0

@Botanik Nie strzeli, City - Inter 3:0

0

@draxidox Ginie 10 Polaków w tym ona i jej rodzina xD Ciekawe co by wtedy powiedziała.

0

Panowie i Panie macie jakąś stronke gdzie można kupić tv z meczem, bo z tą jakością na pilot wp to tragedia....

0

Ale jakość na pilot wp 360 xD

1

To jeszcze City do przodu i legancko tego w sobotke letką. Fajnie by było obejrzeć jakąś dogrywkę + karne :D

1

@budel17 Kupiłem z eleven i od razu bez reklam. Dzięki za chęci :p

1

@budel17 Jest ale reklamy są

0

Jeżeli na pilot wp wybieram pakiet 4 kanałów eleven to TVP 1 też będę mieć?

0

Gdyby Janowicz wydał na swoją karierę 3 miliony zamiast 2 to pewnie wybrałby więcej od takiego Huberta Hurkacza.

0

@JordiAlbion Z Ronaldo tak samo jest.

15

Imprezowy Neymar zjada Ferrana na śniadanie

0

@Bron1uuu On po tych dwóch latach miał już wrócić xD.

0

Jo nie wiedzioł

0

@Sysia11 Na grillu u Higuaina.

0

Ale wjechałby taki filmik z jego początków w Barcelonie jak był nastolatkiem i na koniec bach oficjalnie wielki powrót xD

6

@Albatros Gacie pokazywał swoje po przygodzie z hotelu xD

5

Stanowski wyjaśnia na hamaku Natalie Janoszek po raz drugi xDD piękne

0

@MESSIah16 Był PiS to teraz PO xd

2

Ale bym sobie obejrzał taki meczyk w 2011 roku między Barcą a United w finale ligi mistrzów z pięknym golem Villi.

1

Dziwny ten świat...

4

Mam tak samo jak Ty...

2

2

@koziar Jak mnie piwo nie połamie to tak

2

@Pawel13sz Messi będzie w Barcelonie w połowie czerwca około max koniec lipca :p

2

Oby w następnym sezonie cieszyć się z wygrania Ligi Mistrzów.

0

@DonMatteo901 I jej miny xD

0

@Shiver Bardziej jak ktoś mlaska i ciamka

0

To było piękne

0

@cchesterr43 Może kiedyś ale to już nie pamiętam dokładnie;D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?