1

@Veysel Też chciałbym żeby został ale jakbyśmy dostali takie 80-90 to wtedy więc mam nadzieję że nie zmiękną przy negocjacjach w razie w.

1

Starają się chłopaki dla Ter Stegena... Wcześniej 13 goli w 34 meczach a teraz prawie połowa w dwóch i to 3 z kandydatem do spadku. Dobrze że była ta przewaga bo końcówka sezonau mogła być ciekawa.

0

@Essos Dla gościa plecy pękły a ten wstawia.

0

@Medium Zapytałem właśnie gościa co ma dzieci i co myśli o tym, dostałem taką odpowiedź "To jest zasrany obowiązek a nie praca"

5

@RoberDzik A jak się ma psa i się nim zajmuje to też praca? XD

1

@Compadre 2011? Chyba masz na Wikipedii

2

@blakkudium Niestety za jakiś czas następny :D

4

A Kuniak podaje tweety że liga Negreiry i różne typy osób doczekały się wywalenia Vaniszcjusza xdd

2

Vini dostanie upomnienie od federacji żeby tak nie robił i na tym się skończy.

0

@VegetaPolska Przecież było coś że ma zapewniony kontakt na następny sezon

1

@pacjentzchoroszczy Messi opłacał personel w Argentynie to i mundial opłacił

0

Jaki pokrzywdzony Vaniszcjusz ;c

0

Oby Borussia nie zesrała się metr przed kiblem.

0

Były jakieś odniesienia Barcy do tego filmiku gdzie Balde i Roberto kierowali swoje słowa do rusków? Bo teraz patrzę i Szachtar Donieck wstawił post na tt.

2

@Pedri16Future Nie wiadomo co w szatni było..

3

Wielkie oburzenie ale z tego co pamiętam to była wzmianka że jak Ferrariego nie dopuszczą to z Dubielem i tak walka się odbędzie na następnej gali. Poza tym jakie wały na temat jego kontuzji, przecież ta gala była mocno wypasiona trailerem i nissanem to dużo ludzi myśli że Fame chciałoby tak skończyć galę? Ja przypomnę PunchDown z Walusiem i co ludzie pisali po niefortunnym uderzeniu... Zdrowie najważniejsze a to że Amadeusz jest narwany to inna sprawa, jeszcze kiedyś podziękuje lekarzom za niedopuszczenie go do walki.

0

@Konradomoreno A to nie było tak jak okazało się że ma kontuzje to zmienili na boks? Denis coś tam miał jakieś pozwolenie z kolanem.

2

@Rust_Cohle Miłego oglądania LE byczq

2

Budda do mnie dzwonił i mówił że napewno nissana nie wygrałem bo eBooka nie kupiłem.

4

Murcix i Tromba dwa odpady z Ekipy xD Czekamy na jakąś walkę w Fame na odbudowanie kariery.

1

@Transu96 Don Vasyl ma grać z Górniak

2

To zapnijcie pasy hahha kozak xD

2

Amadi Amadi teraz prankster!

2

@esem91 Tak jak wychodziły

2

Ale szkoda że go nie trafił po tym parterze :/ Amadi jedziesz!

2

@bartas97 Oby dwie wygrał:D

7

Amadi Amadi Ferrari Ferrari

1

Zajebiście Zadyma!

2

Borussia jak to spieprzy to iks de

2

@Majkel34 Real Madryt myśli że Trwała to mieszanie łba w gipsie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?