0

Tomasz Zadyma z Gromdy w Mallorce strzela.

9

Mogło być 1:3 a jest 2:1 :p

0

@regatta52 Oby Rafa jak najlepiej.

3

@KrychaFCB Wojtek jest niedopodrobienia, topowy duet zadymiarzy

1

Te wymiany słowne na Twitterze między Tuskiem a Morawieckim są komiczne.

0

@Uukasz_93 Jakby zrobili w mieszkaniu to jeszcze tak.

0

@Androchem Napisz na priv :p

2

@Mario96w Wolę makaron pełnoziarnisty od ryżu :D

0

@Androchem Nie kułem tego. Masz Legit androchema czy tylko nick taki ustawiłeś?

1

Dobrze sobie zjeść pizzę po kilkutygodniowej redukcji :D


Brawo Atleti ciekawe gdzie Berlinkigam się schował:D

1

@Sulimo zapłać, ubezpiecz, spier*****

3

Miłoby było zobaczyć taką jedenastkę na Celte:
Ter Stegen - Cancelo, Araujo, Inigo, Marcos Alonso - Romeu, Gundogan, Gavi - Yamal, Ferran, Felix

Araujo w przypadku strachu z powodu powrotu po kontuzji dać Chrisa.

0

@colossus Raczej nie migotała

15

@FutbolFan Ktoś kiedyś powiedział że Niemcy powinno się bombardować co 50 lat. Nie wiem czy to nie był ktoś z Wielkiej Brytanii.

5

@LeoKrol A na badanie moczu już nie? Przecież muszą sprawdzić czy nie olewasz roboty.

0

Widzieliście w nocy jedną gwiazdę która mocno świeciła? Nie było nic poza niej. To Syriusz czy coś innego?

0

@VamosRakieta Pan Borek bo wątpię że jesteście na "Ty".

1

Tak sobie myślę, że dla Barcy dobrze idzie teraz to na dniach jakaś aferka wypłynie żeby podciąć skrzydła.

3

@Munio Dobrze gada, Piccolo zrobił z Gohana wojownika. Ja mu wierzę.

0

@Matheu12 A co robi mama czego Ty byś nie chciał?

0

@Emhyr Ale jednak nie możemy sobie pozwolić na pewne większe wydatki.

0

@Emhyr Finanse byku.

0

@Emhyr Jak na kryzys Barcy to jest potężny skład, jestem pełen podziwu. Sztosy kabanosy.

0

@SkilledHydra16 Cancelo na lewej, Roberto na prawej.

0

@michal26 Wariacie nie ma już słabych drużyn.

1

Tonali strzel zwycięskiego gola dla Newcastle.

7

@Sulimo I ten piękny David Villa i całe trio MVP.

21

@GeneralXavi Chłopak pewnie zadowolony że obecna dziewczyna wspomina o dawnym epizodzie erotyczno-milosnym.

20

@GeneralXavi Czekamy na jakiegoś onlyfansa.

0

@Cule1234 Nagroda za dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?