wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcafan9512 fajnie że to piszesz ;
mój syn jak się rodził to było ponad -20 i śnieg z 2metrowymi zaspami , nie bylo komórek i trzega bylo 1km zapieprzac w tych zaspach po karetkę ....to byly czasy..
0
@Colon moze jeszcze Kubasińska Mira
( znałem ją osobiście ,haha )
0
@Colon ja tak z lat 70 .... Kapitan NEMO
0
@Colon jozin z bazin
haha
0
@Colon IRA
0
@Colon Jimi Hendrix .....pamietam ze przez kilka dobrych lat lecial wszedzie hey Joe i samba ..tak ze juz sie osluchalem ze hey
0
@Colon ja znam tylko HEY
0
@Colon Genesis tzn. Phil Collins
0
@Colon tak , lata 70 ....o kurcze jaki ja juz starszy gośc
0
@Colon Fleetwood Mac .... super kawalki ...polecam
0
@NeroTFP bylem z żoną w biedronce ( duza w W-wie ) to bylo z 5 osob , w Lidlu podobnie , towaru w ciul , tak ze spoko
0
@Goruul dzieki , oglądam
1
@Goruul widzialem , dzieki za info
0
@ShinobiQWE Fajne miasto , byłem tam prawie 2 lata w wojsku na lotnisku
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Hiacynk o kurcze ... dwie Mendy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
trzeba ten mecz powtórzyc bo przegramy
0
haha zaraz 4:4 będzie
0
@kulek22 zalezy jaki masz tv , mnie kosztowalo 500 zl ale taki tv jak moj to okolo 3 tys
0
@kulek22 podświetlenie matrycy padlo
0
1/4 jest losowana ? czy ustalona kto z kim
0
włosi padaja jak muchy ...haha
0
@masq jego rola to być
0
@matirix20 myślę.... że wpadniesz w alkoholizm
0
@FDJ ta ustawe to se zydzi w usa uchwalili , bylibysmy frajerami jakby ...........
0
@Wilczeq ale przyznasz ze jak wszedl to wszystko siadło
1
@IronSanHybrid oby
0
tego się nie spodziewałem ,żeby żydzi napadli na Polskę ?
0
wszedl lewy i 2-2