xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tomasz Zadyma z Gromdy w Mallorce strzela.
9
Mogło być 1:3 a jest 2:1 :p
0
@regatta52 Oby Rafa jak najlepiej.
3
@KrychaFCB Wojtek jest niedopodrobienia, topowy duet zadymiarzy
1
Te wymiany słowne na Twitterze między Tuskiem a Morawieckim są komiczne.
0
@Uukasz_93 Jakby zrobili w mieszkaniu to jeszcze tak.
0
@Androchem Napisz na priv :p
2
@Mario96w Wolę makaron pełnoziarnisty od ryżu :D
0
@Androchem Nie kułem tego. Masz Legit androchema czy tylko nick taki ustawiłeś?
1
Dobrze sobie zjeść pizzę po kilkutygodniowej redukcji :D
Brawo Atleti ciekawe gdzie Berlinkigam się schował:D
1
@Sulimo zapłać, ubezpiecz, spier*****
3
Miłoby było zobaczyć taką jedenastkę na Celte:
Ter Stegen - Cancelo, Araujo, Inigo, Marcos Alonso - Romeu, Gundogan, Gavi - Yamal, Ferran, Felix
Araujo w przypadku strachu z powodu powrotu po kontuzji dać Chrisa.
0
@colossus Raczej nie migotała
15
@FutbolFan Ktoś kiedyś powiedział że Niemcy powinno się bombardować co 50 lat. Nie wiem czy to nie był ktoś z Wielkiej Brytanii.
5
@LeoKrol A na badanie moczu już nie? Przecież muszą sprawdzić czy nie olewasz roboty.
0
Widzieliście w nocy jedną gwiazdę która mocno świeciła? Nie było nic poza niej. To Syriusz czy coś innego?
0
@VamosRakieta Pan Borek bo wątpię że jesteście na "Ty".
1
Tak sobie myślę, że dla Barcy dobrze idzie teraz to na dniach jakaś aferka wypłynie żeby podciąć skrzydła.
3
@Munio Dobrze gada, Piccolo zrobił z Gohana wojownika. Ja mu wierzę.
0
@Matheu12 A co robi mama czego Ty byś nie chciał?
0
@Emhyr Ale jednak nie możemy sobie pozwolić na pewne większe wydatki.
0
@Emhyr Finanse byku.
0
@Emhyr Jak na kryzys Barcy to jest potężny skład, jestem pełen podziwu. Sztosy kabanosy.
0
@SkilledHydra16 Cancelo na lewej, Roberto na prawej.
0
@michal26 Wariacie nie ma już słabych drużyn.
1
Tonali strzel zwycięskiego gola dla Newcastle.
7
@Sulimo I ten piękny David Villa i całe trio MVP.
21
@GeneralXavi Chłopak pewnie zadowolony że obecna dziewczyna wspomina o dawnym epizodzie erotyczno-milosnym.
20
@GeneralXavi Czekamy na jakiegoś onlyfansa.
0
@Cule1234 Nagroda za dobry mecz