5

ja nominuję kolegę @Colon , za teksty muzyczne

1

@NGTRX jaki czas ? od 2 lat gramy padakę

0

hahaha , ale pudło griza

0

@Janas11224 dzięki

1

Leo przytrzymuje piłkę zamiast z pierwszej rozegrac , słabo to widzę


1

czego mi sie komentarze dublują , przeciez raz naciskam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@horang chyba nie

0

pisałem ze strzeli Morata

2

słabo w obronie , ten Morata nam cos wciśnie

0

@kuz swoją drogą Fati nie gra

0

@kuz a co ma Suarez do dzisiejszego meczu ?

0

@Explode miałem wymiane , chodzi mi o jakąś strone

0

kiedys mialem fajny animowany motyw na kompa , oczywiscie FC Barca , wie ktos gdzie szukać ?

1

Lukaku to jest gość

4

@Mixtape ja jestem na etapie oglądania SpongeBob Kanciastoporty........ z wnukami..... hehe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore jeszcze 2 mecze żużlowe

1

@matheo i się obudziłeś

2

@Yosemite dzieki za ten artykuł

0

ale super duet komentujący mecz Hiszpania - Szwajcaria

0

@Kamilos84 i jeszcze minister sportu ....Gliński

18

@FC1899Barca czytaj dokładnie , to jest wykres odwalony z Ministerstwa Zdrowia , nie made in TVN tylko Ministerstwo Zdrowia ( a to różnica )

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@SteuerFreiMoney mozesz mi cos wiecej napisać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?