2

@Trojanek23 Wpisz sobie "nikita" na twitterze

0

@Sysia11 Natsu też miała być skończona po tym jak wyciekło to że siedziała na sekskamerkach a dalej sobie siedzi w tym świecie

1

@Pawlak1992 A później i tak z grupy lm nie wychodzi xd

0

@Herato Giovanni van Bronckhorst?

3

Ale to trzeba mieć nasrane w głowie żeby tak robić https://www.instagram.com/reel/Cu8CneKAhu-/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

0

Skacze ktoś z was na skakance? Jak tak to macie jakiś sprawdzony system?

0

@Transu96 Superka fajna była tylko szkoda że nie ma w planach kontynuacji bo jest wiele spraw do wyjaśnienia.

3

Dragon Ball jako cała seria to najlepsze co spotkało czasy w których żyje.

0

@sonek sfd dobre

2

@Sysia11 Sysia walcz w końcu byśmy zobaczyli Twoje stopy!.

0

Serio Najman się złożył jak żółw?

1

Nie mam nic przeciwko Neymarowi w Barcy, wzięliśmy 32 letniego Gundogana to i Neymar się przyda. Neymar here we go!!

1

@Rust_Cohle Za dużo czasu z Czeczenami spędza

0

@OnlyCules Tylko legalne strumyki

1

@barcelonaLM Szeliga usuń konto.

A tak poza tym to durny pomysł, nie ma innych koleżanek?

0

@Sysia11 Nie ale myślę że któryś z tej trójki i tak odejdzie jak nie będzie sukcesów w lidze mistrzów w najbliższych latach.

1

@Emhyr A jednak Franek Romano się nie mylił. Konkretna paka.

0

To co w tym roku Balde Golden Boy czy jest ktoś lepszy?

1

Jeżeli mają sprzedać Chrisa to nie za śmieszne pieniądze i dać zaporową cenę 60-70 melonów. Jeżeli dadzą to fajnie i niech idzie ale tylko w przypadku gdy będzie kasa i ten prawy obrońca.

6

Do Arabii idą to im nie przeszkadza to że są łamane tam prawa człowieka. Mam nadzieje że jest jednak ta reinkarnacja i pewnego dnia oni znajdą się w skórze ludzi którzy cierpią.

0

A niech idzie sobie ten Kantosz do tej Arabii. Mam tylko nadzieję że po tych aferach Czarek Skulepa zostanie wyje...

3

@sidi12843 Mam złotą i jest elegancka

0

@Sulimo Jak umiesz spuszczać paliwo z tirów to Cie weźmie od razu

0

@Sulimo Ale tylko 1 bo @Luciano99 zje*ke da na warsztacie i znowu pomylisz lewe opony z prawymi

1

@Hosh Nie jestem rasitą, to ludzie którzy mają swoje durne cele powodują w nas to że jesteśmy rasistami. Jak Ci ktoś biały przyklei się do ulicy i nie da przejechać a następnie tą osobę ściągasz z tej ulicy to od razu jesteś rasistą?

2

Ja to się wogóle dziwię że są takie pytania o Murzynów. Przecież nawet Biały może być niewychowany i jakiś aspołeczny.

0

@maroon Popatrz na Murzynów, geny mają a wychowania zero więc wychowanie

2

@bartas97 Nigdzie nie napisałem że marny ale przykładowo ja mam odruch że ładuje jak gdzieś wychodze ;d

2

@bartas97 Czyli jak masz coś zaplanowane to nawet telefonu nie podładujesz gdzieś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?