xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Mówię Ci disco polo top
0
Za mocno się wczuli chyba xD
0
@SinMistico Będziesz chciał to mam dobre remixy disco polo które wpadają w ucho
2
@Barcaa12 Ale Wielki Szeliga miał jaja by wystartować do Frania a potem wybiera formule z Wrzoskiem xD
0
@Medium Prześcieradła xD
0
Niby Pato gala a dużo tutaj zainteresowanych xd
0
@Kos111 Jak znokautuje Jace Murama to przyjdzie
7
Jakie L4? Przecież widzę że jedziesz do Albanii
2
250 k to od razu dziewczyna na wakacjach
9
Mateusz Morawiecki
0
@Emhyr No luźno:D
0
Sandu Ciorba na koncert i 3/4 hali by się bawiła.
1
@Emhyr Jak nie zapomnę to jutro obejrzę ale coś o Zacu słyszałem:D pozdrawiam wariat
0
@Emhyr Widziałem. Wiewiór też wali w takim razie?
0
@Emhyr Walenie teścia powoduje wzrost szyi? :D
0
@Emhyr Jeżeli Dubiel wali towar to po co Kacper zgadzał się na walke? Argument bez sensu jeżeli w Fame nie ma USADY jak w UFC.
3
Blonsky pewnie i tak powie że Dubiel na koksie :D
0
@Janas11224 Ale jak ten atakowany sam ludzi wyzywał to jest wszystko okej?
0
@Janas11224 No nie a atakowanie autokaru?
0
@Janas11224 Patologia to patologia czy są różnice w patologii i jakieś rangi między zawodowcami a amatorami?xD
0
@Janas11224 A jak patologie Conor odwalał w UFC to wszystko wporzadku bądź inni zawodnicy wyzywający siebie w profesjonalnych galach? To jest gala freakfight ma wzbudzać emocje. Muranscy swój świat mają ale bez nich nie byłoby tyle emocji :D.
1
Nie ma co gadać, Stary Muran mocny jak na taki wiek. Szacun.
0
@Emhyr Pewnie o literkę W. Literka I w rosyjskim jest bardziej skomplikowana niż W.
3
Podobny do gościa co kilkanaście lat temu szampana z ojcem otwierał.
0
@kuz Wardęga pewnie
0
@Rust_Cohle Może Dali sobie po mordach i nabrali do siebie szacunku?
0
@koziar Zawsze tak jest. Albo gadanie że HL ma lepszą kartę od Fame. Nie od dziś wiadome że Fame jako freakfight są najlepsi :D A jeszcze przed nami klatka rzymska o ta walka kobiet dla których będzie bardzo emocjonująca!
2
@Rust_Cohle Konflikt konfliktem ale jakiś szacunek trzeba mieć ;d fajnie chłopaki pione zbili.
3
Arek Murański xD
0
Króciutki ten nowy odcinek She-Hulk, może to spowodowane ilością odcinków. Oby kolejne były już ciekawsze.