xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Masakra z tymi ludźmi, w dupach się przewraca. Być wieśniakiem i to jeszcze nagrywać.
0
No to będzie trzeba obserwować Newcastle w nowym sezonie LM.
0
@SenseiFCB Szczerze gdybym wiedział że Barca płaci 200 za Mbaleppe to bym powiedział że są geniuszami bo Francuz do leszczy nie należy i pewnie odnalazłby się w ataku z Vaniszem i Golddiggero. Mam nadzieję że jednak nie pójdzie do nich.
1
@RomanHoffer Fajnie było kończyło się szkołę kiedyś tu tego. Piękne czasy.
1
Gdyby babcia miała wąsy ale gdyby Mekambe przyszedł do Realu to czy mielibyście jakieś obawy co do ligi i potyczek między nami a Muniakami?
5
@MesQueUnClub_87 Mam super moce
0
@Peciak Zapowiada się ciekawie i ciekawe jak wpłynie na Furego śmierć Hill.
1
@HypeR Szkoda że wydarzyło się to co się wydarzyło w ostatnich minutach:/. Ogólnie ciekawy bo niewiadomo kto jest kim.
0
@BARCA1899Messi Jaka to pozycja?
3
@Adran360 Jeszcze niedawno sam myślałem że Konon pierwszy walnie w kalendarz po tym jak leżał na łóżku "w głowie się kręci się". Patologia ale tak piszesz poprawiali humor. Teraz te teksty "a co Ty srasz w majtki" nie będą takie same jak kiedyś.
3
@Adran360 Nigdy nie zapomnę ich początku z testowania różnych produktów. Najlepsze czasy a później tylko kłótnie i to głównie o pieniądze.
0
Wiadomo gdzie Skriniar trafi?
0
@FCB_dimiC Norwegia nie ma Khabiba żeby wybrać ze Szkocja McGregora.
0
@Muevertigo W komentarzach jest "o co chodzi?"
4
@Albatros
4
@AllBundy A z dołu ziomeczek jeszcze kamień gotuje xD
0
@Crashynski Problemem jest bagno Barcy w którym teraz siedzi. Myślę że jeżeli wyjdziemy z dołka to wrócimy na właściwe tory. Kadre mamy naprawdę mocną ale brakuje jej odpowiedniej osoby do zarządzania. Stać ich na więcej.
3
@Crashynski Wygrywać
0
@tristan87 High League 2.
0
@tadzik447 Niech będzie że tą stronę odwiedzam od 2011/12 roku około i nie zawsze byłem użytkownikiem (albo byłem) :D
1
Niby rok na stronie ale czuję się jakbym był tu z ponad 10 lat.
0
@Rust_Cohle Taktyk.
4
Ja tylko przypomnę że pewien Francuz zamknął sobie drogie do Barcy filmem żeby rok później do niej dołączyć xd
0
@quarto Chuj wie szczerze powiedziawszy.
0
Wiadome kiedy Barca będzie mieć koszulki na następny sezon na Nike? Bo już niektóre kluby mają.
3
@Rust_Cohle Wypadek przy pracy, w następnym sezonie Barca będzie w tym samym miejscu co City teraz.
4
@Rust_Cohle Przecież Barca by ich zjadła xd. Porównaj swój Liverpool.
1
@tomek8756 TikTok powinien być skasowany dawno, mimo że sam mam i czasem sobie coś obejrzę to tak ogłupia ludzi że masakra.
0
Czy Haalandowi należy się bardziej Złota Piłka niż Messiemu?
1
@FcPortoFan1999 Rodri.