xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał ktoś z was sytuację gdy wziął nie swoją paczkę z InPostu? Jak tak to proszę o kontakt.
0
@Transu96 Sutonator w formie
1
@Botanik Nie strzeli
1.3:1
2.2:0
3.1:1
4.1:2
1
@P33ck 3:1 Benfica, 2:0 dla City ale nie zdziwię się jak skończy się jakimś 1:2 dla Bayernu.
0
Zamiast spiąć dupe i zrobić te 15 punktów przewagi to lepiej dopiero zacząć cisnąć w ostatnich minutach. Będą jaja jak jeszcze nas Real dogoni bo z takim zaangażowaniem może być średnio.
1
Po co te wrzutki ciągle jak biegł Ferran...
0
Jak wejdzie Alba i Alonso a nie wejdzie ktoś do ataku to beka.
2
@draxidox Dlatego tik tok powinien być zablokowany w Polsce.
1
@Compadre Ale coś nie tak? Przecież trzeba wykorzystać szansę na 15 punktowe prowadzenie.
0
Piękny prezent od Villarealu, Barco musisz!
0
@Nazio87 Do grudnia.
7
Nad czym tutaj niektórzy płaczą, przecież to tylko Puchar Tymbarka według madrycioków. Niech się cieszą z wysokiej wygranej od kilkunastu lat.
1
@Janas11224 Bo fan Realu xd
9
A potem taki Vaniszjus ma problem że go cisną xd
1
Kessie co robi xD
1
@Kessie 1:1, strzelimy w 40-60 minucie
2
@Rust_Cohle To nie do mnie tak?
2
Mam wizję na losowanie:
Real - AC Milan
City - Benfica
Napoli - Chelsea
Bayern - Inter
0
@P33ck Chciałbym zobaczyć tej uśmiechniętej su** minę jak dostaje piątaka i wyje w niebo głosy. Co za durna młodzież...
0
@BorzyKrzys
0
Do subskrybentów Disneya.
Czy ma ktoś problem z tym, że jak chce obejrzeć film to musi resetować telefon i dopiero wtedy się odpala? Bo tak to tylko kółko się kręci i wywala błąd.
0
Miałem sen że Barca wygrywa z Valencia do przerwy 2:0.
1
@Pawel13sz Pamiętam jak był finał wtedy LM i zamiast oglądać to siedziałem na dworze bo podobała mi się jedna dziewczyna. Piękne czasy...
0
@eXi A co ma swoje zdanie do tego co się odwala na świecie?
0
Dziki Trener znowu wyjaśnił, dokąd zmierza ten świat... Tego już nikt nie zatrzyma.
0
Ciekawe czy to przypadek, że teraz jest tyle mowy o Fatim a później jest na plakacie powołanych zawodników.
4
@draxidox Ciężkie jest życie influencera.
2
@John_Doe Nie no to już jest przesada... Ileż można to wciskać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kuz A wiesz że był na odwyku? Widocznie coś poszło nie tak. A ludzie sami mówili że jak Mateusz odciął się od Jacka to był innym fajniejszym człowiekiem.