xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Awtameok_Klana Sporo czasu minęło. Jednak babka nie kłamała.
4
@Firestone Były plotki żeby przyszedł podczas poprzedniego zimowego okienka transferowego. Jak dobrze pamiętam oczywiście xd
0
@4drian0 Albo mi się wydaje albo Busi tak jakby miał wyje****.
0
@anxted Oby rodzice mieli lepszy gust tylko. Tu już nie chodzi o to że ktoś taki ma więcej tylko potem może być problem z pewnymi rówieśnikami którzy też będą chcieli a tego nie dostaną, bo nie każdego rodzica na to stać :D A potem jakieś kłótnie w domu. To jest dołujące.
15
@Krystian1588 "ja kupiłem" xD
7
Szkoda że Majora nie wzięli do Jaworowicz, chollera jasna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stagiryta Znudził mi się już
0
Męski, mocny, długo trzymający perfum do 150 PLN? Ktoś coś :D?
1
@Objectivo A potem takie influencerki płaczą do kamery że im wszystko blokują i nie mają z czego żyć. Wsadzić między nogi granat i "papała". Żarty się kończą gdy tragedia dopada nas samych.
0
@VENOMStyle Pedri, De Jong, Busi. Tak powinna pomoc wyglądać. Nie ma zastępstwa w postaci nominalnego defensywnego pomocnika niestety. A szkoda stawiać niżej De Jonga który lepiej wchodzi w drybling niż nasi skrzydłowi.
2
Chciano sprzedać De Jonga w lato a skubany zrobił różnice i miał swoje akcje. Mam nadzieję że w El Classico zagra w podstawie.
0
@kamiVeB W Lidze Europy też jest trofeum więc na 0. Ciągle w grze o wszystko.
0
@frostiman90 To załóż koszulkę Realu
0
Oni na tym ekranie w Polsacie wyglądają jakby pogodę pokazywali xD
0
@nuevojugador Ale wiesz że Inter nie może wygrać meczu? Max remis z Pilznem i Monachium?
0
A jeszcze niedawno tutaj pisali że po Interze się przejedziemy i omijali Włochów w terminarzu xD. Tak samo co z tego że nie ma Araujo czy Kounde. Nic z tym się nie da zrobić. Grało się tym coś się miało i kombinowało. Niestety nie poszło. Oby na głowę nie siadł ten remis w meczu z Realem bo nie ma co gadać do 1/8 już nie awansujemy. Trzeba walczyć o ligę i puchar krajowy.
0
@Cotutajsiedzieje Inter, przegraliśmy dwumecz
0
A jeszcze nie tak dawno kozacko graliśmy w Monachium...
1
W Polsacie Sport ten expert to nie był kucharzem kiedyś? On chyba Włochem jest.
3
Szacun dla Raphinhi za walkę do końca.
1
Dembele jaki wariat xD ciśnij tam
0
Ale gwizdów;o rozkład jazdy znany!
0
Ciekawe czy ten mecz z Interem nie będzie podobny do tego z Chelsea 2011/12 z wynikiem 2:2.
4
@marcin62 Kowal dobry zadymiarz.
1
@Rewolucja123 O a za równy miesiąc Czarna Pantera 2. Szkoda że online nie można obejrzeć i wykupić bo nie będę miał jak iść do kina..
1
Mało brakowało xd
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/309563528_518523139643822_6521445442213759208_n.jpg?stp=dst-jpg_s235x350&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=7LWrZEgiLPQAX88uwvw&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVLLkcFfM_aRIi9-bDw3TKB1V6Om2inKB0lI4nM-c_0X3A&oe=6368B0FD
0
Dlatego lepiej mieć jednego "szejka" przy sterach niż taką bandę, którzy mają gdzieś klub.
0
@arasz1819 Dobra to ja już piszę do bukmachera żeby kasę drukował xD
1
@Barwindg I tak znając życie ktoś spierniczy :D