wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No , wchodzę na stronę , wszyscy już sie wyplakali ?No to teraz nowe , nowe wyzwania ,cele . Czekam kiedy z klubu wypier......zostaną pjanicz, dembele,bratłajty i inne pasożyty .Dziś pierwszy mecz , oby nowa Barca coś pokazała
0
@dv_7 miłego oglądania i Mazurek na zakończenie
0
na Canal+SPORT2 leci GP Polski we Wroclawiu ,
ciekawym ilu z nas jest tu fanów speedway-a ?
0
@MeMyselfAndI jak patrze na tabelę to ja tu nie widzę szans na medal , Serbia i Łotwa
3
Riki sryki.....................
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Mns21 speedway i siatkówka
0
@Zbyszard 1954/1955
0
@Uukasz_93 tak będzie
0
@fart teraz to analizowałem i mi wychodzi że Polska z 1 miejsca
0
a co bedzie jak wygramy ze Szwecją 2-0 , a Słowacja z Hiszpanią 0-0 , 3 druzyny po 4 pkt ?
0
@AmigoBlancos największy brutal boiskowy
0
@PatrychoO mi to wygląda jak bardzo sprane
0
@kuz jaki masz obraz ? u mnie z upc bardzo ciemny , max podśietlenie i ustawienia ....słabo się oglada , lepiej na tvp sport
0
Ogląda ktoś mecze w 4K z UPC ?
0
@daniel32778 jest jeszcze PGE Ekstraliga
0
@pluszek u mnie dekoder 4K z UPC , obraz fatalny , zobaczymy jak mecz wieczorem
0
@AmigoBlancos ja też tak myśle , nie przekonam Cię
0
@Sergio_Devils zobaczymy
0
@MarcelNJ11 zobaczymy
1
@Dembouz1899 no tak , a kiedy sprzedaż , sprzedaż , sprzedaż ?
5
@CzarnyKapelusz to wypad z tej strony .....a siooooo ! tfuuu
1
@CzarnyKapelusz zmień nick na "tęczowy kapelusz " ok ?
0
@Kettger a kiedy Boss " wyprzedaż " ?
0
@Janas11224 jak narazie to wydatki sie zwiekszaja na pensje ......zobaczymy jak ze sprzedażą
0
Nie wiecie dlaczego Klich odesłany na trybuny przez trenera ?
0
Gorzów - Czewa ....zajebisty żużel
0
@itmustbejoke no to chyba bez Kumana
1
@Worny przerzuć się na speedway
0
@Ghazul3293 obaj