1

hahahahahahahaha

0

jakie patałachy ojojoj

0

no i bardzo dobrze ...jeszcze dawać drugą

0

@damiano996 sezon przejściowy

1

@formentera2017 rudego juz nie będzie

1

ludzie ...Dembele to juz jest cienki jak sik pająka

0

Trafiłłłłłłłł ....hura

0

@mikael popieram

1

o i juz tempo spadło , a teraz klap,klap a moglo byc 0-2

0

@kkbarca no tak , za 4 lata bedzie mial 22 ( i co z tego ?)

4

ja pier.... to ja bym to strzelił

1

juz marnują setki ....

3

@Chakalaka no dzisiaj już odpali na 100%

1

@MarioVeB! ja sie zaszczepilem i czekam na 2 dawkę

0

Na tron , to jutro moze być

0

Lewy zaczyna strzelać

5

Popykali popykali i strata , popykali popykali i strata , ja nie chce takiej Barcy !

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@domin682 szkoda że nie ma kibiców , było by ostro , raz byłem w Lens na meczu z Lille ( dawno temu ) to było gorąco , jak sie wyjezdza z Lille to prawie wjezdza sie do Lens , blisko , bardzo blisko

0

Lille ile wielbicieli ....haha

0

@szkutnik91 piękny obrazek

1

no i SUPER !!!
no i SUPER !!!

0

jakie to fajne jak biali latają wku...rzeni

0

no nie ma hu.... 1-1 bedzie

0

no to 1-1 bedzie

0

ale okazje na Czelsa

0

Euroleague - kosz , Real M. out

0

@kaamil1910 nie wbił mu buta w połowe nogi ....to nie karny , acha i Pedri nie padł jak ramos ( z małej litery)

5

der Stegen nic nie broni , wszystko wpada

0

Ha ha ha ha ha ha ha ha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?