xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale chłop ma posrane filmiki https://www.instagram.com/reel/CjrbUf-jD_1/?igshid=NzJjY2FjNWJiZg==
0
@J4no A ja się odniosłem do tego że nie tylko w freakowych federacjach są złe zachowania bo i w profesjonalnych. KSW i UFC też byś zamykał?
1
@J4no No tak bo patologia jest tylko we freakach xDD
0
@matirix20 https://pbs.twimg.com/media/FxS8HEyWwAMcbz4?format=jpg&name=medium
0
Uuu High League z sankcjami, ciekawe czy uda im się to obejść.
7
@Kessie Nie pal frana z tym że spać poszedłeś tylko pal grilla bo z rana kac będzie jebał a stara nawet jajek nie usmaży bo naublizałeś teściom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@RonnieVEB Bądź dobrej myśli, pozdro byczku ;)
2
@Bulbazaur17 Bazyl dalej złom ciąga
5
Mam lepszą banie niż u cygana
9
@bartas97 Z kupą nie wygrasz.
3
@Kessie PS. Ona jest prześliczna xD Mega uroda.
2
@Kessie
1
@HighestInTheRoom Moja ostatnia to złota z tego sezonu ale jak patrzę na następny sezon to raczej szkoda zachodu ;d
1
@Nazio87 Białe? Ciężko jakoś :D
2
Macie zamiar kupować koszulki na następny sezon? Bo szczerze domówka szału nie robi a w białą się nie ubiorę.
3
@sidi12843 I dobrze Boston do przodu a potem win z Nugetsami ;p
5
@Kessie Pewnie dostanie opier.... w warsztacie że zamiast iść spać i się regenerować aby być wypoczętym w dniu pracy aby zwiększyć swoje obroty i żeby @Luciano99 zamiast elektryczną hulajnogą (którą i tak sam pcha) jeździł jakimś maybachem od jakiegoś dość popularnego bezdomnego z Warszawy.
5
@bartekvisca Pewnie dlatego że masz urodziny xD
7
Asspunyaoool w strachu łaa
8
@NeKenI Wali te zielone
3
Polecam każdemu Europa Park bądź Energylandie (tutaj nie byłem). Trzeci rok z rzędu i kozak adrenalinka xd.
3
@bartas97 Tyle co śmiesznej Malagi
0
@marcin62 Budowanie walki Magicala z Ciosem w Prime pewnie. A jak za Ferrarim stałem od początku to tutaj oby mu się nóżka powinęła z powodu wspierania Nikoli. I jeszcze trzymanie razem z Queen of the Black.
0
Kibice dłużej stali przed meczem przed stadionem niż byli na meczu.
1
@LS MVP dla Ter Stegena.
7
@Sysia11 Nawet jak PL była słabsza to i tak więcej kasy otrzymywali.
0
@Krystian1588 Starego na plecach
0
@VegetaPolska Gural fajny kontent miał z namiotem ale potem mu odje....
0
@BorzyKrzys Obłudnik vol.2 xD