wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hahahahahahahaha
0
jakie patałachy ojojoj
0
no i bardzo dobrze ...jeszcze dawać drugą
0
@damiano996 sezon przejściowy
1
@formentera2017 rudego juz nie będzie
1
ludzie ...Dembele to juz jest cienki jak sik pająka
0
Trafiłłłłłłłł ....hura
0
@mikael popieram
1
o i juz tempo spadło , a teraz klap,klap a moglo byc 0-2
0
@kkbarca no tak , za 4 lata bedzie mial 22 ( i co z tego ?)
4
ja pier.... to ja bym to strzelił
1
juz marnują setki ....
3
@Chakalaka no dzisiaj już odpali na 100%
1
@MarioVeB! ja sie zaszczepilem i czekam na 2 dawkę
0
Na tron , to jutro moze być
0
Lewy zaczyna strzelać
5
Popykali popykali i strata , popykali popykali i strata , ja nie chce takiej Barcy !
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@domin682 szkoda że nie ma kibiców , było by ostro , raz byłem w Lens na meczu z Lille ( dawno temu ) to było gorąco , jak sie wyjezdza z Lille to prawie wjezdza sie do Lens , blisko , bardzo blisko
0
Lille ile wielbicieli ....haha
0
@szkutnik91 piękny obrazek
1
no i SUPER !!!
no i SUPER !!!
0
jakie to fajne jak biali latają wku...rzeni
0
no nie ma hu.... 1-1 bedzie
0
no to 1-1 bedzie
0
ale okazje na Czelsa
0
Euroleague - kosz , Real M. out
0
@kaamil1910 nie wbił mu buta w połowe nogi ....to nie karny , acha i Pedri nie padł jak ramos ( z małej litery)
5
der Stegen nic nie broni , wszystko wpada
0
Ha ha ha ha ha ha ha ha