xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC Aż mi się mem przypomniał z tym gościem z Discovery i tą kobietą z big brothera xd
2
@!34RC3!_0N4 Też są przecież papiery którymi się szlifuje na mokro. Ale na jego miejscu bym czekał na wysuszenie, zeskrobanie jakiejś odstającej farby i szlifować na gładko.
1
@Tomo1989 A ludzie dalej będą jeździć do Watykanu żeby zobaczyć tą ohydną personę. Niech kończy swoje urzędowanie bo klaunów nie brakuje.
0
@wojopancer Troszkę pewnie tak, bo w sumie każdy głos o czymś może zdecydować i tak samo trzeba ludziom otwierać oczy więc im więcej zainteresowanych tym lepiej.
0
@draxidox Konfederacja, coś nowego po tylu latach
1
W końcu jakiś deszcz a nie te upały po 30 ponad stopni.
66
Żeby tydzień pracy tak szybko mijał jak wolny weekend.
0
Tak jak się pisało i gadało na tego Ferrana to niech dadzą mu ten wyjściowy skład bo jeżeli znowu ma zacząć na ławce to ja tego nie rozumiem.
1
@_Specjalista I pewnie było coś koło tego
1
@tomek8756 Kobiety z Ukrainy ciężko pracują na showupie
12
Brawo Legia Warszawa, w rewanżu po awans!
2
@Rust_Cohle Chyba na 3:3 a potem w Warszawie pogrom i awans Legii.
1
@Kidd Na zimno.
1
@Kidd Schabowe top ale jak jeść mielone to z sałatką z buraczków i ziemniakami
0
@ToWinaSedziego A Moretto to nie tier1?
0
@maroon Też się dowiedziałem tako o tym, najlepiej wejść na google i tam szukać :D
0
@Medium Ale że co?
0
Co powiecie na temat tych pożarów na Hawajach? Macie swoje jakieś teorie spiskowe?
1
@Kessie W dzisiejszych czasach byłby za to zjechany od dołu do góry.
0
@Gwyn Przeziębienie, zaszczepiony jestem xD
2
@kamilop Też i zimna cola swoje ztobila.
1
Pięknie być przeziębionym w lato.
1
Ter Stegen zaczyna sezon z dwoma czystymi kontami i idzie po rekord.
0
Ciekawe co u Erica Garcii skoro De Jong musi grać na obronie.
0
@D10SLEO Dlaczego dał mu opaskę?
2
Jeżeli to prawda z Ter Stegenem to serio wielki szacun, prawdziwy kapitan i przyszła legenda Barcy.
0
@BorzyKrzys Tylko kojarzę z Marvela.
0
Brawo Legia! Piękny wynik.
0
@D10SLEO inne? Znaki
0
@Emhyr PSG to tak, szkoda że Barca nie ma podobnych ubrań