2

Ale szit z tym JuTubem, co nie włącze piosenki to jakaś blokada wyskakuje i trzeba czekać na krzyżyk.

1

@Popitek12 180 cm/15cm

0

@Barca1922 Pewien Norweg jak wszystko pójdzie zgodzie z planem

0

Najważniejsze że nie będą łamane prawa dziecka xD

1

@Bezhistorii Wczoraj otwarcie było

2

@Hosh Przesrane.

0

@gumaz Ciężka sobota była dlatego haha :D ale do tego doszły placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym

0

@gumaz 1 tylko :p

9

Gołąbki to jeden z najlepszych smakołyków w historii ludzkości.

0

Był ktoś z was w Lipsku na stadionie w niedziele? Są sklepiki dla kibiców otwarte?

1

@FCKubanczyk89 Croc xd

0

@sokot Ja zaraz w domu otwieram piwerko.

0

@FcPortoFan1999 A Portugalia?

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trzeba czekać na dalsze decyzje.

0

@FcPortoFan1999 Nic nie widziałem

0

Za około półtorej godziny wyskoczy Kołodziejczak z lodówki.

1

@Kapitan hawk Przecież tam moderacja zakłada multikonta i udają rozmowy żeby było że jest aktywność.

2

@MarcepanowyKsiaze

1

@Barcasub Wystarczy nie karmić trola

2

@Rust_Cohle No tak Polak Polakowi Polakiem

1

Legia z karą a ten śmieszy klubik z Nibylandii jak na razie zero konsekwencji xD Przecież w odwrotnej sytuacji Legia grała by przy pustym stadionie u siebie albo zostałaby wykluczona. UEFA& FIFA jedna mafia.

0

@Pawci023x Nie mam pojęcia :p

3

@Pawci023x Bo jest teraz taka moda xd jak ktoś wrzucił to ja też muszę!

0

@Pedri16Future Też mi się tak wydaje. Szkoda.

10

@Pedri16Future Dobrze, że z matką nie mieszkasz bo by jeszcze ją pobił.

0

Fajnie że staramy się o Nico z Bilbao ale czy to oznacza, że zabezpieczamy się na wypadek nie ogarnięcia tematu z Felixem i jego transferem?

0

A co jeżeli Milan wiedział o Tonalim jeżeli chodzi o bukmacherke i go sprzedali żeby nie było wokół nich afery? Wszystko układa się w całość afera goni aferę.


Nie brać na poważnie, jestem wędkarzem.

0

Zarabiać tyle kasy i jeszcze bawić się w jakąś bukmacherke, to trzeba mieć łeb.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?