xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pablo Torre będzie miał pole do popisu.
0
Jake Paul leje kolejnego zawodnika UFC.
0
@gumaz Stegen - Bellerin, Pique, Marcos/Ktoś z B może?/ Balde - De Jong, Torre, Kessie - Dembele, Ferran, Raphinha.
0
@jacobFCB Przecież niedawno mieliśmy przesrany terminarz to dobrze że teraz będzie słabsze drużyny na papierze.
0
@Emhyr Przecież Pique rozgrzewkę robił a jak usiadł to ochraniacze zakładał to mu Busi pomógł buta ogarnąć.
1
XD Jose https://www.instagram.com/reel/CjnqQEWjwrV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
2
@Survier Przecież Marc byłby dobrym kapitanem.
0
@Pewex A u mnie jest na odwrót, kiedyś nie oglądałem a od niedawna się wkręciłem :D
1
@Bartula Ja, bo jestem ciekawy dalszych losów bohaterów, a 30 złotych czy mniej za kino to nie jest aż taki majątek :D
@Pewex Ale nowy Ant-Man jeszcze nie wyszedł..
0
Nowy Ant-Man
1
@Kgorecki2500 Dlaczego nikt nim nic nie zrobi?
6
Xavi zamknął mi mordę. Balde kozak :o
0
Ale jakość do dupy na tym Canal +...
2
Mając 3 skrzydłowych daje się pomocnika na to miejsce. Ciekawie może być.
1
@masq Potem będzie głupie tłumaczenie się (oby nie)
0
Eleganckie 3 bramki, 0 straconych. Miejsmy nadzieję że Xavi uświadomił sobie kto ma grać od pierwszej :D.
1
Alba więcej takich podań
1
@Kgorecki2500 Brzmią jak słowa Thanosa gdy wrócił na Ziemie xD
0
Ładne to
1
@Krystian1588 Stegen, Araujo, Lewy, Gavi/Pedri
1
@Emhyr Ale to śmiesznie wygląda xd
0
Chyba dawno nie było tak ładnej pogody jesienią.
0
@Ki4no Napisałeś że był kluczowy ale czy można go nazwać lepszym od Iniesty? O to mi się rozchodzi.
0
@Ki4no A gdzie był wcześniej?
0
@JohnDeere Rzadko kiedy. Żywiec Biała lepszy xd
0
@MesQueUnClub_87 Ty ale Kozel ale ten jasny xD
0
@Mario96w Niestety tak czasem bywa.
1
@leonek160 Na wszystko potrzeba czasu. Pomyśl sobie jesteś przeziębiony weźmiesz leki i od razu jesteś zdrowy? No nie. Musisz przeboleć kilka dni. Tak samo Barca trzeba przeboleć ten ciężki okres i ufać nie tylko trenerowi ale zawodnikom że odpalą.
1
@MesQueUnClub_87 Będzie czas i nie zapomne to lidl odwiedzę :D Dzięki wariat.
0
@BorzyKrzys Zawsze to jakiś pretekst do dyskusji. Rozkimnki są najlepsze xd