xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr A jaka to pozycja i za kogo by grał? Bo chyba nie na prawym skrzydle gdzie jest Rafa i od biedy Ferran.
0
@Firestone A co Ty nie wiesz że człowiek im starszy to głupszy?
0
Po co dla Chelsea dwóch defensywnych pomocników?
Ps. 133 miliony xdddd
0
@Barca1992 Dzięki, nawet nie wiedziałem o tym że jest "nieaktualny". Gacie pełne.
0
@AlwaysBlaugrana może nie
1
Ale durne czasy https://www.instagram.com/reel/CvK4QxVgMI0/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
0
@masa11 Tam ktoś ss zrobił więc się nie martw xd
0
No i Neymarek here we go w Arabii.
1
Ale Lewego to powinien posadzić serio. Po co on się cofa do rozgrywania. W Bayernie też tak grał?
0
@Encore Nie no Kounde profesor dzisiaj.
7
Ja przypomnę że w sezonie 2011/12 w meczu pomiędzy Barcelona a Chelsea w półfinale ligi mistrzów Terry bez piłki z tego co pamiętam walną z kolana Sancheza i dostał od razu czerwo. Teraz gość bez piłki wali w klatkę i gra sobie aż dopiero w 82 minucie dostaje żółtko.
1
@Fake69 Pedri z 15-20 minut przed zmianą zaczął lepiej grać
0
Hahahhahah Lahoz słuchaj głupia sprawa wyszła
0
Dobra Yamal obyś nie był spalony na La Rambli
0
Ale jaja hahaha
1
Zamówiłem w piątek piłkarska niespodziankę więc mam nadzieję że nie będzie to koszulka Getafe.
0
Cała La Rambla śpiewa z nami Getafe gra brzydką piłkę!
0
Założę się jeszcze że będzie więcej niż 1 mecz dla Rafy.
0
W nie dalekiej przyszłości
Kafejka: "Barca nie ma za co płacić sędziom to i nie wygrywa ze słabym Getafe"
4
Co wy na Rafe gadacie xD ileż można było wytrzymywać taką grę Getafe. Z czerwem to oni powinni grać od dawna.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Tak
0
@tbas Albo grać na 3 obrońców z 2 wahadłowym, Balde wysoko i szeroko na lewej plus Rafa na prawej
0
@KrwawiaceoczyVEB Skończy się tym że zajedzie kogoś z pomocy i wystawi Roberto xd
0
Wychodzi najmocniejsza jedenastka, co może wyjść nie tak? Po zwycięstwo.
1
@pato1234 A możesz odpalić na chwilę na polskim necie? Moze tak spróbuj. Wcześniej kupowałem na pilotwp eleven ale grafika tragedia nie polecam.
0
Jak humorki przed meczem? Obawiacie się powtórki z poprzedniego sezonu i remisu bądź porażki? Jestem ciekaw co Xavi wymyśli ze składem.
2
@partymaker Atletico taki klub z Madrytu, niedawno był u nas ich gracz Griezmann.
2
@Mixtape A Atletico?
0
@wojopancer W Gamie
6
To że maczugi są dobre to wiedziałem ale że zrobili fromage to są jeszcze lepsze.