wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 nie ma Milika to inaczej graja w ataku , przynajmniej duzo wchodzi
3
@Kredon maja var i takie hece
1
@SHIBA super informacje
0
@patrykzmc2000 teraz z górki czy pod górkę ?
0
@Katalonbar ja tez wiem
1
14 ,00 .......... kiedys to sie czekało tak na 13,00 ...
0
Kwestia godzin..................................................
0
@kamiVeB zostaniesz w trzezwości
0
dzisiaj nowy dzień ........otoczenie Neymara informuje że ......
0
@Krystek9318 otoczenie Neymara informuje .......ten rok będzie kluczowy
0
@kibicsportu świetne
3
@Mati90fcb nie nie nie
0
@Janiama nie znam Legii , rozpoznaje tylko Dziekanowski , Srejlau , Podbrozny ,Pazura ?
2
@Colon ja nie ,wolę film , nigdy nie dotrwałem do któregos tam sezonu
0
@Jojko no tak ...powinien dołączyć .... on ciagle bedzie łapał kontuzje ...taki typ
0
pniemy się w górę tabeli
6
uf....wyszliśmy ze strefy spadkowej ...uffff
0
@Oskaer1 anakonda
0
@PatrykBarca nie nabijac sie z Biedronki ,a gdzie kupujecie ?
1
witam , wróciłem po banie ...hehe
0
@AlwaysBlaugrana uważam że on nie zrobi żadnego ruchu , on chce sie wyrwac z Paryża i tyle , aby kasa była
0
@Cvzx no tak ,w kólko pieprzą to samo
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
odnosnie Neymara , przeczytalem dzisiaj ze "operacja będzie bardzo trudna do zrealizowania " .... toż to było pisane z 2 miesiące temu
0
Ja juz wiem ....ale nie powiem
0
@kibicsportu oby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos popieram
0
(Karny nietrafiony)
Marcelo....haha
0
@Commando nie zawita