xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masnymichael Lekko ręczny i na biegu.
0
@bartekvisca Przecież Dubiel dobrze walczy
2
@mateusz33 Więcej reklam monsterków! :D Dla mnie też to syf ale raz na jakiś czas sobie wypije. PS. Jestem pełnoletni.
4
Ale Kounde to ma kozacki styl ubierania się :D
7
@Faro Vinicjubeppe
0
@WiernyKatalonii Nie żałuj już tego keczupu xD
0
Da radę kupić sznurówki do butów w kiku?
0
Alan niech dostanie zawodowca to znowu będzie że " głowa nie zagrała". Szkoda Wiewióra oby to nie siadło na głowie.
0
Pewnie ogłoszą Karaś - Peszko.
0
@NeKenI Ciekawe kiedy Betelgeza wybuchnie bądź czy już wybuchła
0
@Mario96w Ale patologia nie dzieje się tylko w Fame. UFC i KSW również.
1
Ale Mixer to pipka
1
@IronSanHybrid Ale jak to patole chcą oglądać? XD
2
@Rust_Cohle Łaszczyk będzie leżał, będzie płakał, będzie bity.
0
@IronSanHybrid Ale najwygodniej xd
1
@Sulimo Zacząłem w to grać, największa głupota. Najważniejsze że skończyłem niecały rok temu.
1
@macio_944 "Nieważne, ile razy upadasz. Ważne, ile razy wstajesz i ponownie podejmujesz rękawicę"
1
@bartas97 Zgłoszony kapeć.
0
@Messibestplayerintheworld Sterlinga.
1
@gaucho104 Czyli nie ważne kto potem wygra i tak losowanie będzie komu puchar?
0
W półfinale też będzie losowanie?
0
@arsenallondyn0 Sprawdź sobie jak teraz Iron Man wygląda :D
1
@Medium @wasacz Ja jeszcze jak mecz oglądałem to mogłem zasnąć ale myślę, nie dokończę xD to potem włączyłem na trochę Real i Miami. Ale z 2-3 dni i się przestawię bo wysiłek fizyczny zrobi swoje.
20
Najpierw się człowiek przestawia i chodzi spać o 4-5 a jak trzeba do roboty wstać na 5:30 to leży i ogląda durnoty.
0
@Rewolucja123 A no widzę. I tak pewnie ktoś nagra film :D
1
@Rewolucja123 A on nie był na reddicie dawno?
0
@Dieselzor Busi musi grać
3
I już 3 gole Norwega xd
1
@Sensible Śmieszne jest to że jak @VegetaPolska coś napisze to jest jechany i zgłaszany a jak wy go oznaczacie to beka i śmiechy hihy xd
2
@arasz1819 Ależ ten czas leci..