xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
HAHA komentatorzy też dobrzy żółta kartka dla Gaviego od razu xD
0
@VeB 1899 Przy bocznej linii nie dobiegł do piłki przed linią i kopnął przed siebie jak wyszła poza.
1
ZACZYNAMY JAZDE!!!
0
@Michallublin Później biedny się popłacze.
39
Brawo Vaniszcjusz tak właśnie pracujesz na swój szacunek, ha tfu!
0
@Simone Że Barca wygra?
0
@tomek8756 Maja lepsze nogi
0
Dzisiaj Anglik z Realu będzie zweryfikowany przez Gaviego a Vini przez Araujo. Dzisiaj tylko zwycięstwo i ryk na notatniku.
Typuje 3:1 dla naszych.
0
@bartas97 Twarz federacji Peszko i Lexy której zasięgi opierają się na dzieciach. Wzięli jeszcze tą pseudo gwiazdę Derpieński. Dla mnie ta walka z Gochą to już przesada konkretna. Oby Clout szybciej się skończyło niż zaczęło.
0
Szklana Pułapka pierwsze trzy części reszta taka sobie. Co myślicie? Czy wy też tak macie że te starsze filmy są serio dobre i mają ten swój klimacik? Osobiście mimo że wiem co będzie w filmie oglądam kolejny raz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pedri16Future Dopiero teraz zobaczyłem pomyłkę. Oczywiście Batman to dobry facet, Bartman to o niego mi chodziło.
1
Zbigniew Batman robi zadymę do Ciosa na Clout, wielki sportowiec.
1
@kamyk_23 I ten perfidny uśmieszek
1
@gumaz Też mi się tak wydaje.
@kulek22 Nie ;p
@skubi99 Racja ;)
@Pawlak1992 Może jeszcze o tym nie wiesz :D
0
Michał Materla po dwóch wygranych zawalczy 16 grudnia z aktualnym mistrzem Pawlakiem o pas wagi średniej w KSW. Według was zasłużył?
1
@kamilos1214 Jak coś pijesz albo zjesz to rzygasz wtedy?
4
@bari_94 Cancelo jest piękny, ciekawe gdzie te głosy że jest toksyczny. Aż szkoda że nie wzieliśmy go kiedyś prosto z Valencii tylko braliśmy piłkarzy typu Dest, Semedo.
4
@MateuszGotowka99 Murzynke, Azjatke, Arabke, Ladyboya, wszystkich z LGBTQWERTY.
https://pbs.twimg.com/profile_images/1104410840336384001/Q-VNMOVP_400x400.png
8
@AllBundy Douglas
5
@FcPortoFan1999 Serio? Po filmikach jak się spotykali podczas meczów to jakiejś niechęci nie było widać;d
0
Śmietankowa strona to jest jakaś tragedia i ich komentarze, od czasu do czasu wejdę poczytać ale żeby tak waliło hipokryzją to się nie mieści w głowie.
0
@Kalipso Myślę że z Szachtarem wygramy z 2:0, takie luźne zwycięstwo.
0
Macie obawy przed sobotnim meczem? Trochę cienko że nie będzie niektórych piłkarzy.
5
Ale że Fermin Lopez tak się wkręci w drużynę, ciekawe co z niego będzie do końca sezonu i w następnym.
5
@PatrychoO Dembele? To ten co wiecznie L4 brał?
3
Ale co to się z Lyonem porobiło, naprawdę szkoda tego klubu. Oby wrócił do topki za jakiś czas kosztem takiego P$G.
0
Dobra, zapinamy pasy. Ważny mecz przed Realem.
3
Ładny prezent wczoraj z Sevilli dla Barcy. Obyśmy wygrali dzisiaj i żeby nie było tak jak czasami w zwyczaju że jak nie Real traci punkty to od razu Barca albo na odwrót. Ogólnie to czuję jakiś bramkowy remis i męczarnie.
11
@KrychaFCB Ale on i tak najbardziej pokrzywdzony.