0

@Krzysztof1987 1,3 do 3,2 będzie dla Bartmana

0

@Janas11224 Oby spadli tak jak HL. Ciekawe jakie będą tłumaczenia Lexi xd

4

@Pawel13sz Po sezonie.

3

@barcowy1899 A ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie znaczek Jordana zamiast nike.

2

@PatrychoO Tylko szkoda że długo rękaw i ciekawe czy maskę będzie mieć.

0

Mimo braku jakiejkolwiek sympatii do PSG to ciekawy skąd się szykuje i ciekawe jak Luj Enrike to poukłada.

0

@Emhyr Te pseudo wyceny są takie z dupy...

6

@Nhyz Tylko jak jej się odmieni to nie wracaj do niej. Weź jakiegos ziomka na piwo wyskocz gdzieś żeby nie myśleć. Czas leczy rany.

0

@Rust_Cohle Myślę nad leczeniem bo aż tak się tym przejmuje.

1

Dobrze niech Mekambe idzie do Realu i psuje atmosfere xd

1

@Kessie Ładne masz widoki.

0

Oby ten Vitor Roque okazał się transferem na miarę Neymara bez transferu do Peessie. Barca będzie mieć fajną pakę ale to trzeba wykorzystać.

0

@Graves Jak dobrze pamiętam jak Barca grała w taką trójkę obrońców to wtedy Raphinha grał jako prawy pomocnik/skrzydłowy a Balde był wyżej i grali na 3 obrońców. Albo źle kojarzę,

0

@Edoss Myślę że usiądzie blisko Bellinghama bo oboje nowe nabytki, nowy kraj, nowy język i będzie im raźniej siedzieć na ławce.

0

@Barcanajlepszyteam A wiesz dlaczego? Bo @Barcanajlepszyteam :D

1

@fart O to może znowu będzie diesel po mniej niż 5 zł... a nie czekaj xd

1

@Graves Kounde był wart tych pieniędzy, Raphinhe ocenię dopiero po drugim sezonie. Ferran wiadomo przepłacony ale nie pisz o reszcie.

1

@MesQueUnClub96 Vinicjusz

1

@Tomo1989 Oby bo Real czeka ciężki sezon w LL.

7

@Przemek2323 Lipa jak Cię wsadzą do paki tydzień przed wigilią.

1

Arda już całuje herb xD Ciekawe czy będzie całować jak 3/4 przesiedzi na ławce albo go wypożyczą.

0

@MarcepanowyKsiaze Złom zbierają

0

@marcin62 Na dołku przypadkowo powinni go skopać.

0

Trzeci odcinek Sekretnej Inwazji i dalej wszystko owiane tajemnicą alee za około 3 tygodnie będzie wszystko jasne xd, na szczęście.

0

@Luciano99 Sory młody

0

@ranger3120 Ocet xd

6

Inigo o 3-4 lata za późno ale i tak zajebiście.

0

A niech idzie do tego Realu. Amen.

0

@ArterkHD Chill, lody na mieście a później grill Boży c:

1

@Comentateiro Tego typa? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?