0

@Sysia11 A kiedydykolwiek Modrić był lepszy od takiego Iniesty?:D

0

@Sysia11 Bardziej żałosne :D Internet by ekspolował ale potem by pewnie "wytrzeźwiał".

7

@MesQueUnClub96 To ona jeszcze w piłkę się wpiernicza? Maja zniknij proszę. Osoba która idzie do HL walczyć jeszcze ma czelność coś pisać.

0

@MESSIah16 Z tego co pamiętam to tak.

0

@agaFCB Następny rok to Haaland xd

0

@Rust_Cohle Przecież on jest teraz operatorem kamery więc słabo, chyba że mają kogoś na zastępstwo.

2

@KrychaFCB Ale tu nie ma co gdybać, wygrał i gratulacje się należą.

1

@agaFCB Tak to jest jak wracasz zza granicy i sąsiedzi Cię witają.

1

Nie no gratki Benzema. Szacun!

1

Drogba ale to nie kabaret jak coś xD

0

@ranger3120 Krzysiu pewnie ma niezłe

1

@adi7adi8 Świruje tylko :D

0

Lewego jeszcze nie ma, jest szansa na Piłke xD

0

Jeszcze nikt nie napisał że ponad 2k osób na stronie i serwów nie wywaliło.

3

@Qba2312 Bo tą nagrodę wygrywa się raz a potem nie może być w niej.

9

Robert nie schodź ze sceny bo jeszcze Złota Piłka xD

2

@Kamilos84 Piękna rywalizacja i piękne obrazki. Głupie teksty wobec jednego jak i drugiego a obejrzałoby się ich jeszcze w Hiszpańskich klubach na wysokim poziomie.

0

@konajoncek Może stara się pokazać jak najlepiej? Nie wychodzi to trudno.

0

Mane zasłużenie ;d

3

@FC1899Barca Mogli dać w następnym roku, jakoś jak dla Pele dawali to nie było problemu że po tylu latach xD

7

Drogba tak samo wygląda jak te 10 lat temu podczas finału LM (nie licząc włosów).

0

@FC1899Barca Beka że odwołali i nie dali piłki xD Ale czasu już nie cofniemy. Tfu na nich.

3

Ale tego Erica to mógłby sprawdzić na piviocie i jestem ciekaw jakby to wyglądało.

0

@Kamiloza91 +/- 150

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pilka_jest_okragla Zdobyty tryplet w nieodpowiednim momencie.

24

Pamiętam jak były zachwyty w presesonie na temat Raphinhi. Mam nadzieję że jeszcze się odblokuje bo naprawdę szkoda gościa. Fajni zawodnicy, mega potencjał ale coś nie gra.

0

Teraz dwa mecze u siebie z Villarealem i Bilbao. Cholernie ciężkie spotkania się szykują.

0

Komentatorzy też ciekawi na Canal +

1

Czy może macie takie wrażenie że do tej pory Barca straciła jednego gola a dzisiaj będzie taki mecz gdy straci kilka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?