0

Numer nie gra ale brzydko wygląda te 22 u Gundo.

0

Ansu mógłby zostać jeszcze na jeden sezon.

0

@Adran360 Ale młota Thora nie podniesie

0

Wciąż z uśmiechem na twarzy ja nie przestaje marzyć cokolwiek się wydarzy, cokolwiek zdarzy się, cokolwiek się wydarzy ja z uśmiechem na twarzy podążam w stronę marzeń nigdy nie poddam się

1

@sidzej Kiedy ten twerk :D

0

Dziś będę dla Ciebie słodka jak Huba Buba

6

@Dawid66 Gdyby nie Villa to pewnie bym nie zaczął kibicować Barcelonie.

8

@Luciano99 Szybciej uwierze w prime z Twoim starym niż Roberto

0

@jacobFCB Zajefajnie xD ale oby nie w gta haha

3

@DLFCB No tak ludziom alergie a sam będzie żarł mięso

3

@Sapos93 Mnie w kosmos wyje po tym golu Roberto ale chciałbym zobaczyć gola Villi z 3:1 w meczu przeciwko United w finale LM.

1

@Bocheno1 0:5 Haaland 2x, Foden 1x, Bilva 1x, Bruyne 1x

0

@MesQueUnClub96 Dobrze to ciekawe gdzie będą Totki bez takiego napastnika.

0

@MesQueUnClub96 A kto im bronił nie być w formie cały czas? Kane gra, strzela i jest w topce napadziorów.

0

@MesQueUnClub96 Co xD? A co może Kane się nie wyróżniał w Totkach?

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy na koniec sezonu.

0

@MesQueUnClub96 Przy dobrych wiatrach pewnie tak.

0

@MesQueUnClub96 Ale wtedy nie było Kane.

1

@barcelonaLM Ale Bayern będzie potężny z Kane.

0

Ale przecież zarząd pewnie chce Neymara po to żeby podkręcił "hype" na klub bo to byłby wielki powrót. Przecież jakby zagrał sezon czy dwa to pewnie ktoś by się po niego zgłosił inny na przykład z Arabii i byłaby kasa...

1

@Herato Adriano

0

@Nazio_87 Też lubie jak ktoś bynajmniej wstawia do swoich zdań.

0

Dobra ale niech już tego Dembele ogłoszą w PSG bo to za długo się ciągnie a jeszcze ten jego menadżerek zobaczy dźwignie to powrotu mu się zechce.

0

@Transu96 Tak i jeszcze taki drugi "przyjemniaczek"

0

Zaraz będzie wycie, że Barca w kryzysie a nadal miliony wydaje.

0

Ten gość to mistrz hahha https://vm.tiktok.com/ZGJgoSkE4/

2

@KrychaFCB Jest takie przysłowie "Dopóki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała żeś deb*l"

1

@Emhyr Ale czapeczke z powrotem nałożył xD

0

@AduŚ07 Nie no dla Neymara nie ale dla takiego Alonso, Roberto którego nie powinno być w Barcy z 3-4 lata to tak i jeszcze jako w roli kapitana xD

0

@TR3YWAY Jajeczniczka posypana kucharkiem i smażona na masełku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?