0

@Emhyr Z Grieza i tak pewnie duża większość osób się cieszyła nie patrząc na cenę bo większość nic nie wiedziała o problemach finansowych Barcy. Dziwne lata to były.

0

Przerwa reprezentacyjna i aferka o Messim. Żyjmy tym co przyniesienie nam aktualny sezon a nie następny. A to czy Leo powinien wrócić to niech decyduje góra Barcy, bo według mnie pewien etap się skończył.

0

@FC1899Barca Sensowne jak Superpuchar Hiszpanii w tym durnym formacie w styczniu. UEFA jedynie myśli jak zarobić.

0

@Kessie Już chyba z 3-4 raz to widzę xd

0

@Rust_Cohle Mama Stiflera

0

@Foro Iron Man dzieje się po Kapitanie i Kapitan Marvel.

0

@Kessie A tam dalej Anakin z Obi-Wanem walczą

0

@Kitek1640 Jeszcze Mallorca i Cegła przed Realem więc bym nie był taki hop do przodu.

0

@Pampek1994 Wolę być, bo dobry wynik dla nas.

0

I tak będzie remis na koniec meczu.

1

@Sysia11 Może z 23 nie będzie takiej jazdy xd. Wcześniej normalnie grałem a tu taki cyrk dzisiaj :c

0

Co może być nie tak z Fifą 22, gdy nacisnę "Graj" następnie pokazuje się czarny ekran gry na sekunde i znika? Dzisiaj aktualizowałem i przestała działać. Lapka resetowałem i nic ;d

6

@P33ck I te 5 w jednym meczu z Leverkusen.

2

@Sysia11 Druga połowa na spokojnie bardziej.

Ps. Gale oglądałaś?

1

Don Vasyl na MMA-VIP top koncert

1

@Dertinho To okej :D musiałbym zobaczyć powtórkę

6

Ferrari dwa dni i dwa nokauty xD -wykop

7

Staśko mówi o zdrowiu psychicznym xD Ty o swoje zadbaj.

0

Czaro oby ręka w górze

0

@DonMatteo901 sędzia też się nie popisał.

1

@tristan87 "Nic nie robi pensje bierze"

0

A jeszcze nie tak dawno sprzedawano tu Ter Stegena :D. Fajnie było zobaczyć go w opasce kapitańskiej.

0

@Kluivert_P Mocny sprawdzian dla Gamera.

1

@Barcaa12 XDDDDDDDDD dobre

3

No tak kopnął sobie w piętę xD.

0

@Pitinho Brak słów

0

@parpe Za Dembele, dużo strat

5

Fajne te karne dla Barcy. Szlak trafia drugi mecz i drugi raz sędzia kalosz.

0

Lewy taki wzrok jakby speszony albo mi się wydaję.

0

Jak to mówi słynny trener "wjeżdżam i rozjeżdżam"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?