0

@Awtameok_Klana Sporo czasu minęło. Jednak babka nie kłamała.

4

@Firestone Były plotki żeby przyszedł podczas poprzedniego zimowego okienka transferowego. Jak dobrze pamiętam oczywiście xd

0

@4drian0 Albo mi się wydaje albo Busi tak jakby miał wyje****.

0

@anxted Oby rodzice mieli lepszy gust tylko. Tu już nie chodzi o to że ktoś taki ma więcej tylko potem może być problem z pewnymi rówieśnikami którzy też będą chcieli a tego nie dostaną, bo nie każdego rodzica na to stać :D A potem jakieś kłótnie w domu. To jest dołujące.

15

@Krystian1588 "ja kupiłem" xD

7

Szkoda że Majora nie wzięli do Jaworowicz, chollera jasna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stagiryta Znudził mi się już

0

Męski, mocny, długo trzymający perfum do 150 PLN? Ktoś coś :D?

1

@Objectivo A potem takie influencerki płaczą do kamery że im wszystko blokują i nie mają z czego żyć. Wsadzić między nogi granat i "papała". Żarty się kończą gdy tragedia dopada nas samych.

0

@VENOMStyle Pedri, De Jong, Busi. Tak powinna pomoc wyglądać. Nie ma zastępstwa w postaci nominalnego defensywnego pomocnika niestety. A szkoda stawiać niżej De Jonga który lepiej wchodzi w drybling niż nasi skrzydłowi.

2

Chciano sprzedać De Jonga w lato a skubany zrobił różnice i miał swoje akcje. Mam nadzieję że w El Classico zagra w podstawie.

0

@kamiVeB W Lidze Europy też jest trofeum więc na 0. Ciągle w grze o wszystko.

0

@frostiman90 To załóż koszulkę Realu

0

Oni na tym ekranie w Polsacie wyglądają jakby pogodę pokazywali xD

0

@nuevojugador Ale wiesz że Inter nie może wygrać meczu? Max remis z Pilznem i Monachium?

0

A jeszcze niedawno tutaj pisali że po Interze się przejedziemy i omijali Włochów w terminarzu xD. Tak samo co z tego że nie ma Araujo czy Kounde. Nic z tym się nie da zrobić. Grało się tym coś się miało i kombinowało. Niestety nie poszło. Oby na głowę nie siadł ten remis w meczu z Realem bo nie ma co gadać do 1/8 już nie awansujemy. Trzeba walczyć o ligę i puchar krajowy.

0

@Cotutajsiedzieje Inter, przegraliśmy dwumecz

0

A jeszcze nie tak dawno kozacko graliśmy w Monachium...

1

W Polsacie Sport ten expert to nie był kucharzem kiedyś? On chyba Włochem jest.

3

Szacun dla Raphinhi za walkę do końca.

1

Dembele jaki wariat xD ciśnij tam

0

Ale gwizdów;o rozkład jazdy znany!

0

Ciekawe czy ten mecz z Interem nie będzie podobny do tego z Chelsea 2011/12 z wynikiem 2:2.

4

@marcin62 Kowal dobry zadymiarz.

1

@Rewolucja123 O a za równy miesiąc Czarna Pantera 2. Szkoda że online nie można obejrzeć i wykupić bo nie będę miał jak iść do kina..

0

Dlatego lepiej mieć jednego "szejka" przy sterach niż taką bandę, którzy mają gdzieś klub.

0

@arasz1819 Dobra to ja już piszę do bukmachera żeby kasę drukował xD

1

@Barwindg I tak znając życie ktoś spierniczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?