xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Botanik Nie strzeli, City - Inter 3:0
0
@draxidox Ginie 10 Polaków w tym ona i jej rodzina xD Ciekawe co by wtedy powiedziała.
0
Panowie i Panie macie jakąś stronke gdzie można kupić tv z meczem, bo z tą jakością na pilot wp to tragedia....
0
Ale jakość na pilot wp 360 xD
1
To jeszcze City do przodu i legancko tego w sobotke letką. Fajnie by było obejrzeć jakąś dogrywkę + karne :D
1
@budel17 Kupiłem z eleven i od razu bez reklam. Dzięki za chęci :p
1
@budel17 Jest ale reklamy są
0
Jeżeli na pilot wp wybieram pakiet 4 kanałów eleven to TVP 1 też będę mieć?
0
Gdyby Janowicz wydał na swoją karierę 3 miliony zamiast 2 to pewnie wybrałby więcej od takiego Huberta Hurkacza.
0
@JordiAlbion Z Ronaldo tak samo jest.
15
Imprezowy Neymar zjada Ferrana na śniadanie
0
@Bron1uuu On po tych dwóch latach miał już wrócić xD.
0
Jo nie wiedzioł
0
@Sysia11 Na grillu u Higuaina.
0
Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD
6
@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD
5
Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne
0
@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd
2
Ale bym sobie obejrzał taki meczyk w 2011 roku między Barcą a United w finale ligi mistrzów z pięknym golem Villi.
1
Dziwny ten świat...
4
Mam tak samo jak Ty...
2
@koziar
2
@koziar Jak mnie piwo nie połamie to tak
2
@Pawel13sz Messi będzie w Barcelonie w połowie czerwca około max koniec lipca :p
2
Oby w następnym sezonie cieszyć się z wygrania Ligi Mistrzów.
0
@DonMatteo901 I jej miny xD
0
@Shiver Bardziej jak ktoś mlaska i ciamka
0
To było piękne
0
@cchesterr43 Może kiedyś ale to już nie pamiętam dokładnie;D
0
Ale chłop ma posrane filmiki https://www.instagram.com/reel/CjrbUf-jD_1/?igshid=NzJjY2FjNWJiZg==