xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Targować tą nazwę za 200 melonów i jazda. Co sezon pewna gotówka.
0
@Survier No ja już czekam na kolejny bo się rozkręca i może być grubo.
1
Jak tam widzowie po drugim odcinku Sekretnej Inwazji?
1
@fanbofan Stopy są zajebiste nawet lekko spocone xd Oczywiście kobiece.
1
@BorzyKrzys To walnij rozchodniaczka i do spanka:D
0
@MichuZ44 Najpierw kisiel
7
@IronSanHybrid Przypomniał mi się słynny filmik po tym daje
0
Przecież gdyby Araby od nas kupiły jakiegokolwiek piłkarza to ceny były by z 1.5-2 większe chyba że byśmy brali nadal ludzi z kończącymi się kontraktami.
0
Takie przejęcie Barcy przez szejka załatwiłoby sprawę z długami ale wydaje mi się że popadliby znowu w taki obłęd żeby kupowali za jakieś wygórowane ceny i znowu dawali wielkie pensje. Ciężko mi wyobrazić jak oni tam muszą kombinować żeby wszystko to łatać. Nie wiem nawet jak taki klub, taka marka wpadła w takie długi i muszą kombinować...Jakieś nieporozumienie.
1
@cules100pro Trzeba być cierpliwym.
0
@bartulek98 Pewnie większość by dała na Nico stąd ale Xavi pewnie chce postawić na doświadczenie. Ja bym tych dziadków nie kupował tylko dawał grać czasami De Jong i Nico razem żeby ten pewności siebie nabierał.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież Kessiego do Bayernu sprzedaliśmy nawet oficjalka była w koszulce bo jakaś laska od mediów to nagrywała. Narazie niewiadomo jaka kwota.
11
@Kondziubarca Piękne hahahha
1
To już nie lepiej tego młodego Diaza?
3
@MOLESTA Real? Bayern?
1
Ruben Nawas widocznie nie widział ambicji sportowych w Europie tylko wybrał Al Haline. Z jednej strony fajnie bo będzie milionerem a z drugiej strony zostanie zapamiętany jako gość który dochodził do swojego PRIME a poszedł wydobywać ropę.
2
@doc Do dzisiaj i dzień dłużej mam ból dupy o Neymara...
0
@SenseiFCB Nie pamiętam dokładnie.
2
@Compadre Fajny samochodzik ale nie srebrny :D
12
Jijantes jest na miejscu i pewnie będą streamy niedługo z Rostowa.
6
@Compadre W lato golf nosić? Chyba że masz malinki na szyi.
1
Chciałbym zobaczyć zdjęcie, które kiedyś było jak jakaś grupka ludzi nie pamiętam w jakim kraju przejęli budynek i zrobili sobie zdjęcie z przejęcia władzy a na zdjęciu byłaby grupa Wagnera xD
0
@Szreko Bardziej chodziło mi o zwolnienie w kontekście że nie jest to tak widowiskowe jak Endgame, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia czy jakoś tak. Wydaje mi się że oni to i tak widzą więc już coś działają z tym.
4
Nie no to jest beka xD A później płacze na jakichś Cage'ch. To jest chore że tacy ludzie mają swoich fanów i to pewnie w wieku 12 lat.
0
@capoN W strażnikach nie ma żadnego nawiązania do Kanga i przyszłości mcu. Nie byłem na filmie ale dużo czytałem. Po prostu historia Rocketa i pożegnanie starej gwardii. Strange dostanie szansę bo prawdopodobnie będzie 3 część. A Antmana oglądałem i jak wcześniej nie oceniałem bo wiadome trzeba samemu obejrzeć to muszę przyznać rację, średni film i Scott Lang nie pasuje do takiego stylu. Dwójka znacznie przewyższa. Aaa no i mrówki pokonały Kanga xD.
1
@Szreko Marvela oglądam od roku jakoś i wydaje mi się że po Endgame ludzie chcieliby coś większego i tak z każdym kolejnym filmem ale widać było że zwolnili i mimo wszystko dużo tych seriali i filmów wyszło w 4 fazie ale tak widocznie chcieli bo sprowadzono dużo postaci, które będą mieć wpływ na przyszłość uniwersum.
3
Dla tych co śledzą świat Marvela. Prawdopodobnie wraca Szkarłatna Wiedźma, która do tej pory jest najpotężniejszą postacią. Fajnie bo chciałbym ją zobaczyć w walce z Kangiem.
1
@MesQueUnClub96 Ogarniemy to Stary
8
Masakra z tymi ludźmi, w dupach się przewraca. Być wieśniakiem i to jeszcze nagrywać.
0
No to będzie trzeba obserwować Newcastle w nowym sezonie LM.