0

0

@J4no A ja się odniosłem do tego że nie tylko w freakowych federacjach są złe zachowania bo i w profesjonalnych. KSW i UFC też byś zamykał?

1

@J4no No tak bo patologia jest tylko we freakach xDD

0

@matirix20 https://pbs.twimg.com/media/FxS8HEyWwAMcbz4?format=jpg&name=medium


0

Uuu High League z sankcjami, ciekawe czy uda im się to obejść.

7

@Kessie Nie pal frana z tym że spać poszedłeś tylko pal grilla bo z rana kac będzie jebał a stara nawet jajek nie usmaży bo naublizałeś teściom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@RonnieVEB Bądź dobrej myśli, pozdro byczku ;)

2

@Bulbazaur17 Bazyl dalej złom ciąga

5

Mam lepszą banie niż u cygana

9

@bartas97 Z kupą nie wygrasz.

3

@Kessie PS. Ona jest prześliczna xD Mega uroda.

2

1

@HighestInTheRoom Moja ostatnia to złota z tego sezonu ale jak patrzę na następny sezon to raczej szkoda zachodu ;d

1

@Nazio87 Białe? Ciężko jakoś :D

2

Macie zamiar kupować koszulki na następny sezon? Bo szczerze domówka szału nie robi a w białą się nie ubiorę.

3

@sidi12843 I dobrze Boston do przodu a potem win z Nugetsami ;p

5

@Kessie Pewnie dostanie opier.... w warsztacie że zamiast iść spać i się regenerować aby być wypoczętym w dniu pracy aby zwiększyć swoje obroty i żeby @Luciano99 zamiast elektryczną hulajnogą (którą i tak sam pcha) jeździł jakimś maybachem od jakiegoś dość popularnego bezdomnego z Warszawy.

5

@bartekvisca Pewnie dlatego że masz urodziny xD

7

Asspunyaoool w strachu łaa

8

@NeKenI Wali te zielone

3

Polecam każdemu Europa Park bądź Energylandie (tutaj nie byłem). Trzeci rok z rzędu i kozak adrenalinka xd.

3

@bartas97 Tyle co śmiesznej Malagi

0

@marcin62 Budowanie walki Magicala z Ciosem w Prime pewnie. A jak za Ferrarim stałem od początku to tutaj oby mu się nóżka powinęła z powodu wspierania Nikoli. I jeszcze trzymanie razem z Queen of the Black.

0

Kibice dłużej stali przed meczem przed stadionem niż byli na meczu.

1

@LS MVP dla Ter Stegena.

7

@Sysia11 Nawet jak PL była słabsza to i tak więcej kasy otrzymywali.

0

@Krystian1588 Starego na plecach

0

@VegetaPolska Gural fajny kontent miał z namiotem ale potem mu odje....

0

@BorzyKrzys Obłudnik vol.2 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?