0

Miał ktoś z was sytuację gdy wziął nie swoją paczkę z InPostu? Jak tak to proszę o kontakt.

0

@Transu96 Sutonator w formie

1

@Botanik Nie strzeli
1.3:1
2.2:0
3.1:1
4.1:2

1

@P33ck 3:1 Benfica, 2:0 dla City ale nie zdziwię się jak skończy się jakimś 1:2 dla Bayernu.

0

Zamiast spiąć dupe i zrobić te 15 punktów przewagi to lepiej dopiero zacząć cisnąć w ostatnich minutach. Będą jaja jak jeszcze nas Real dogoni bo z takim zaangażowaniem może być średnio.

1

Po co te wrzutki ciągle jak biegł Ferran...

0

Jak wejdzie Alba i Alonso a nie wejdzie ktoś do ataku to beka.

2

@draxidox Dlatego tik tok powinien być zablokowany w Polsce.

1

@Compadre Ale coś nie tak? Przecież trzeba wykorzystać szansę na 15 punktowe prowadzenie.

0

Piękny prezent od Villarealu, Barco musisz!

0

@Nazio87 Do grudnia.

7

Nad czym tutaj niektórzy płaczą, przecież to tylko Puchar Tymbarka według madrycioków. Niech się cieszą z wysokiej wygranej od kilkunastu lat.

1

@Janas11224 Bo fan Realu xd

9

A potem taki Vaniszjus ma problem że go cisną xd

1

Kessie co robi xD

1

@Kessie 1:1, strzelimy w 40-60 minucie

2

@Rust_Cohle To nie do mnie tak?

2

Mam wizję na losowanie:
Real - AC Milan
City - Benfica
Napoli - Chelsea
Bayern - Inter

0

@P33ck Chciałbym zobaczyć tej uśmiechniętej su** minę jak dostaje piątaka i wyje w niebo głosy. Co za durna młodzież...

0

0

Do subskrybentów Disneya.
Czy ma ktoś problem z tym, że jak chce obejrzeć film to musi resetować telefon i dopiero wtedy się odpala? Bo tak to tylko kółko się kręci i wywala błąd.

0

Miałem sen że Barca wygrywa z Valencia do przerwy 2:0.

1

@Pawel13sz Pamiętam jak był finał wtedy LM i zamiast oglądać to siedziałem na dworze bo podobała mi się jedna dziewczyna. Piękne czasy...

0

@eXi A co ma swoje zdanie do tego co się odwala na świecie?

0

Dziki Trener znowu wyjaśnił, dokąd zmierza ten świat... Tego już nikt nie zatrzyma.


0

Ciekawe czy to przypadek, że teraz jest tyle mowy o Fatim a później jest na plakacie powołanych zawodników.

4

@draxidox Ciężkie jest życie influencera.

2

@John_Doe Nie no to już jest przesada... Ileż można to wciskać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kuz A wiesz że był na odwyku? Widocznie coś poszło nie tak. A ludzie sami mówili że jak Mateusz odciął się od Jacka to był innym fajniejszym człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?