xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Tak wydymał że będzie mieć (jeżeli wierzyć plotkom) 200 milionów euro za rok gry xD
1
@Uukasz_93 Zakaz wyjeżdżania z Polski iks de. Państwo z kartonu.
0
@Medium To nie fejk?
2
@Nano22 Nie jestem pedałem bo z Tobą nie spałem
1
@Sulimo Dowalą na ważny mecz xd
1
@MESSIah16 Kiedyś oglądałem i było ok
1
@Pawel13sz Oby to były tylko plotki...
1
@Mario96w Aż sobie zapisze xDD
0
Te przeróbki są kozackie xd https://www.facebook.com/reel/854582749204739?s=yWDuG2&fs=e
0
@tomek8756 Maja Staśko lubi to
2
@Rl9k1nG Zgadzam się w 1000 %, pamiętam za dzieciaka zawsze po Wigilii oglądało się monstertraki na TVN Turbo. Co roku czekam na gwiazdę i co roku to samo, bardziej się smutek odczuwa niż radość...
4
Co roku włamują się do tego domu może w tym roku odpuszczą...
0
@Szpenser Taa i do tego ciasto blok.
4
@Faro Świąteczna gorączka z Arnoldem, Szklanka pułapka
1
Czy kojarzy ktoś film w którym (prawdopodobnie USA) wybuchła jakaś pandemia i ludzie chowali się w domach i uszczelniali drzwi, okna foliami żeby do środka się wirus nie dostał? Była akcja gdzie gość właśnie był już w takim domu i chyba przyszła jego żona/dziewczyna ale jej nie wpuścił. Film pewnie powstał w latach 2000-2010 . Dzięki z góry :D
1
@VegetaPolska No nie ale chodzi mi o te osoby ranne :D
0
@VegetaPolska A to nie matka i dwójka dzieci? Bo przeleciała taka informacja dzisiaj.
1
@Medium Słowa Luisa przeczytane jego głosem w Polskim wydaniu xD
0
@MESSIah16 Na drugim zdjęciu jak Muslera.
0
@matirix20 Kropeczka
1
@icon3520 On już wygrał xD
0
@Sysia11 Enzo coś tam Liverpool chyba.
0
Dlaczego Francja 7 zmian? W dogrywce można wyjść poza 5?
0
@Elosek Czyli mamy rozumieć że od jutra mieszkasz sam? XD
1
Oby Di Maria nie spuchł.
0
Złoto xD
0
@hubert874 3:0 dla Chorwatów
0
@Emhyr Jeżeli chodzi o medialność to napewno przebije dzisiejszy ME KSW.
0
@Encore W niedzielę po wygranym meczu powtórka.
3
@tobiasson92 Pięknie powiedział.