xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veysel Też chciałbym żeby został ale jakbyśmy dostali takie 80-90 to wtedy więc mam nadzieję że nie zmiękną przy negocjacjach w razie w.
1
Starają się chłopaki dla Ter Stegena... Wcześniej 13 goli w 34 meczach a teraz prawie połowa w dwóch i to 3 z kandydatem do spadku. Dobrze że była ta przewaga bo końcówka sezonau mogła być ciekawa.
0
@Essos Dla gościa plecy pękły a ten wstawia.
0
@Medium Zapytałem właśnie gościa co ma dzieci i co myśli o tym, dostałem taką odpowiedź "To jest zasrany obowiązek a nie praca"
5
@RoberDzik A jak się ma psa i się nim zajmuje to też praca? XD
1
@Compadre 2011? Chyba masz na Wikipedii
2
@blakkudium Niestety za jakiś czas następny :D
4
A Kuniak podaje tweety że liga Negreiry i różne typy osób doczekały się wywalenia Vaniszcjusza xdd
2
Vini dostanie upomnienie od federacji żeby tak nie robił i na tym się skończy.
0
@VegetaPolska Przecież było coś że ma zapewniony kontakt na następny sezon
1
@pacjentzchoroszczy Messi opłacał personel w Argentynie to i mundial opłacił
0
Jaki pokrzywdzony Vaniszcjusz ;c
0
Oby Borussia nie zesrała się metr przed kiblem.
0
Były jakieś odniesienia Barcy do tego filmiku gdzie Balde i Roberto kierowali swoje słowa do rusków? Bo teraz patrzę i Szachtar Donieck wstawił post na tt.
2
@Pedri16Future Nie wiadomo co w szatni było..
3
Wielkie oburzenie ale z tego co pamiętam to była wzmianka że jak Ferrariego nie dopuszczą to z Dubielem i tak walka się odbędzie na następnej gali. Poza tym jakie wały na temat jego kontuzji, przecież ta gala była mocno wypasiona trailerem i nissanem to dużo ludzi myśli że Fame chciałoby tak skończyć galę? Ja przypomnę PunchDown z Walusiem i co ludzie pisali po niefortunnym uderzeniu... Zdrowie najważniejsze a to że Amadeusz jest narwany to inna sprawa, jeszcze kiedyś podziękuje lekarzom za niedopuszczenie go do walki.
0
@Konradomoreno A to nie było tak jak okazało się że ma kontuzje to zmienili na boks? Denis coś tam miał jakieś pozwolenie z kolanem.
2
@Rust_Cohle Miłego oglądania LE byczq
2
Budda do mnie dzwonił i mówił że napewno nissana nie wygrałem bo eBooka nie kupiłem.
4
Murcix i Tromba dwa odpady z Ekipy xD Czekamy na jakąś walkę w Fame na odbudowanie kariery.
1
@Transu96 Don Vasyl ma grać z Górniak
2
To zapnijcie pasy hahha kozak xD
2
Amadi Amadi teraz prankster!
2
@esem91 Tak jak wychodziły
2
Ale szkoda że go nie trafił po tym parterze :/ Amadi jedziesz!
2
@bartas97 Oby dwie wygrał:D
7
Amadi Amadi Ferrari Ferrari
1
Zajebiście Zadyma!
2
Borussia jak to spieprzy to iks de
2
@Majkel34 Real Madryt myśli że Trwała to mieszanie łba w gipsie