0

@Lionel_Messi10 A są jakieś dowody gdy rozmawiali i jest arogancki? Ja rozumiem niechęć do Cristiano ale medal ma dwie strony mimo wszystko znając historię rzuconego telefonu.

0

@Emhyr Danza Kuduro* xD

0

@messi564 Proszę nie przeklinać na moim kanale.

0

@Azacca Nie zapisywałem :c

0

@messi564 Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy i sam sobie kończ :D

0

@tristan87 Jak ma mnie straszyć to niech przedtem zabije muchy i komary w pokoju xD

1

@Azacca Tutaj było gdzieś po 17

0

@messi564 To nie jestem zainteresowany :D

1

@messi564 Siemano a co tam ustawkę robisz Legia vs ktoś?

0

@norbi77 Zawsze możesz sobie odpalić odcinek jak nie masz nic do roboty :D Do stracenia nic nie masz a może jednak Ci się spodoba.

0

@norbi77 To i tak dopiero początek, pewnie jak się pojawi Daredevil to będą zachwyty.

0

@Hubsao Ciekawie kiedy onlyfans xd (bez spiny)

0

@FC1899Barca Chyba ktoś tu ma małe zasięgi po wyjściu z paki

2

@Lionel_Messi10 To niech tam gra coś :D

0

@LambiPL Wolę się upewnić :D Dzięki wariat!

0

Chodzi mi bardziej o to czy nie będzie przyłapu za to :D

0

@Striker Piwko jest jak rosół xd

0

@Visca1234 Czyli wszystko legalnie? xD

0

Jak to jest z tym pobierniem w Niemczech? Zakupiłem klucz do GTA i chciałbym zainstalować grę ale wcześniej muszę ją pobrać.

0

@Herato Jeden z najlepszych i klimatycznych mundiali. Wróciłbym do tych czasów.

3

@Deeespacito Walnij piwko ;d

0

A jeszcze kilka lat temu była nakręcana walka Joshua - Wilder to nie mogli się dogadać a teraz można powiedzieć delikatnie że są "przegrani". Fury - Usyk fajna walka być może się szykuje :D

0

@KmN Chyba inne organizacje. Podobnie było z braćmi Kliczko jak dobrze pamiętam.

0

@mekston Zaleta malarza, co spierdzieli to zamaże xd

0

@mateusz1989VeB 7. Iść do roboty i robić na szefa nieroba xD

0

@Emhyr Przecież to dopiero początek ligi :D

2

@MesQueUnClub96 Nie rób smaka na grzybową następnym razem

1

@MesQueUnClub96 W misce myj to będzie jakiś pożytek xd

2

@Lionel_Messi10 Nie zapomnę tych koszulek z rynku Ruud van Nistelrooy i Henrego z reprezentacji w młodzieńczych latach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?