xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 A są jakieś dowody gdy rozmawiali i jest arogancki? Ja rozumiem niechęć do Cristiano ale medal ma dwie strony mimo wszystko znając historię rzuconego telefonu.
0
@Emhyr Danza Kuduro* xD
0
@messi564 Proszę nie przeklinać na moim kanale.
0
@Azacca Nie zapisywałem :c
0
@messi564 Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy i sam sobie kończ :D
0
@tristan87 Jak ma mnie straszyć to niech przedtem zabije muchy i komary w pokoju xD
1
@Azacca Tutaj było gdzieś po 17
0
@messi564 To nie jestem zainteresowany :D
1
@messi564 Siemano a co tam ustawkę robisz Legia vs ktoś?
0
@norbi77 Zawsze możesz sobie odpalić odcinek jak nie masz nic do roboty :D Do stracenia nic nie masz a może jednak Ci się spodoba.
0
@norbi77 To i tak dopiero początek, pewnie jak się pojawi Daredevil to będą zachwyty.
0
@Hubsao Ciekawie kiedy onlyfans xd (bez spiny)
0
@FC1899Barca Chyba ktoś tu ma małe zasięgi po wyjściu z paki
2
@Lionel_Messi10 To niech tam gra coś :D
7
Piękny Jowisz https://www.facebook.com/1421797348053344/posts/pfbid02kPK1bLt4f5mL4L5sh1QzAp9tT5L4h2a2EJ26TChexP2TeERTbRNARCqQfxfzdwXPl/
0
@LambiPL Wolę się upewnić :D Dzięki wariat!
0
Chodzi mi bardziej o to czy nie będzie przyłapu za to :D
0
@Striker Piwko jest jak rosół xd
0
@Visca1234 Czyli wszystko legalnie? xD
0
Jak to jest z tym pobierniem w Niemczech? Zakupiłem klucz do GTA i chciałbym zainstalować grę ale wcześniej muszę ją pobrać.
0
@Herato Jeden z najlepszych i klimatycznych mundiali. Wróciłbym do tych czasów.
3
@Deeespacito Walnij piwko ;d
0
A jeszcze kilka lat temu była nakręcana walka Joshua - Wilder to nie mogli się dogadać a teraz można powiedzieć delikatnie że są "przegrani". Fury - Usyk fajna walka być może się szykuje :D
0
@KmN Chyba inne organizacje. Podobnie było z braćmi Kliczko jak dobrze pamiętam.
0
@mekston Zaleta malarza, co spierdzieli to zamaże xd
0
@mateusz1989VeB 7. Iść do roboty i robić na szefa nieroba xD
0
@Emhyr Przecież to dopiero początek ligi :D
2
@MesQueUnClub96 Nie rób smaka na grzybową następnym razem
1
@MesQueUnClub96 W misce myj to będzie jakiś pożytek xd
2
@Lionel_Messi10 Nie zapomnę tych koszulek z rynku Ruud van Nistelrooy i Henrego z reprezentacji w młodzieńczych latach :D