1

@barcafan9512 fajnie że to piszesz ;
mój syn jak się rodził to było ponad -20 i śnieg z 2metrowymi zaspami , nie bylo komórek i trzega bylo 1km zapieprzac w tych zaspach po karetkę ....to byly czasy..

0

@Colon moze jeszcze Kubasińska Mira
( znałem ją osobiście ,haha )


0

@Colon ja tak z lat 70 .... Kapitan NEMO


0

@Colon jozin z bazin
haha









0

@Colon IRA


0

@Colon Jimi Hendrix .....pamietam ze przez kilka dobrych lat lecial wszedzie hey Joe i samba ..tak ze juz sie osluchalem ze hey

0

@Colon ja znam tylko HEY

0

@Colon Genesis tzn. Phil Collins

0

@Colon tak , lata 70 ....o kurcze jaki ja juz starszy gośc

0

@Colon Fleetwood Mac .... super kawalki ...polecam

0

@NeroTFP bylem z żoną w biedronce ( duza w W-wie ) to bylo z 5 osob , w Lidlu podobnie , towaru w ciul , tak ze spoko

0

@Goruul dzieki , oglądam

1

@Goruul widzialem , dzieki za info

0

@ShinobiQWE Fajne miasto , byłem tam prawie 2 lata w wojsku na lotnisku

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Hiacynk o kurcze ... dwie Mendy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

trzeba ten mecz powtórzyc bo przegramy

0

haha zaraz 4:4 będzie

0

@kulek22 zalezy jaki masz tv , mnie kosztowalo 500 zl ale taki tv jak moj to okolo 3 tys

0

@kulek22 podświetlenie matrycy padlo

0

1/4 jest losowana ? czy ustalona kto z kim

0

włosi padaja jak muchy ...haha

0

@masq jego rola to być

0

@matirix20 myślę.... że wpadniesz w alkoholizm

0

@FDJ ta ustawe to se zydzi w usa uchwalili , bylibysmy frajerami jakby ...........

0

@Wilczeq ale przyznasz ze jak wszedl to wszystko siadło

1

0

tego się nie spodziewałem ,żeby żydzi napadli na Polskę ?

0

wszedl lewy i 2-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?