7

@Kuba_1 Może dojdzie do sytuacji gdzie Felix znowu zostanie wypożyczony ale już z opcją wykupu, bo będzie lepsza sytuacja finansowa. Druga sprawa to czy ciągle będzie tak grać.

0

@Gaucho Ter Stegen - Cancelo, Kounde, Martinez, Alonso - Romeo, Gundogana, Gavi - Raphinha, Ferran, Felix.

1

To kiedy ten następny mecz?

0

Przepraszam Felix za to że nie chciałem Cię w Barcelonie. Jestem w szoku.

3

Cancelo w końcu godny następca Alvesa. Felix? Jak tak dalej będzie grać to w następnym sezonie jak dobrze pójdzie to u nas z 10 będzie na plecach. Fajny meczyk a jeszcze z ławki ma kto wejść podkręcić tempo jeszcze bardziej.

0

Co oni grają :o pięknie!

0

@szymonekk Noo ten filmik już trochę czasu ma :D

0

@szymonekk W komentarzach było że nie przeżył. Niby jak spadł to kręgosłup i nogi połamane.

1

@HighestInTheRoom Dzięki następnym razem się przyda c;

0

@HighestInTheRoom Naucz mnie człowieku:p

0

@tristan87 Nie zwracałem uwagi Byku.

4

Piwka wypił i gieroj do słabszego. W pace jeżeli trafi będzie chodził jak w zegarku. Takim obywatelstwo powinno się zabierać i na Białoruś jak tego dezertera

1

@Herato Nemanja Vidic

1

@FcPortoFan1999 W 2004 to miałem dopiero 6 lat :D ale najwięcej się słyszało o WTC i dużo kiedyś oglądałem filmów i teori spiskowych na ten temat.

1

@FcPortoFan1999 Pamiętam że był taki okres że były te zamachy czy to w Paryżu i innych miejscach. Wtedy to była panika.

2

A już jutro kolejna rocznica. Jeszcze nie tak dawno w wiadomościach pisano, że zabito Bin Ladena i latały fotki twarzy. https://www.tiktok.com/@docsecuriosidades/video/7276966530598948102?_r=1&_t=8fZl3wtQdBx

0

No to Niemcy bez trenera :D

0

Warto stawiać na Mołdawię dzisiaj?

1

@FCB_dimiC Trzeba mieć nas*ane w głowie żeby komuś coś wyjadać z lodówki. Jeżeli serio ktoś z nich był głodny to mógł zapytać a nie jeść bo leży. Masakra. Jeżeli to nie fejk co piszesz bo zaraz będą pisać że złapana przynęta.

1

@Gappeq Lepsze to niż kolonoskopia xD

0

@siuuu Co tam ciekawego bierzesz?

1

@Gappeq Ale to tylko tak pytam na luzie.

0

@Joe_Barbaro Cholesterol też bo w tamtym roku był dość wysoki.

0

Jeżeli mielibyście się badać to co oprócz morfologii krwi byście polecili?

9

@MarcepanowyKsiaze Fajna seria, najlepszy film to chyba z Drago.

5

@barcelonaLM Równouprawnienie xd

0

@tristan87 Żeby to jeszcze jakaś fajna laska przykleiła a nie chłop xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 Pod asfalt

6

Aktywiści niedługo będą kłaść się na pasach do lądowania samolotów żeby utrudnić lądowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?