0

@Walker viaplay to gówno zacina

0

a miałem po meczu oglądnąć horror

0

pewnie Chelsi , ale w finale juz nie@Dzemix111

0

na tvp 2-0 .....acha kapli sie

0

w życiu bym nie przypuszczał że będę kibicował Chelsea

0

@Ojciec5tkidzieci szkoda ze trafili na półfinał , mogło byc tak ze finał by rozgrywali , ja i syn za Resovią

0

@Ojciec5tkidzieci to chyba po ptokach

0

@Ojciec5tkidzieci jaki jest regulamin tzn dwumecz i co decyduje ?

3

akcja na 2-0 Zielinskiego przypomina mi Włodka Lubanskiego na 2-0 z Anglikami , ten sam stadion i ta sama strona bramki ......... 50 lat temu ...ach

2

@kubix05 ależ Wszystkie

1

@kubix05 ja jak najbardziej , pozdrowienia

0

to całe psze to taką padakę gra , real nie lepszy , real jeszcze wylosuje dobrze i dalej gra...farfocle jedne

2

@AduŚ07 w Warszawie na Mickiewicza pod domem kaczki stoi dzien w dzien kilkanascie suk policyjnych , moze by ich skierowac na granicę do pilnowania porzadku ?

0

@Tomo_95 ok , moja córka tez przyjęła rodzine z Ukrainy , piszę dlatego ze my nie damy rady Wszystkich tu przyjac jak pisza ze około 5 ml ma przybyć

1

czy są jakieś informacje o uchodzcach z Ukrainy kierujacy sie do Rumuni , Slowacji i Węgier ? tam tez jest UE i NATO

0

@masq pisałem o tym 2 miesiace temu

1

haha Mareczek znów odwalił , gdzie sa jego obrońcy ?

0

zaczyna sie..............

0

@Ojciec5tkidzieci narazie bedzie 2-2 , ha

1

Dembus szybszy niz piłka

0

Mark wspaniale wyprowadza piłkę

0

było już komau ? DSzpak

0

no i w której minucie Atleti wyjdzie na 2-1 ?

0

@barteq zobacz jeszcze raz ...ruszył do przodu i...stanął

0

moze Luk i Brejt wejdą ?

0

@barteq przeszła to powinien wyjsc do niego a stoi jak pizda , co on nam wybronił ostatnio ... nic

1

to juz są 2 ręczniki w Barcy

1

@Damian11 popieram

0

@Catalanian1991 a tak naprawde to ten gosc strzelił w LL ze 3 bramki z ta dzisiejszą

0

@The_Man to widze że tylko Markowi w tej LL strzelają nie do obrony , w innych meczach bramkarze patalachy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?