0

@jacobFCB Mówię Ci disco polo top

0

Za mocno się wczuli chyba xD

0

@SinMistico Będziesz chciał to mam dobre remixy disco polo które wpadają w ucho

2

@Barcaa12 Ale Wielki Szeliga miał jaja by wystartować do Frania a potem wybiera formule z Wrzoskiem xD

0

@Medium Prześcieradła xD

0

Niby Pato gala a dużo tutaj zainteresowanych xd

0

@Kos111 Jak znokautuje Jace Murama to przyjdzie

7

Jakie L4? Przecież widzę że jedziesz do Albanii

2

250 k to od razu dziewczyna na wakacjach

9

Mateusz Morawiecki

0

@Emhyr No luźno:D

0

Sandu Ciorba na koncert i 3/4 hali by się bawiła.

1

@Emhyr Jak nie zapomnę to jutro obejrzę ale coś o Zacu słyszałem:D pozdrawiam wariat

0

@Emhyr Widziałem. Wiewiór też wali w takim razie?

0

@Emhyr Walenie teścia powoduje wzrost szyi? :D

0

@Emhyr Jeżeli Dubiel wali towar to po co Kacper zgadzał się na walke? Argument bez sensu jeżeli w Fame nie ma USADY jak w UFC.

3

Blonsky pewnie i tak powie że Dubiel na koksie :D

0

@Janas11224 Ale jak ten atakowany sam ludzi wyzywał to jest wszystko okej?

0

@Janas11224 No nie a atakowanie autokaru?

0

@Janas11224 Patologia to patologia czy są różnice w patologii i jakieś rangi między zawodowcami a amatorami?xD

0

@Janas11224 A jak patologie Conor odwalał w UFC to wszystko wporzadku bądź inni zawodnicy wyzywający siebie w profesjonalnych galach? To jest gala freakfight ma wzbudzać emocje. Muranscy swój świat mają ale bez nich nie byłoby tyle emocji :D.

1

Nie ma co gadać, Stary Muran mocny jak na taki wiek. Szacun.

0

@Emhyr Pewnie o literkę W. Literka I w rosyjskim jest bardziej skomplikowana niż W.

3

Podobny do gościa co kilkanaście lat temu szampana z ojcem otwierał.

0

@kuz Wardęga pewnie

0

@Rust_Cohle Może Dali sobie po mordach i nabrali do siebie szacunku?

0

@koziar Zawsze tak jest. Albo gadanie że HL ma lepszą kartę od Fame. Nie od dziś wiadome że Fame jako freakfight są najlepsi :D A jeszcze przed nami klatka rzymska o ta walka kobiet dla których będzie bardzo emocjonująca!

2

@Rust_Cohle Konflikt konfliktem ale jakiś szacunek trzeba mieć ;d fajnie chłopaki pione zbili.

3

Arek Murański xD

0

Króciutki ten nowy odcinek She-Hulk, może to spowodowane ilością odcinków. Oby kolejne były już ciekawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?