać , to jest dziadostwo jak i to co sie dzieje z tym klubem

2

Kuman nic nie kuma o co tu chodzi

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

lenglet jaka padaka

0

@ef okulary załuz

0

@cchesterr43 z czego ? karny jak byk

0

@Joe_Pesci najpierw dobrze patrz a potem pisz

1

@macio_944 a aa juz wiem ...niejaki macio

0

@macio_944 chyba nie , A ?

0

mnóstwo niecelnych podań , co jest panie Ronald ?

0

pewnie juz czas na karnego dla Ronaldo

1

@Beztroskii lahoz

0

haha lahoz jak zwykle

0

@pikass14 to sobie ogladaj jedynke a jak sie znudzi to daj znać

1

jest - 8 , max - 11

1

@Holsik a to juz kilka lat kupują

0

lenglet i busi ???????

0

@kuczyniak wyjdą jak mu jakies podanie do przodu wyjdzie

2

Qrwa pjanic co za podanie , ja pierd.... jakich my zawodnikow mamy

0

hahahahahahahahahaha , padaka

0

@socha to jest nie pojęte , co gość robi w naszym klubie ?

0

@Johnnie_Walker do dziś nie mam pojęcia po co on nam jest potrzebny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?