0

@DonMatteo901 nie ma Milika to inaczej graja w ataku , przynajmniej duzo wchodzi

3

@Kredon maja var i takie hece

1

@SHIBA super informacje

0

@patrykzmc2000 teraz z górki czy pod górkę ?

0

@Katalonbar ja tez wiem

1

14 ,00 .......... kiedys to sie czekało tak na 13,00 ...

0

Kwestia godzin..................................................

0

@kamiVeB zostaniesz w trzezwości

0

dzisiaj nowy dzień ........otoczenie Neymara informuje że ......

0

@Krystek9318 otoczenie Neymara informuje .......ten rok będzie kluczowy

0

@kibicsportu świetne

3

@Mati90fcb nie nie nie

0

@Janiama nie znam Legii , rozpoznaje tylko Dziekanowski , Srejlau , Podbrozny ,Pazura ?

2

@Colon ja nie ,wolę film , nigdy nie dotrwałem do któregos tam sezonu

0

@Jojko no tak ...powinien dołączyć .... on ciagle bedzie łapał kontuzje ...taki typ

0

pniemy się w górę tabeli

6

uf....wyszliśmy ze strefy spadkowej ...uffff

0

@Oskaer1 anakonda

0

@PatrykBarca nie nabijac sie z Biedronki ,a gdzie kupujecie ?

1

witam , wróciłem po banie ...hehe

0

@AlwaysBlaugrana uważam że on nie zrobi żadnego ruchu , on chce sie wyrwac z Paryża i tyle , aby kasa była

0

@Cvzx no tak ,w kólko pieprzą to samo

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

odnosnie Neymara , przeczytalem dzisiaj ze "operacja będzie bardzo trudna do zrealizowania " .... toż to było pisane z 2 miesiące temu

0

Ja juz wiem ....ale nie powiem

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos popieram

0

(Karny nietrafiony)

Marcelo....haha

0

@Commando nie zawita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?