0

@Masnymichael Lekko ręczny i na biegu.

0

@bartekvisca Przecież Dubiel dobrze walczy

2

@mateusz33 Więcej reklam monsterków! :D Dla mnie też to syf ale raz na jakiś czas sobie wypije. PS. Jestem pełnoletni.

4

Ale Kounde to ma kozacki styl ubierania się :D

7

@Faro Vinicjubeppe

0

@WiernyKatalonii Nie żałuj już tego keczupu xD

0

Da radę kupić sznurówki do butów w kiku?

0

Alan niech dostanie zawodowca to znowu będzie że " głowa nie zagrała". Szkoda Wiewióra oby to nie siadło na głowie.

0

Pewnie ogłoszą Karaś - Peszko.

0

@NeKenI Ciekawe kiedy Betelgeza wybuchnie bądź czy już wybuchła

0

@Mario96w Ale patologia nie dzieje się tylko w Fame. UFC i KSW również.

1

Ale Mixer to pipka

1

@IronSanHybrid Ale jak to patole chcą oglądać? XD

2

@Rust_Cohle Łaszczyk będzie leżał, będzie płakał, będzie bity.

0

@IronSanHybrid Ale najwygodniej xd

1

@Sulimo Zacząłem w to grać, największa głupota. Najważniejsze że skończyłem niecały rok temu.

1

@macio_944 "Nieważne, ile razy upadasz. Ważne, ile razy wstajesz i ponownie podejmujesz rękawicę"

1

@bartas97 Zgłoszony kapeć.

0

1

@gaucho104 Czyli nie ważne kto potem wygra i tak losowanie będzie komu puchar?

0

W półfinale też będzie losowanie?

0

@arsenallondyn0 Sprawdź sobie jak teraz Iron Man wygląda :D

1

@Medium @wasacz Ja jeszcze jak mecz oglądałem to mogłem zasnąć ale myślę, nie dokończę xD to potem włączyłem na trochę Real i Miami. Ale z 2-3 dni i się przestawię bo wysiłek fizyczny zrobi swoje.

20

Najpierw się człowiek przestawia i chodzi spać o 4-5 a jak trzeba do roboty wstać na 5:30 to leży i ogląda durnoty.

0

@Rewolucja123 A no widzę. I tak pewnie ktoś nagra film :D

1

@Rewolucja123 A on nie był na reddicie dawno?

0

@Dieselzor Busi musi grać

3

I już 3 gole Norwega xd

1

@Sensible Śmieszne jest to że jak @VegetaPolska coś napisze to jest jechany i zgłaszany a jak wy go oznaczacie to beka i śmiechy hihy xd

2

@arasz1819 Ależ ten czas leci..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?