xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 To jakiś podatek od tego jeszcze i może z 10k zostanie.
5
Miło by było zobaczyć w przyszłym tygodniu oficjalki Inigo, Roque i Ardy.
0
Arda Guler przekonywujący, że Barca to dobry kierunek https://www.instagram.com/reel/CtrAEdDruf5/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
3
Chce byś mi szeptał czułe słowa maju maj
0
@Death_voice Wybrałem lepsze zło po prostu xd
0
@masq b) życie w zdrowych relacjach nam więcej da niż życie w patologii
1
@MadafakinGuy Szyneczke swojską odstąp :D
2
@Fake69 On zapłacił swoją głupotą.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym tylko magazynek zmieniał z pustego na pełny xD. Jak idziemy w gości to się zachowujemy a nie robimy cyrki. Nie to wyjazd.
5
Komentarz usunięty
8
@okiemtypera_lucaxx95 Ja to się dziwię im że nie strzelają do tego bydła, bo psychicznie trzeba wytrzymywać. Ale może trzeba zacząć i pokazać im że jednak nie warto fikać.
5
@MadafakinGuy Rób od razu na 1873 osoby
0
@Transu96 A wiesz czego nie robić w trójkącie? xD
0
Do oglądających Prime:
Dacie znać w jaki sposób wygrali Muran i Kasjo?
Dzięki mordy.
0
@Transu96 Ja myślałem że Ty prime szoł oglądasz xD sr xD
0
@Transu96 Z legalnego źródła oglądasz?
0
@WiernyKatalonii Przygarnąłbym koszulkę Barcy z poprzednich sezonów ale bałbym się o pranie xd
0
@WiernyKatalonii Wyślij link bo nie widze xd
0
@BarcaInfo Witamy z powrotem ;d
0
Musk ogranicza twittera po to żeby po przegranej z Cukenbergiem go za mocno nie cisnęli.
1
@WiernyKatalonii To są oryginały? I czy się nie wtopi kasy?:D
2
Fabregas... Aż szkoda tej LM 11/12, bo zasłużyli jak nikt...
1
@ikar34 Ale to nie ich wina, że mają kontrakty.
2
No i nieoficjalnie Jonathan Majors wygrał z tą babką co go pozwała. Kolejny przypadek gdy baba pozywa kogoś dla pieniędzy a prawdopodobnie później nie ponosi konsekwencji w porównaniu do oskarżonego, któremu odchodzą współprace i rolę w filmach.
1
@hayek Też mogłem ale wybrałem cytrynę i chyba za dużo wcisnąłem:D
2
@Kidd Ogórki też są mądralo tylko w przepisie była cytryną i chyba przesadziłem xd
0
Jak robicie mizerię to też u was czuć mocno cytrynę czy to ja przesadziłem?
1
@Nazio87 Ziemniaki, schabowy i surówka xD A jeżeli o kiedyś to robiłem sobie górę kanapek z chlebem, masłem i cukrem.
2
@MesQueUnClub96 W bułce oczywiście
3
Havert z 9 golami w sezonie przechodzi za 70 milionów, obłęd.