wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Monaco - Lyon na 3 programach leci , to moze Barce puszcza to na ktoryms cos wpadnie
1
@JohnnyBarca w niedzielę zagrają mecz życia
0
Dzeko 35 lat i strzela bramki
0
No to 29bm LIDER !!!
1
Sevilla nie odpuszcza
1
za ostro , mlody chłopak , żeby się nie zaciął , jakoś Grizman podając do tylu do przeciwnika też stworzył nienezpieczną sytuację , szkoda mi go
0
@tristan87 prawą też
0
@tristan87 lewą to on kasę przytulał
0
@tristan87 a Dziwisz jego prawą ręka był ....amen
0
@LuisSalvano dziwisz .....się ?
0
@Sergio_Devils praktycznie
1
@M4jkellmquc oni grają prostą piłke ( 1000 wrzutek ) a my klepalismy jeden do drugiego
0
Juve 3 bramy ale bez Grzmota
0
@LuisSalvano wiadomo tak jak powrót NEY-a
0
@tristan87 aleś bystry
0
@LuisSalvano taaaak..... nie wiedziałem
1
Barcy do wygrania La Ligi potrzeba tylko wygranej we wszystkich pozostałych meczy
0
wchodzi trąbka z brodą
5
patrzcie jak bilbao szybko wstaje , przedtem lezeli pół godziny
0
oj ,coś posiadanie pilki nam spada
0
@tbas masz rację ...a co by bylo jakbysmy mieli 100% posiadania ? haha
0
@IMBALEO którym napastnikom ?
0
@messi564 Całe szczęście cała trójka naszych stoperów gra świetną pierwszą połowę ? no tak ...wybronili 25 akcji wroga i 15 strzałow zablokowali
1
ale kontratak Barcy ????
2
sędzia uj , rzeznicy itp , a Barca klepu klepu i gówno , wcale się nie zdziwie jak coś wsadzą pasiaki
1
0-0 ...uf dobrze
0
czy tych pozostałych piłkarzy w żółtym ( 9 nie liczac Messiego ) umi strzelic w strone bramki ?
0
dobra tyle mego oglądania ......idę pod prysznic
0
obsrani wyszli i tyle ale co tu zmieniać ?