xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 Co do Staśko haha https://pbs.twimg.com/media/F26o60MWEAAJOZF?format=jpg&name=large
2
@Trojanek23 Wpisz sobie "nikita" na twitterze
0
@Sysia11 Natsu też miała być skończona po tym jak wyciekło to że siedziała na sekskamerkach a dalej sobie siedzi w tym świecie
1
@Pawlak1992 A później i tak z grupy lm nie wychodzi xd
0
@Herato Giovanni van Bronckhorst?
3
Ale to trzeba mieć nasrane w głowie żeby tak robić https://www.instagram.com/reel/Cu8CneKAhu-/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
0
Skacze ktoś z was na skakance? Jak tak to macie jakiś sprawdzony system?
0
@Transu96 Superka fajna była tylko szkoda że nie ma w planach kontynuacji bo jest wiele spraw do wyjaśnienia.
3
Dragon Ball jako cała seria to najlepsze co spotkało czasy w których żyje.
0
@sonek sfd dobre
2
@Sysia11 Sysia walcz w końcu byśmy zobaczyli Twoje stopy!.
0
Serio Najman się złożył jak żółw?
1
Nie mam nic przeciwko Neymarowi w Barcy, wzięliśmy 32 letniego Gundogana to i Neymar się przyda. Neymar here we go!!
1
@Rust_Cohle Za dużo czasu z Czeczenami spędza
0
@OnlyCules Tylko legalne strumyki
1
@barcelonaLM Szeliga usuń konto.
A tak poza tym to durny pomysł, nie ma innych koleżanek?
0
@Sysia11 Nie ale myślę że któryś z tej trójki i tak odejdzie jak nie będzie sukcesów w lidze mistrzów w najbliższych latach.
1
@Emhyr A jednak Franek Romano się nie mylił. Konkretna paka.
0
To co w tym roku Balde Golden Boy czy jest ktoś lepszy?
1
Jeżeli mają sprzedać Chrisa to nie za śmieszne pieniądze i dać zaporową cenę 60-70 melonów. Jeżeli dadzą to fajnie i niech idzie ale tylko w przypadku gdy będzie kasa i ten prawy obrońca.
6
Do Arabii idą to im nie przeszkadza to że są łamane tam prawa człowieka. Mam nadzieje że jest jednak ta reinkarnacja i pewnego dnia oni znajdą się w skórze ludzi którzy cierpią.
0
A niech idzie sobie ten Kantosz do tej Arabii. Mam tylko nadzieję że po tych aferach Czarek Skulepa zostanie wyje...
3
@sidi12843 Mam złotą i jest elegancka
0
@Sulimo Jak umiesz spuszczać paliwo z tirów to Cie weźmie od razu
0
@Sulimo Ale tylko 1 bo @Luciano99 zje*ke da na warsztacie i znowu pomylisz lewe opony z prawymi
1
@Hosh Nie jestem rasitą, to ludzie którzy mają swoje durne cele powodują w nas to że jesteśmy rasistami. Jak Ci ktoś biały przyklei się do ulicy i nie da przejechać a następnie tą osobę ściągasz z tej ulicy to od razu jesteś rasistą?
2
Ja to się wogóle dziwię że są takie pytania o Murzynów. Przecież nawet Biały może być niewychowany i jakiś aspołeczny.
0
@maroon Popatrz na Murzynów, geny mają a wychowania zero więc wychowanie
2
@bartas97 Nigdzie nie napisałem że marny ale przykładowo ja mam odruch że ładuje jak gdzieś wychodze ;d
2
@bartas97 Czyli jak masz coś zaplanowane to nawet telefonu nie podładujesz gdzieś?