2

Targować tą nazwę za 200 melonów i jazda. Co sezon pewna gotówka.

0

@Survier No ja już czekam na kolejny bo się rozkręca i może być grubo.

1

Jak tam widzowie po drugim odcinku Sekretnej Inwazji?

1

@fanbofan Stopy są zajebiste nawet lekko spocone xd Oczywiście kobiece.

1

@BorzyKrzys To walnij rozchodniaczka i do spanka:D

0

@MichuZ44 Najpierw kisiel

7

@IronSanHybrid Przypomniał mi się słynny filmik po tym daje

0

Przecież gdyby Araby od nas kupiły jakiegokolwiek piłkarza to ceny były by z 1.5-2 większe chyba że byśmy brali nadal ludzi z kończącymi się kontraktami.

0

Takie przejęcie Barcy przez szejka załatwiłoby sprawę z długami ale wydaje mi się że popadliby znowu w taki obłęd żeby kupowali za jakieś wygórowane ceny i znowu dawali wielkie pensje. Ciężko mi wyobrazić jak oni tam muszą kombinować żeby wszystko to łatać. Nie wiem nawet jak taki klub, taka marka wpadła w takie długi i muszą kombinować...Jakieś nieporozumienie.

1

@cules100pro Trzeba być cierpliwym.

0

@bartulek98 Pewnie większość by dała na Nico stąd ale Xavi pewnie chce postawić na doświadczenie. Ja bym tych dziadków nie kupował tylko dawał grać czasami De Jong i Nico razem żeby ten pewności siebie nabierał.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież Kessiego do Bayernu sprzedaliśmy nawet oficjalka była w koszulce bo jakaś laska od mediów to nagrywała. Narazie niewiadomo jaka kwota.

11

@Kondziubarca Piękne hahahha

1

To już nie lepiej tego młodego Diaza?

3

@MOLESTA Real? Bayern?

1

Ruben Nawas widocznie nie widział ambicji sportowych w Europie tylko wybrał Al Haline. Z jednej strony fajnie bo będzie milionerem a z drugiej strony zostanie zapamiętany jako gość który dochodził do swojego PRIME a poszedł wydobywać ropę.

2

@doc Do dzisiaj i dzień dłużej mam ból dupy o Neymara...

0

@SenseiFCB Nie pamiętam dokładnie.

2

@Compadre Fajny samochodzik ale nie srebrny :D

12

Jijantes jest na miejscu i pewnie będą streamy niedługo z Rostowa.

6

@Compadre W lato golf nosić? Chyba że masz malinki na szyi.

1

Chciałbym zobaczyć zdjęcie, które kiedyś było jak jakaś grupka ludzi nie pamiętam w jakim kraju przejęli budynek i zrobili sobie zdjęcie z przejęcia władzy a na zdjęciu byłaby grupa Wagnera xD

0

@Szreko Bardziej chodziło mi o zwolnienie w kontekście że nie jest to tak widowiskowe jak Endgame, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia czy jakoś tak. Wydaje mi się że oni to i tak widzą więc już coś działają z tym.

4

Nie no to jest beka xD A później płacze na jakichś Cage'ch. To jest chore że tacy ludzie mają swoich fanów i to pewnie w wieku 12 lat.

0

@capoN W strażnikach nie ma żadnego nawiązania do Kanga i przyszłości mcu. Nie byłem na filmie ale dużo czytałem. Po prostu historia Rocketa i pożegnanie starej gwardii. Strange dostanie szansę bo prawdopodobnie będzie 3 część. A Antmana oglądałem i jak wcześniej nie oceniałem bo wiadome trzeba samemu obejrzeć to muszę przyznać rację, średni film i Scott Lang nie pasuje do takiego stylu. Dwójka znacznie przewyższa. Aaa no i mrówki pokonały Kanga xD.

1

@Szreko Marvela oglądam od roku jakoś i wydaje mi się że po Endgame ludzie chcieliby coś większego i tak z każdym kolejnym filmem ale widać było że zwolnili i mimo wszystko dużo tych seriali i filmów wyszło w 4 fazie ale tak widocznie chcieli bo sprowadzono dużo postaci, które będą mieć wpływ na przyszłość uniwersum.

3

Dla tych co śledzą świat Marvela. Prawdopodobnie wraca Szkarłatna Wiedźma, która do tej pory jest najpotężniejszą postacią. Fajnie bo chciałbym ją zobaczyć w walce z Kangiem.

1

@MesQueUnClub96 Ogarniemy to Stary

8

Masakra z tymi ludźmi, w dupach się przewraca. Być wieśniakiem i to jeszcze nagrywać.

0

No to będzie trzeba obserwować Newcastle w nowym sezonie LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?