xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato I wtedy pierwszym meczem był Real chyba i zaliczył asystę :D
0
@zaky274 Wiadome że Ferran.
0
@Ali3231 Sprzedać Ferrana i w ostateczności Dembele jeżeli mają być znowu problemy z kontraktem.
0
@tristan87 Mam nadzieję że na to jaki jest miał inny wpływ bo nie toleruje przemocy oprócz jakichś walk.
23
@Pawel13sz Ja tylko przypomnę że Rafał M. bo rodo ma 38 lat.
0
@Cotutajsiedzieje Pierwsza
2
@Sysia11 Więcej niż Griezmann w pierwszym.
0
@gumaz 3 miesiące około
2
Liga Negreiry xD
0
@VegetaPolska Ubliżasz Vegecie.
11
Pokrzywdzony Vaniszcjusz znowu znaczek FIFA wyciera, ciekawe co to może oznaczać. Czy tak wygląda walka z rasizmem?
7
@HarveySpecter Najpierw tak przeżywasz w poście a potem wyjeżdżasz z takim tekstem xd nie śledzę wiadomości
0
@HarveySpecter Kto taki?
0
Była ręka Busiego czy nie?
0
@IronSanHybrid To dwie dziewczyny xd
0
@Ali3231 Tak 15 znaków
0
@626 W tamtym roku złotą kupowałem za 140 euro a już 165 niektóre? Oczywiście bez nazwiska i cyfry.
0
@Emhyr Idź do swego opla
1
@Botanik Leao nie strzeli, De Bruyne będzie mieć asystę
1. 0:0
2. 1:1
3. 3:0
4. 0:1
0
@skorupa1117 https://www.kswmma.com/
1
@skorupa1117 A to już czasem nie po gali? Bartosinski wygrał w pierwszej rundzie.
0
@Kuba_1 A może nie chce doprowadzić do takiej sytuacji sprzed dwóch lat?
8
Bayern przegrywa to pewnie BVB remis albo w czapę.
2
@Herato Bardziej chodzi o to że spieprzyli sobie szansę na własne życzenie na mistrzostwo od bardzo dawna z mocnym City, które już się nie potknie i wygra na spokojnie bo jeszcze mają dwa zaległe mecze i bezpośredni mecz z Arsenalem.
0
@supraomnes1 A co my mamy do gadania? :D
2
@Sysia11 Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata!
0
Wiadome co z Greenwoodem? Czy ta laska poniosła jakieś konsekwencje?
0
@AmigoBlancos Sevilla niech sobie LE wygra ale LM należy do City :D
2
@Deviler Nie jesteśmy żadnymi mistrzami jeszcze xd
2
Ta drużyna z Belgii Royale Union to też jakiś fenomen, wchodzi z drugiej ligi i już mistrz w następnym sezonie.