1

@tristan87 Pod asfalt

6

Aktywiści niedługo będą kłaść się na pasach do lądowania samolotów żeby utrudnić lądowanie.

0

@Danqoo Dzięki byczku ale myślę nad Olimpem później :D

0

@LS Czemu nie grają gracze z NBA Ci lepsi? Nie są powoływani czy w czterech literach mają mś i czekają na igrzyska?

0

@Danqoo Ale nie wyrzucę 2 kg białka xd

0

@Danqoo A nie wiesz nadal jest coś z białkiem nie tak?

0

@Gaz O kim piszesz?

Napisałeś o tej rtęci a ja już z 3 dni około 50 gram tuńczyka dodaje do śniadania. Teraz googluje i jest dużo informacji o tuńczyku a mam jeszcze 3 puszki małe.. Białko mam z sfd 2kg około więc szkoda wyrzucać chyba że naprawde coś w składzie mają nietak.

1

@Sulimo I do roboty mam Everlast które są wygodne. Ale najwygodniejsze są te w których urywam metke z tyłu xd.

1

@Sulimo Ellesse, Jack & Jones.

0

@TheNekro94 Aaa okej dobra, Serbia można napsuć krwi trochę.

0

@Cule1234 Oby zwycięski ze Słowenią jeżeli przejdą Belgów. Nie mogę się doczekać igrzysk olimpijskich, Polska ma konkretną pakę.

0

@Emhyr Bo będzie i to będą jaja xd Wygra pewnie Ederson bo lm.

0

@VegetaPolska Ruskie niech sobie swój turniej zorganizują z Białorusią. Przecież teraz byłaby deklasacja i Spiridonow popłakałby się z porażki.

0

Mistrzostwa w siatkę są i nikt nic nie pisze? Zero wiadomości.

0

@The Game 10 Te wyjazdowe biało-zielone/czarne paski są kozackie.

0

Zastanawiam się nad Smartwatchem i pewnie jakaś część z was posiada bądź posiadała taki gadżet na nadgartku, jesteście w stanie coś polecić i na co patrzeć przy zakupie? Pozdrawiam.

1

2

@Kessie Dobrze Ci tam na warsztacie płacą że tyle podróżujesz byczku

0

@Deathwing112 Tylko Secura

0

Wrzosek a jednak hahaha mistrz!

0

No i eleganckie transfery mimo że mało byłem przekonany co do Felixa ale oby fajnie się reprezentował. Jak na taka trudną sytuację finansową to i tak mamy bardzo fajną pakę. Oby wszystko się zgrywało i pięknie wiodło.

0

Szachtar będzie grać na stadionie w Polsce czy niewiadomo?

0

@leonek160 A wiesz ile byś miał za granicą?

1

@leonek160 Witam Cię Bardzo Serdecznie. Jeżeli nie masz kobiety, dzieci to jedź i zarabiaj. Jak dłużej pojeździsz to i tęsknota będzie słabsza bo będziesz przyzwyczajony. Lepiej jechać teraz coś zarobić niż później na starość się męczyć.

3

Zastanawiam się co trzeba mieć w bani..


0

@FCB_dimiC Koło zapasowe wyjmij i tam wsadź:D

1

@Antajbandaj Zima jest fajna, lubię jak leży śnieg a najlepiej w święta super klimat. Tylko najgorzej jak w robocie na zewnątrz trzeba robić i zimno a tak nie mam z tym problemu. Piękna pora roku.

1

@FCB_dimiC Aż mi się mem przypomniał z tym gościem z Discovery i tą kobietą z big brothera xd

2

@!34RC3!_0N4 Też są przecież papiery którymi się szlifuje na mokro. Ale na jego miejscu bym czekał na wysuszenie, zeskrobanie jakiejś odstającej farby i szlifować na gładko.

1

@Tomo1989 A ludzie dalej będą jeździć do Watykanu żeby zobaczyć tą ohydną personę. Niech kończy swoje urzędowanie bo klaunów nie brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?