xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajny kierunek dla Torre, oby grał jak najwięcej i się rozwijał.
0
@arsenallondyn0 Mera gdyby nie odpał więc WW.
0
@norbi77 Przecież ten z busa powinien z miejsca mięc przeje...
0
@tomek8756 To jeszcze stopy i ideolo
0
@Cvzx Gorsze widziałem ale mam nadzieję że babka wyjdzie z tego.
4
@Kuba_1 XDDDDDDDDD
0
@Cvzx Jak możesz wyślij na pw
0
@arekfanBarcy Mieszkanie w bloku. Dzięki ogólnie:D
@karolszymek Dzięki!
1
Dzisiaj trochę spokojnie więc spróbuję zapytać jeszcze raz. Użytkujecie może przenośne klimatyzatory? Jeżeli tak to czy jesteście w stanie coś polecić? @malicinho
2
Oby Oriol okazał się takim piłkarzem jak Paulinho.
0
Użytkujecie przenośne klimatyzatory? Jak tak to polecacie coś?
0
@Artysta9 Spróbuj badoo
3
@Medium Przecież Wardęga od pewnego czasu to jest szczoch
5
@Luciano99 Dobry trzepak z Ciebie Lucek
2
@tbas https://www.instagram.com/p/CuuFaWTIxQf/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@tbas Polecam przeczytać post jego siostry Karoliny Antonczak na temat jego sytuacji na Instagramie.
1
@Medium "był" oni już tak mówią jakby on nie żył.
1
@JohnA Tacki nie ma jak bo w dupę piani już i nie ma jak :D poradzimy z folią.
0
@tbas Mąż nie jest w śpiączce tylko w stanie "warzywnym"
5
@tbas Ona już zmieniła nazwisko na panieńskie. Szeliga jest tak jeb**ny że głowa mała.
1
@IronSanHybrid Dzięki Szef :D
1
@IronSanHybrid Możliwy będzie brak tacki na jutro więc wole się upewnić czy można :D
0
@IronSanHybrid A można bez owijania tylko położyć karkówkę i grillować?
0
Grillował ktoś z was na folii aluminiowej? XD
1
@Rust_Cohle Wszyscy przed czasem max 2 runda.
0
@Rust_Cohle Kęsik, Stosić, Leśko
7
Ale to są łby hahha
0
@Hajny Guma chyba
0
Guler coś tam czaruje na treningach ale ciekawe czy to przełoży się na mecze.
13
@barcanawieki I teraz te piz*y sądzić