xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale szit z tym JuTubem, co nie włącze piosenki to jakaś blokada wyskakuje i trzeba czekać na krzyżyk.
1
@Popitek12 180 cm/15cm
5
Śmiechłem https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/393671246_1162547244705289_7052303087258210155_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=T41Q-XVEh9sAX8-e-wW&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdTCuWTju7qGq8T--SSgvkKr_TfSG-72ff8MnVrWV_dX1A&oe=65564C7A
0
@Barca1922 Pewien Norweg jak wszystko pójdzie zgodzie z planem
0
Najważniejsze że nie będą łamane prawa dziecka xD
1
@Bezhistorii Wczoraj otwarcie było
2
@Hosh Przesrane.
0
@gumaz Ciężka sobota była dlatego haha :D ale do tego doszły placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym
0
@gumaz 1 tylko :p
9
Gołąbki to jeden z najlepszych smakołyków w historii ludzkości.
0
Był ktoś z was w Lipsku na stadionie w niedziele? Są sklepiki dla kibiców otwarte?
1
@FCKubanczyk89 Croc xd
0
@sokot Ja zaraz w domu otwieram piwerko.
0
@FcPortoFan1999 A Portugalia?
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trzeba czekać na dalsze decyzje.
0
@FcPortoFan1999 Nic nie widziałem
0
Za około półtorej godziny wyskoczy Kołodziejczak z lodówki.
1
@Kapitan hawk Przecież tam moderacja zakłada multikonta i udają rozmowy żeby było że jest aktywność.
2
@MarcepanowyKsiaze
1
@Barcasub Wystarczy nie karmić trola
2
@Rust_Cohle No tak Polak Polakowi Polakiem
1
Legia z karą a ten śmieszy klubik z Nibylandii jak na razie zero konsekwencji xD Przecież w odwrotnej sytuacji Legia grała by przy pustym stadionie u siebie albo zostałaby wykluczona. UEFA& FIFA jedna mafia.
0
@Pawci023x Nie mam pojęcia :p
3
@Pawci023x Bo jest teraz taka moda xd jak ktoś wrzucił to ja też muszę!
0
@Pedri16Future Też mi się tak wydaje. Szkoda.
10
@Pedri16Future Dobrze, że z matką nie mieszkasz bo by jeszcze ją pobił.
0
Fajnie że staramy się o Nico z Bilbao ale czy to oznacza, że zabezpieczamy się na wypadek nie ogarnięcia tematu z Felixem i jego transferem?
0
A co jeżeli Milan wiedział o Tonalim jeżeli chodzi o bukmacherke i go sprzedali żeby nie było wokół nich afery? Wszystko układa się w całość afera goni aferę.
Nie brać na poważnie, jestem wędkarzem.
0
Zarabiać tyle kasy i jeszcze bawić się w jakąś bukmacherke, to trzeba mieć łeb.
1
@VegetaPolska