xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LionelM95 Jak chcesz oba na raz robić to weź sztangę może a jak pojedynczo to to chyba lepiej wtedy robić rotację żeby bicek lepiej pracował
1
Coman i Sane przepiękne skrzydła.
0
Prawdziwy Ronaldo xD
1
@Rust_Cohle Nic bobasku
1
@Botanik Nie strzeli
1. 4:1
2.3:1
3.1:1
4.1:0
0
@Rust_Cohle Nie nazywaj mnie madryciakiem.
2
@sidi12843 Przecież to błąd wejdź w historię komentarzy
0
@takisobiektos I jeszcze dla łba piątki zbijają xD
3
Piekło kobiet
0
@Zawsze_Wierny Messi za darmo!
4
@aldewir I starać się nie jeździć na luzie
1
Niektórzy co tutaj siedzą chcieliby żeby coś na Barce wyszło. Gość wyszedł stara się bronić interesów Barcy to i tak źle. Najlepiej żeby nic nie robił i pierdział w stołek. Jeżeli nawet Laporta kłamie to i tak prawda się obroni i coś wyjdzie.
0
@darek60 Nie zaprzecze :D
2
@K4tsuuu A tam gadasz są ładniutkie niektóre:D
0
Kurde fajne te czarnulki na meczach NBA xD
3
Poszłoby się na taki meczyk NBA, fajna atmosfera.
1
@dafik85 Dziwnie się czyta jak pamiętam gdy Gattuso skakał do trenera Totków
0
@wasacz Verrattiego
1
Ciekawe jakie będą gadki przy ewentualnej porażce z Kotletiko?
"Kibice byli za głośno i nie było można się skupić na grze"
"Tory były złe"
"Przeszkadzały nam białe paski na zielonej trawie"
Raphinha też trafił w słupek przez trawę?xD
3
Ciekawe co mówił Xavi piłkarzom przed transferami na temat tego projektu, bo oglądając teraz to średnio widać tą "wizję".
1
Fati masz okazję udowodnić coś ojcu który narzeka że masz grasz.
3
Zaraz Marcos Alonso wejdzie xD
0
Lewy oczywiście pięta, za dużo tego albo przesadzam.
0
@MILOSZ_F22 Ale to klub nie zarządza jedna osoba tylko socios z tego co kojarzę
1
Oby Balde na lewym skrzydle.
0
@PatrykBarca Odpowiedź raczej będziesz mieć po 18 dopiero :D
1
@bartas97 Słynny warsztat
4
@Kgorecki2500 Po wyglądzie widać że często tam chodzi śpiewać
2
@Deviler Nike bo Jordan
0
Miał ktoś z was sytuację gdy wziął nie swoją paczkę z InPostu? Jak tak to proszę o kontakt.