xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 1,3 do 3,2 będzie dla Bartmana
0
@Janas11224 Oby spadli tak jak HL. Ciekawe jakie będą tłumaczenia Lexi xd
4
@Pawel13sz Po sezonie.
3
@barcowy1899 A ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie znaczek Jordana zamiast nike.
2
@PatrychoO Tylko szkoda że długo rękaw i ciekawe czy maskę będzie mieć.
0
Mimo braku jakiejkolwiek sympatii do PSG to ciekawy skąd się szykuje i ciekawe jak Luj Enrike to poukłada.
0
@Emhyr Te pseudo wyceny są takie z dupy...
6
@Nhyz Tylko jak jej się odmieni to nie wracaj do niej. Weź jakiegos ziomka na piwo wyskocz gdzieś żeby nie myśleć. Czas leczy rany.
0
@Rust_Cohle Myślę nad leczeniem bo aż tak się tym przejmuje.
1
Dobrze niech Mekambe idzie do Realu i psuje atmosfere xd
1
@Kessie Ładne masz widoki.
0
Oby ten Vitor Roque okazał się transferem na miarę Neymara bez transferu do Peessie. Barca będzie mieć fajną pakę ale to trzeba wykorzystać.
0
@Graves Jak dobrze pamiętam jak Barca grała w taką trójkę obrońców to wtedy Raphinha grał jako prawy pomocnik/skrzydłowy a Balde był wyżej i grali na 3 obrońców. Albo źle kojarzę,
0
@Edoss Myślę że usiądzie blisko Bellinghama bo oboje nowe nabytki, nowy kraj, nowy język i będzie im raźniej siedzieć na ławce.
0
@Barcanajlepszyteam A wiesz dlaczego? Bo @Barcanajlepszyteam :D
1
@fart O to może znowu będzie diesel po mniej niż 5 zł... a nie czekaj xd
1
@Graves Kounde był wart tych pieniędzy, Raphinhe ocenię dopiero po drugim sezonie. Ferran wiadomo przepłacony ale nie pisz o reszcie.
1
@MesQueUnClub96 Vinicjusz
1
@Tomo1989 Oby bo Real czeka ciężki sezon w LL.
7
@Przemek2323 Lipa jak Cię wsadzą do paki tydzień przed wigilią.
1
Arda już całuje herb xD Ciekawe czy będzie całować jak 3/4 przesiedzi na ławce albo go wypożyczą.
0
@MarcepanowyKsiaze Złom zbierają
0
@marcin62 Na dołku przypadkowo powinni go skopać.
0
Trzeci odcinek Sekretnej Inwazji i dalej wszystko owiane tajemnicą alee za około 3 tygodnie będzie wszystko jasne xd, na szczęście.
0
@Luciano99 Sory młody
0
@ranger3120 Ocet xd
6
Inigo o 3-4 lata za późno ale i tak zajebiście.
0
A niech idzie do tego Realu. Amen.
0
@ArterkHD Chill, lody na mieście a później grill Boży c:
1
@Comentateiro Tego typa? Xd