xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 A kiedydykolwiek Modrić był lepszy od takiego Iniesty?:D
0
@Sysia11 Bardziej żałosne :D Internet by ekspolował ale potem by pewnie "wytrzeźwiał".
7
@MesQueUnClub96 To ona jeszcze w piłkę się wpiernicza? Maja zniknij proszę. Osoba która idzie do HL walczyć jeszcze ma czelność coś pisać.
0
@MESSIah16 Z tego co pamiętam to tak.
0
@agaFCB Następny rok to Haaland xd
0
@Rust_Cohle Przecież on jest teraz operatorem kamery więc słabo, chyba że mają kogoś na zastępstwo.
2
@KrychaFCB Ale tu nie ma co gdybać, wygrał i gratulacje się należą.
1
@agaFCB Tak to jest jak wracasz zza granicy i sąsiedzi Cię witają.
1
Nie no gratki Benzema. Szacun!
1
Drogba ale to nie kabaret jak coś xD
0
@ranger3120 Krzysiu pewnie ma niezłe
1
@adi7adi8 Świruje tylko :D
0
Lewego jeszcze nie ma, jest szansa na Piłke xD
0
Jeszcze nikt nie napisał że ponad 2k osób na stronie i serwów nie wywaliło.
3
@Qba2312 Bo tą nagrodę wygrywa się raz a potem nie może być w niej.
9
Robert nie schodź ze sceny bo jeszcze Złota Piłka xD
2
@Kamilos84 Piękna rywalizacja i piękne obrazki. Głupie teksty wobec jednego jak i drugiego a obejrzałoby się ich jeszcze w Hiszpańskich klubach na wysokim poziomie.
0
@konajoncek Może stara się pokazać jak najlepiej? Nie wychodzi to trudno.
0
Mane zasłużenie ;d
3
@FC1899Barca Mogli dać w następnym roku, jakoś jak dla Pele dawali to nie było problemu że po tylu latach xD
7
Drogba tak samo wygląda jak te 10 lat temu podczas finału LM (nie licząc włosów).
0
@FC1899Barca Beka że odwołali i nie dali piłki xD Ale czasu już nie cofniemy. Tfu na nich.
3
Ale tego Erica to mógłby sprawdzić na piviocie i jestem ciekaw jakby to wyglądało.
0
@Kamiloza91 +/- 150
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pilka_jest_okragla Zdobyty tryplet w nieodpowiednim momencie.
24
Pamiętam jak były zachwyty w presesonie na temat Raphinhi. Mam nadzieję że jeszcze się odblokuje bo naprawdę szkoda gościa. Fajni zawodnicy, mega potencjał ale coś nie gra.
0
Teraz dwa mecze u siebie z Villarealem i Bilbao. Cholernie ciężkie spotkania się szykują.
0
Komentatorzy też ciekawi na Canal +
1
Czy może macie takie wrażenie że do tej pory Barca straciła jednego gola a dzisiaj będzie taki mecz gdy straci kilka?