1

@FCB_dimiC Aż mi się mem przypomniał z tym gościem z Discovery i tą kobietą z big brothera xd

2

@!34RC3!_0N4 Też są przecież papiery którymi się szlifuje na mokro. Ale na jego miejscu bym czekał na wysuszenie, zeskrobanie jakiejś odstającej farby i szlifować na gładko.

1

@Tomo1989 A ludzie dalej będą jeździć do Watykanu żeby zobaczyć tą ohydną personę. Niech kończy swoje urzędowanie bo klaunów nie brakuje.

0

@wojopancer Troszkę pewnie tak, bo w sumie każdy głos o czymś może zdecydować i tak samo trzeba ludziom otwierać oczy więc im więcej zainteresowanych tym lepiej.

0

@draxidox Konfederacja, coś nowego po tylu latach

1

W końcu jakiś deszcz a nie te upały po 30 ponad stopni.

66

Żeby tydzień pracy tak szybko mijał jak wolny weekend.

0

Tak jak się pisało i gadało na tego Ferrana to niech dadzą mu ten wyjściowy skład bo jeżeli znowu ma zacząć na ławce to ja tego nie rozumiem.

1

@_Specjalista I pewnie było coś koło tego

1

@tomek8756 Kobiety z Ukrainy ciężko pracują na showupie

12

Brawo Legia Warszawa, w rewanżu po awans!

2

@Rust_Cohle Chyba na 3:3 a potem w Warszawie pogrom i awans Legii.

1

@Kidd Na zimno.

1

@Kidd Schabowe top ale jak jeść mielone to z sałatką z buraczków i ziemniakami

0

@ToWinaSedziego A Moretto to nie tier1?

0

@maroon Też się dowiedziałem tako o tym, najlepiej wejść na google i tam szukać :D

0

@Medium Ale że co?

0

Co powiecie na temat tych pożarów na Hawajach? Macie swoje jakieś teorie spiskowe?

1

@Kessie W dzisiejszych czasach byłby za to zjechany od dołu do góry.

0

@Gwyn Przeziębienie, zaszczepiony jestem xD

2

@kamilop Też i zimna cola swoje ztobila.

1

Pięknie być przeziębionym w lato.

1

Ter Stegen zaczyna sezon z dwoma czystymi kontami i idzie po rekord.

0

Ciekawe co u Erica Garcii skoro De Jong musi grać na obronie.

0

@D10SLEO Dlaczego dał mu opaskę?

2

Jeżeli to prawda z Ter Stegenem to serio wielki szacun, prawdziwy kapitan i przyszła legenda Barcy.

0

@BorzyKrzys Tylko kojarzę z Marvela.

0

Brawo Legia! Piękny wynik.

0

@D10SLEO inne? Znaki

0

@Emhyr PSG to tak, szkoda że Barca nie ma podobnych ubrań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?