0

A co z Marcosem?:D

5

A tu cyk Oficjalnie: Xavi dziękujemy XD

0

@Witekk10 Nie zapomnij się podetrzeć xd

3

@mateusz1989VeB Ty też przeczytałeś jego głosem?xD

8

@P33ck 100 twarzy DonKitka

0

@daniel32778 Już wiem ;d

4

@FC1899Barca Ta muzyka jest chora xD

0

Antony 95 mln xD. Nie no powinni wprowadzić jakieś ograniczenia w kwotach bo to jest przesada.

1

@LukaszFan 50 milionów za gościa który siedział przy tym samym stole co Messi i Ronaldo to promka xD

0

A czy Ty wiesz że matematyka jest wokół nas?

0

@taris A coś konkretnego? :D Dzięki ;d

0

Polecicie jakiś głośnik przenośny do 500-700 złotych? Z dobrym bassem.

1

@kynio302 Ajj te nóżki

0

Co te Union Berlin aż takie mocne?

0

@mateusz1989VeB Może tak być:d

0

Emocje powoli upadają. Wszystkim dobrej nocki życzę: D dobranoc!

0

Oj Marta pełny szacun:D

1

Konop robi takiego Mleko i Wardege :D

0

@Barcaa12 Było coś tam podczas wywiadów z tego co kojarzę.

0

@Barcaa12 Chętnie bym zobaczył rewanż Szeliga - Arab w mma

0

@jacobFCB Ranisz mi serce

0

Pałkerson słaby ten wstęp.....

0

@jacobFCB Mówię Ci disco polo top

0

Za mocno się wczuli chyba xD

0

@SinMistico Będziesz chciał to mam dobre remixy disco polo które wpadają w ucho

2

@Barcaa12 Ale Wielki Szeliga miał jaja by wystartować do Frania a potem wybiera formule z Wrzoskiem xD

0

@Medium Prześcieradła xD

0

Niby Pato gala a dużo tutaj zainteresowanych xd

0

@Kos111 Jak znokautuje Jace Murama to przyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?