xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kuba_1 Może dojdzie do sytuacji gdzie Felix znowu zostanie wypożyczony ale już z opcją wykupu, bo będzie lepsza sytuacja finansowa. Druga sprawa to czy ciągle będzie tak grać.
0
@Gaucho Ter Stegen - Cancelo, Kounde, Martinez, Alonso - Romeo, Gundogana, Gavi - Raphinha, Ferran, Felix.
1
To kiedy ten następny mecz?
0
Przepraszam Felix za to że nie chciałem Cię w Barcelonie. Jestem w szoku.
3
Cancelo w końcu godny następca Alvesa. Felix? Jak tak dalej będzie grać to w następnym sezonie jak dobrze pójdzie to u nas z 10 będzie na plecach. Fajny meczyk a jeszcze z ławki ma kto wejść podkręcić tempo jeszcze bardziej.
0
Co oni grają :o pięknie!
0
@szymonekk Noo ten filmik już trochę czasu ma :D
0
@szymonekk W komentarzach było że nie przeżył. Niby jak spadł to kręgosłup i nogi połamane.
1
@HighestInTheRoom Dzięki następnym razem się przyda c;
0
@HighestInTheRoom Naucz mnie człowieku:p
0
@tristan87 Nie zwracałem uwagi Byku.
4
Piwka wypił i gieroj do słabszego. W pace jeżeli trafi będzie chodził jak w zegarku. Takim obywatelstwo powinno się zabierać i na Białoruś jak tego dezertera
1
@Herato Nemanja Vidic
1
@FcPortoFan1999 W 2004 to miałem dopiero 6 lat :D ale najwięcej się słyszało o WTC i dużo kiedyś oglądałem filmów i teori spiskowych na ten temat.
1
@FcPortoFan1999 Pamiętam że był taki okres że były te zamachy czy to w Paryżu i innych miejscach. Wtedy to była panika.
2
A już jutro kolejna rocznica. Jeszcze nie tak dawno w wiadomościach pisano, że zabito Bin Ladena i latały fotki twarzy. https://www.tiktok.com/@docsecuriosidades/video/7276966530598948102?_r=1&_t=8fZl3wtQdBx
0
No to Niemcy bez trenera :D
0
Warto stawiać na Mołdawię dzisiaj?
1
@FCB_dimiC Trzeba mieć nas*ane w głowie żeby komuś coś wyjadać z lodówki. Jeżeli serio ktoś z nich był głodny to mógł zapytać a nie jeść bo leży. Masakra. Jeżeli to nie fejk co piszesz bo zaraz będą pisać że złapana przynęta.
1
@Gappeq Lepsze to niż kolonoskopia xD
0
@siuuu Co tam ciekawego bierzesz?
1
@Gappeq Ale to tylko tak pytam na luzie.
0
@Joe_Barbaro Cholesterol też bo w tamtym roku był dość wysoki.
0
Jeżeli mielibyście się badać to co oprócz morfologii krwi byście polecili?
9
@MarcepanowyKsiaze Fajna seria, najlepszy film to chyba z Drago.
5
@barcelonaLM Równouprawnienie xd
0
@tristan87 Żeby to jeszcze jakaś fajna laska przykleiła a nie chłop xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 Pod asfalt
6
Aktywiści niedługo będą kłaść się na pasach do lądowania samolotów żeby utrudnić lądowanie.