6

Pablo Torre będzie miał pole do popisu.

0

Jake Paul leje kolejnego zawodnika UFC.

0

@gumaz Stegen - Bellerin, Pique, Marcos/Ktoś z B może?/ Balde - De Jong, Torre, Kessie - Dembele, Ferran, Raphinha.

0

@jacobFCB Przecież niedawno mieliśmy przesrany terminarz to dobrze że teraz będzie słabsze drużyny na papierze.

0

@Emhyr Przecież Pique rozgrzewkę robił a jak usiadł to ochraniacze zakładał to mu Busi pomógł buta ogarnąć.

2

@Survier Przecież Marc byłby dobrym kapitanem.

0

@Pewex A u mnie jest na odwrót, kiedyś nie oglądałem a od niedawna się wkręciłem :D

1

@Bartula Ja, bo jestem ciekawy dalszych losów bohaterów, a 30 złotych czy mniej za kino to nie jest aż taki majątek :D
@Pewex Ale nowy Ant-Man jeszcze nie wyszedł..

0

Nowy Ant-Man


1

@Kgorecki2500 Dlaczego nikt nim nic nie zrobi?

6

Xavi zamknął mi mordę. Balde kozak :o

0

Ale jakość do dupy na tym Canal +...

2

Mając 3 skrzydłowych daje się pomocnika na to miejsce. Ciekawie może być.

1

@masq Potem będzie głupie tłumaczenie się (oby nie)

0

Eleganckie 3 bramki, 0 straconych. Miejsmy nadzieję że Xavi uświadomił sobie kto ma grać od pierwszej :D.

1

Alba więcej takich podań

1

@Kgorecki2500 Brzmią jak słowa Thanosa gdy wrócił na Ziemie xD

0

Ładne to


1

@Krystian1588 Stegen, Araujo, Lewy, Gavi/Pedri

1

@Emhyr Ale to śmiesznie wygląda xd

0

Chyba dawno nie było tak ładnej pogody jesienią.

0

@Ki4no Napisałeś że był kluczowy ale czy można go nazwać lepszym od Iniesty? O to mi się rozchodzi.

0

@Ki4no A gdzie był wcześniej?

0

@JohnDeere Rzadko kiedy. Żywiec Biała lepszy xd

0

@MesQueUnClub_87 Ty ale Kozel ale ten jasny xD

0

@Mario96w Niestety tak czasem bywa.

1

@leonek160 Na wszystko potrzeba czasu. Pomyśl sobie jesteś przeziębiony weźmiesz leki i od razu jesteś zdrowy? No nie. Musisz przeboleć kilka dni. Tak samo Barca trzeba przeboleć ten ciężki okres i ufać nie tylko trenerowi ale zawodnikom że odpalą.

1

@MesQueUnClub_87 Będzie czas i nie zapomne to lidl odwiedzę :D Dzięki wariat.

0

@BorzyKrzys Zawsze to jakiś pretekst do dyskusji. Rozkimnki są najlepsze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?