wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker viaplay to gówno zacina
0
a miałem po meczu oglądnąć horror
0
pewnie Chelsi , ale w finale juz nie@Dzemix111
0
na tvp 2-0 .....acha kapli sie
0
w życiu bym nie przypuszczał że będę kibicował Chelsea
0
@Ojciec5tkidzieci szkoda ze trafili na półfinał , mogło byc tak ze finał by rozgrywali , ja i syn za Resovią
0
@Ojciec5tkidzieci to chyba po ptokach
0
@Ojciec5tkidzieci jaki jest regulamin tzn dwumecz i co decyduje ?
3
akcja na 2-0 Zielinskiego przypomina mi Włodka Lubanskiego na 2-0 z Anglikami , ten sam stadion i ta sama strona bramki ......... 50 lat temu ...ach
2
@kubix05 ależ Wszystkie
1
@kubix05 ja jak najbardziej , pozdrowienia
0
to całe psze to taką padakę gra , real nie lepszy , real jeszcze wylosuje dobrze i dalej gra...farfocle jedne
2
@AduŚ07 w Warszawie na Mickiewicza pod domem kaczki stoi dzien w dzien kilkanascie suk policyjnych , moze by ich skierowac na granicę do pilnowania porzadku ?
0
@Tomo_95 ok , moja córka tez przyjęła rodzine z Ukrainy , piszę dlatego ze my nie damy rady Wszystkich tu przyjac jak pisza ze około 5 ml ma przybyć
1
czy są jakieś informacje o uchodzcach z Ukrainy kierujacy sie do Rumuni , Slowacji i Węgier ? tam tez jest UE i NATO
0
@masq pisałem o tym 2 miesiace temu
1
haha Mareczek znów odwalił , gdzie sa jego obrońcy ?
0
zaczyna sie..............
0
@Ojciec5tkidzieci narazie bedzie 2-2 , ha
1
Dembus szybszy niz piłka
0
Mark wspaniale wyprowadza piłkę
0
było już komau ? DSzpak
0
no i w której minucie Atleti wyjdzie na 2-1 ?
0
@barteq zobacz jeszcze raz ...ruszył do przodu i...stanął
0
moze Luk i Brejt wejdą ?
0
@barteq przeszła to powinien wyjsc do niego a stoi jak pizda , co on nam wybronił ostatnio ... nic
1
to juz są 2 ręczniki w Barcy
1
@Damian11 popieram
0
@Catalanian1991 a tak naprawde to ten gosc strzelił w LL ze 3 bramki z ta dzisiejszą
0
@The_Man to widze że tylko Markowi w tej LL strzelają nie do obrony , w innych meczach bramkarze patalachy