xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mało brakowało xd
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/309563528_518523139643822_6521445442213759208_n.jpg?stp=dst-jpg_s235x350&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=7LWrZEgiLPQAX88uwvw&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVLLkcFfM_aRIi9-bDw3TKB1V6Om2inKB0lI4nM-c_0X3A&oe=6368B0FD
0
Dlatego lepiej mieć jednego "szejka" przy sterach niż taką bandę, którzy mają gdzieś klub.
0
@arasz1819 Dobra to ja już piszę do bukmachera żeby kasę drukował xD
1
@Barwindg I tak znając życie ktoś spierniczy :D
7
Jeszcze 3 xd trzymajta kciuki!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/310745824_3304248303120985_2299695001468968358_n.png?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=MbpQr7GXwlcAX_GMyTh&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AVKz_EUvrAQ4mJ0tg2Qj8tifII24RXyH4oZIuwuE2_R8Og&oe=63685E72
2
@Transu96 Rozmień te dwie pięć setki
15
@Mario96w Wszędzie to będą wciskać teraz...
0
@SkilledHydra16 To za tydzień pewnie tak samo będzie.
1
Aktywność na La Rambi będzie dużo mniejsza po meczu. Niektórzy myślą że Liga Mistrzów kończy się na 3 meczach. Trzeba tak grać żeby sędzia nie miał nic do gadania i samemu strzelać gole.
1
@Kgorecki2500 Tak jest.
0
@agaFCB Tasiemiec xD
0
@koksik2700 Inter, Celta. Dwa ważne mecze w nadchodzącym tygodniu na których trzeba się skupić.
0
@AmigoBlancos No tak a potem płacz że dlaczego Perez nie kupił napastnika xD
3
@Medium Ale kupon to nie tylko 1.4 kurs.
4
2:2 będzie w meczu Realu stawiać domy.
0
@!34RC3!_0N4 Warsztat najlepsza seria:D
8
@Emhyr Dzień później: "Z ostatniej chwili: Maxim Yusin zmarł niespodziewanie w swoim domu!"
2
@MAGNETO +1. Mądra wypowiedź.
1
@Lola120 Czosnek?
7
@adambądkowski93 2010 i 3.6 mld a najlepszy Mundial
1
@papryk13 Raz się przepychali chyba na Alkomaster. Coś mi tak świta.
0
@papryk13 Ferrari z Hejterem a Polak z Rudym
5
@pikass14 Walnij małpkę xD
0
@Medium Oby tak nie było. Kilku na jednego xD
0
Zastanawiające jest to że gracze jadą na przerwę i od razu kontuzje/dyskomfort.
3
@arasz1819 Ważne że się kasa zgadza reszta to nic.
1
@Zbyszard Sądzić za życia, teraz można przepuszczać co by było gdyby.
1
@LioMessi10 Lio jedynie jest Bogiem piłki ale Jan Paweł II jest Bogiem Człowieczeństwa. Jeżeli ktoś miał go sądzić to za życia a nie teraz.
1
@Zbyszard Porównanie dobre ale nie na tym poziomie :D.
1
@AlwaysBlaugrana Tak jest.