0

@tomek8756 To jakiś podatek od tego jeszcze i może z 10k zostanie.

5

Miło by było zobaczyć w przyszłym tygodniu oficjalki Inigo, Roque i Ardy.

0

Arda Guler przekonywujący, że Barca to dobry kierunek https://www.instagram.com/reel/CtrAEdDruf5/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

3

Chce byś mi szeptał czułe słowa maju maj

0

@Death_voice Wybrałem lepsze zło po prostu xd

0

@masq b) życie w zdrowych relacjach nam więcej da niż życie w patologii

1

@MadafakinGuy Szyneczke swojską odstąp :D

2

@Fake69 On zapłacił swoją głupotą.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym tylko magazynek zmieniał z pustego na pełny xD. Jak idziemy w gości to się zachowujemy a nie robimy cyrki. Nie to wyjazd.

5

Komentarz usunięty

8

@okiemtypera_lucaxx95 Ja to się dziwię im że nie strzelają do tego bydła, bo psychicznie trzeba wytrzymywać. Ale może trzeba zacząć i pokazać im że jednak nie warto fikać.

5

@MadafakinGuy Rób od razu na 1873 osoby

0

@Transu96 A wiesz czego nie robić w trójkącie? xD

0

Do oglądających Prime:
Dacie znać w jaki sposób wygrali Muran i Kasjo?
Dzięki mordy.

0

@Transu96 Ja myślałem że Ty prime szoł oglądasz xD sr xD

0

@Transu96 Z legalnego źródła oglądasz?

0

@WiernyKatalonii Przygarnąłbym koszulkę Barcy z poprzednich sezonów ale bałbym się o pranie xd

0

@WiernyKatalonii Wyślij link bo nie widze xd

0

@BarcaInfo Witamy z powrotem ;d

0

Musk ogranicza twittera po to żeby po przegranej z Cukenbergiem go za mocno nie cisnęli.

1

@WiernyKatalonii To są oryginały? I czy się nie wtopi kasy?:D

2

Fabregas... Aż szkoda tej LM 11/12, bo zasłużyli jak nikt...

1

@ikar34 Ale to nie ich wina, że mają kontrakty.

2

No i nieoficjalnie Jonathan Majors wygrał z tą babką co go pozwała. Kolejny przypadek gdy baba pozywa kogoś dla pieniędzy a prawdopodobnie później nie ponosi konsekwencji w porównaniu do oskarżonego, któremu odchodzą współprace i rolę w filmach.

1

@hayek Też mogłem ale wybrałem cytrynę i chyba za dużo wcisnąłem:D

2

@Kidd Ogórki też są mądralo tylko w przepisie była cytryną i chyba przesadziłem xd

0

Jak robicie mizerię to też u was czuć mocno cytrynę czy to ja przesadziłem?

1

@Nazio87 Ziemniaki, schabowy i surówka xD A jeżeli o kiedyś to robiłem sobie górę kanapek z chlebem, masłem i cukrem.

2

@MesQueUnClub96 W bułce oczywiście

3

Havert z 9 golami w sezonie przechodzi za 70 milionów, obłęd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?