0

@Emhyr A jaka to pozycja i za kogo by grał? Bo chyba nie na prawym skrzydle gdzie jest Rafa i od biedy Ferran.

0

@Firestone A co Ty nie wiesz że człowiek im starszy to głupszy?

0

Po co dla Chelsea dwóch defensywnych pomocników?

Ps. 133 miliony xdddd

0

@Barca1992 Dzięki, nawet nie wiedziałem o tym że jest "nieaktualny". Gacie pełne.

0

@AlwaysBlaugrana może nie

0

@masa11 Tam ktoś ss zrobił więc się nie martw xd

0

No i Neymarek here we go w Arabii.

1

Ale Lewego to powinien posadzić serio. Po co on się cofa do rozgrywania. W Bayernie też tak grał?

0

@Encore Nie no Kounde profesor dzisiaj.

7

Ja przypomnę że w sezonie 2011/12 w meczu pomiędzy Barcelona a Chelsea w półfinale ligi mistrzów Terry bez piłki z tego co pamiętam walną z kolana Sancheza i dostał od razu czerwo. Teraz gość bez piłki wali w klatkę i gra sobie aż dopiero w 82 minucie dostaje żółtko.

1

@Fake69 Pedri z 15-20 minut przed zmianą zaczął lepiej grać

0

Hahahhahah Lahoz słuchaj głupia sprawa wyszła

0

Dobra Yamal obyś nie był spalony na La Rambli

0

Ale jaja hahaha

1

Zamówiłem w piątek piłkarska niespodziankę więc mam nadzieję że nie będzie to koszulka Getafe.

0

Cała La Rambla śpiewa z nami Getafe gra brzydką piłkę!

0

Założę się jeszcze że będzie więcej niż 1 mecz dla Rafy.

0

W nie dalekiej przyszłości
Kafejka: "Barca nie ma za co płacić sędziom to i nie wygrywa ze słabym Getafe"

4

Co wy na Rafe gadacie xD ileż można było wytrzymywać taką grę Getafe. Z czerwem to oni powinni grać od dawna.

1

0

@tbas Albo grać na 3 obrońców z 2 wahadłowym, Balde wysoko i szeroko na lewej plus Rafa na prawej

0

@KrwawiaceoczyVEB Skończy się tym że zajedzie kogoś z pomocy i wystawi Roberto xd

0

Wychodzi najmocniejsza jedenastka, co może wyjść nie tak? Po zwycięstwo.

1

@pato1234 A możesz odpalić na chwilę na polskim necie? Moze tak spróbuj. Wcześniej kupowałem na pilotwp eleven ale grafika tragedia nie polecam.

0

Jak humorki przed meczem? Obawiacie się powtórki z poprzedniego sezonu i remisu bądź porażki? Jestem ciekaw co Xavi wymyśli ze składem.

2

@partymaker Atletico taki klub z Madrytu, niedawno był u nas ich gracz Griezmann.

2

@Mixtape A Atletico?

0

@wojopancer W Gamie

6

To że maczugi są dobre to wiedziałem ale że zrobili fromage to są jeszcze lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?