0

No , wchodzę na stronę , wszyscy już sie wyplakali ?No to teraz nowe , nowe wyzwania ,cele . Czekam kiedy z klubu wypier......zostaną pjanicz, dembele,bratłajty i inne pasożyty .Dziś pierwszy mecz , oby nowa Barca coś pokazała

0

@dv_7 miłego oglądania i Mazurek na zakończenie

0

na Canal+SPORT2 leci GP Polski we Wroclawiu ,
ciekawym ilu z nas jest tu fanów speedway-a ?

0

@MeMyselfAndI jak patrze na tabelę to ja tu nie widzę szans na medal , Serbia i Łotwa

3

Riki sryki.....................

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Mns21 speedway i siatkówka

0

@Zbyszard 1954/1955

0

@Uukasz_93 tak będzie

0

@fart teraz to analizowałem i mi wychodzi że Polska z 1 miejsca

0

a co bedzie jak wygramy ze Szwecją 2-0 , a Słowacja z Hiszpanią 0-0 , 3 druzyny po 4 pkt ?

0

@AmigoBlancos największy brutal boiskowy

0

@PatrychoO mi to wygląda jak bardzo sprane

0

@kuz jaki masz obraz ? u mnie z upc bardzo ciemny , max podśietlenie i ustawienia ....słabo się oglada , lepiej na tvp sport

0

Ogląda ktoś mecze w 4K z UPC ?

0

@daniel32778 jest jeszcze PGE Ekstraliga

0

@pluszek u mnie dekoder 4K z UPC , obraz fatalny , zobaczymy jak mecz wieczorem

0

@AmigoBlancos ja też tak myśle , nie przekonam Cię

0

@Sergio_Devils zobaczymy

0

@MarcelNJ11 zobaczymy

1

@Dembouz1899 no tak , a kiedy sprzedaż , sprzedaż , sprzedaż ?

5

@CzarnyKapelusz to wypad z tej strony .....a siooooo ! tfuuu

1

@CzarnyKapelusz zmień nick na "tęczowy kapelusz " ok ?

0

@Kettger a kiedy Boss " wyprzedaż " ?

0

@Janas11224 jak narazie to wydatki sie zwiekszaja na pensje ......zobaczymy jak ze sprzedażą

0

Nie wiecie dlaczego Klich odesłany na trybuny przez trenera ?

0

Gorzów - Czewa ....zajebisty żużel

0

@itmustbejoke no to chyba bez Kumana

1

@Worny przerzuć się na speedway

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?