xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co z Marcosem?:D
5
A tu cyk Oficjalnie: Xavi dziękujemy XD
0
@Katalończyk 99 https://m.twitch.tv/gerardromero?desktop-redirect=true
0
@Witekk10 Nie zapomnij się podetrzeć xd
3
@mateusz1989VeB Ty też przeczytałeś jego głosem?xD
8
@P33ck 100 twarzy DonKitka
0
@daniel32778 Już wiem ;d
4
@FC1899Barca Ta muzyka jest chora xD
0
Antony 95 mln xD. Nie no powinni wprowadzić jakieś ograniczenia w kwotach bo to jest przesada.
1
@LukaszFan 50 milionów za gościa który siedział przy tym samym stole co Messi i Ronaldo to promka xD
0
A czy Ty wiesz że matematyka jest wokół nas?
0
@taris A coś konkretnego? :D Dzięki ;d
0
Polecicie jakiś głośnik przenośny do 500-700 złotych? Z dobrym bassem.
1
@kynio302 Ajj te nóżki
0
Co te Union Berlin aż takie mocne?
0
@mateusz1989VeB Może tak być:d
0
Emocje powoli upadają. Wszystkim dobrej nocki życzę: D dobranoc!
0
Oj Marta pełny szacun:D
1
Konop robi takiego Mleko i Wardege :D
0
@Barcaa12 Było coś tam podczas wywiadów z tego co kojarzę.
0
@Barcaa12 Chętnie bym zobaczył rewanż Szeliga - Arab w mma
0
@jacobFCB Ranisz mi serce
0
Pałkerson słaby ten wstęp.....
0
@jacobFCB Mówię Ci disco polo top
0
Za mocno się wczuli chyba xD
0
@SinMistico Będziesz chciał to mam dobre remixy disco polo które wpadają w ucho
2
@Barcaa12 Ale Wielki Szeliga miał jaja by wystartować do Frania a potem wybiera formule z Wrzoskiem xD
0
@Medium Prześcieradła xD
0
Niby Pato gala a dużo tutaj zainteresowanych xd
0
@Kos111 Jak znokautuje Jace Murama to przyjdzie