2

Fajny kierunek dla Torre, oby grał jak najwięcej i się rozwijał.

0

@arsenallondyn0 Mera gdyby nie odpał więc WW.

0

@norbi77 Przecież ten z busa powinien z miejsca mięc przeje...

0

@tomek8756 To jeszcze stopy i ideolo

0

@Cvzx Gorsze widziałem ale mam nadzieję że babka wyjdzie z tego.

4

@Kuba_1 XDDDDDDDDD

0

@Cvzx Jak możesz wyślij na pw

0

@arekfanBarcy Mieszkanie w bloku. Dzięki ogólnie:D
@karolszymek Dzięki!

1

Dzisiaj trochę spokojnie więc spróbuję zapytać jeszcze raz. Użytkujecie może przenośne klimatyzatory? Jeżeli tak to czy jesteście w stanie coś polecić? @malicinho

2

Oby Oriol okazał się takim piłkarzem jak Paulinho.

0

Użytkujecie przenośne klimatyzatory? Jak tak to polecacie coś?

0

@Artysta9 Spróbuj badoo

3

@Medium Przecież Wardęga od pewnego czasu to jest szczoch

5

@Luciano99 Dobry trzepak z Ciebie Lucek

0

@tbas Polecam przeczytać post jego siostry Karoliny Antonczak na temat jego sytuacji na Instagramie.

1

@Medium "był" oni już tak mówią jakby on nie żył.

1

@JohnA Tacki nie ma jak bo w dupę piani już i nie ma jak :D poradzimy z folią.

0

@tbas Mąż nie jest w śpiączce tylko w stanie "warzywnym"

5

@tbas Ona już zmieniła nazwisko na panieńskie. Szeliga jest tak jeb**ny że głowa mała.

1

@IronSanHybrid Dzięki Szef :D

1

@IronSanHybrid Możliwy będzie brak tacki na jutro więc wole się upewnić czy można :D

0

@IronSanHybrid A można bez owijania tylko położyć karkówkę i grillować?

0

Grillował ktoś z was na folii aluminiowej? XD

1

@Rust_Cohle Wszyscy przed czasem max 2 runda.

0

@Rust_Cohle Kęsik, Stosić, Leśko

7

Ale to są łby hahha

0

@Hajny Guma chyba

0

Guler coś tam czaruje na treningach ale ciekawe czy to przełoży się na mecze.

13

@barcanawieki I teraz te piz*y sądzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?