9

HAHA komentatorzy też dobrzy żółta kartka dla Gaviego od razu xD

0

@VeB 1899 Przy bocznej linii nie dobiegł do piłki przed linią i kopnął przed siebie jak wyszła poza.

1

ZACZYNAMY JAZDE!!!

0

@Michallublin Później biedny się popłacze.

39

Brawo Vaniszcjusz tak właśnie pracujesz na swój szacunek, ha tfu!

0

@Simone Że Barca wygra?

0

@tomek8756 Maja lepsze nogi

0

Dzisiaj Anglik z Realu będzie zweryfikowany przez Gaviego a Vini przez Araujo. Dzisiaj tylko zwycięstwo i ryk na notatniku.

Typuje 3:1 dla naszych.

0

@bartas97 Twarz federacji Peszko i Lexy której zasięgi opierają się na dzieciach. Wzięli jeszcze tą pseudo gwiazdę Derpieński. Dla mnie ta walka z Gochą to już przesada konkretna. Oby Clout szybciej się skończyło niż zaczęło.

0

Szklana Pułapka pierwsze trzy części reszta taka sobie. Co myślicie? Czy wy też tak macie że te starsze filmy są serio dobre i mają ten swój klimacik? Osobiście mimo że wiem co będzie w filmie oglądam kolejny raz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pedri16Future Dopiero teraz zobaczyłem pomyłkę. Oczywiście Batman to dobry facet, Bartman to o niego mi chodziło.

1

Zbigniew Batman robi zadymę do Ciosa na Clout, wielki sportowiec.

1

@kamyk_23 I ten perfidny uśmieszek

1

@gumaz Też mi się tak wydaje.
@kulek22 Nie ;p
@skubi99 Racja ;)
@Pawlak1992 Może jeszcze o tym nie wiesz :D

0

Michał Materla po dwóch wygranych zawalczy 16 grudnia z aktualnym mistrzem Pawlakiem o pas wagi średniej w KSW. Według was zasłużył?

1

@kamilos1214 Jak coś pijesz albo zjesz to rzygasz wtedy?

4

@bari_94 Cancelo jest piękny, ciekawe gdzie te głosy że jest toksyczny. Aż szkoda że nie wzieliśmy go kiedyś prosto z Valencii tylko braliśmy piłkarzy typu Dest, Semedo.

4

@MateuszGotowka99 Murzynke, Azjatke, Arabke, Ladyboya, wszystkich z LGBTQWERTY.
https://pbs.twimg.com/profile_images/1104410840336384001/Q-VNMOVP_400x400.png

8

@AllBundy Douglas

5

@FcPortoFan1999 Serio? Po filmikach jak się spotykali podczas meczów to jakiejś niechęci nie było widać;d

0

Śmietankowa strona to jest jakaś tragedia i ich komentarze, od czasu do czasu wejdę poczytać ale żeby tak waliło hipokryzją to się nie mieści w głowie.

0

@Kalipso Myślę że z Szachtarem wygramy z 2:0, takie luźne zwycięstwo.

0

Macie obawy przed sobotnim meczem? Trochę cienko że nie będzie niektórych piłkarzy.

5

Ale że Fermin Lopez tak się wkręci w drużynę, ciekawe co z niego będzie do końca sezonu i w następnym.

5

@PatrychoO Dembele? To ten co wiecznie L4 brał?

3

Ale co to się z Lyonem porobiło, naprawdę szkoda tego klubu. Oby wrócił do topki za jakiś czas kosztem takiego P$G.

0

Dobra, zapinamy pasy. Ważny mecz przed Realem.

3

Ładny prezent wczoraj z Sevilli dla Barcy. Obyśmy wygrali dzisiaj i żeby nie było tak jak czasami w zwyczaju że jak nie Real traci punkty to od razu Barca albo na odwrót. Ogólnie to czuję jakiś bramkowy remis i męczarnie.

11

@KrychaFCB Ale on i tak najbardziej pokrzywdzony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?