8

Masakra z tymi ludźmi, w dupach się przewraca. Być wieśniakiem i to jeszcze nagrywać.

0

No to będzie trzeba obserwować Newcastle w nowym sezonie LM.

0

@SenseiFCB Szczerze gdybym wiedział że Barca płaci 200 za Mbaleppe to bym powiedział że są geniuszami bo Francuz do leszczy nie należy i pewnie odnalazłby się w ataku z Vaniszem i Golddiggero. Mam nadzieję że jednak nie pójdzie do nich.

1

@RomanHoffer Fajnie było kończyło się szkołę kiedyś tu tego. Piękne czasy.

1

Gdyby babcia miała wąsy ale gdyby Mekambe przyszedł do Realu to czy mielibyście jakieś obawy co do ligi i potyczek między nami a Muniakami?

5

@MesQueUnClub_87 Mam super moce

0

@Peciak Zapowiada się ciekawie i ciekawe jak wpłynie na Furego śmierć Hill.

1

@HypeR Szkoda że wydarzyło się to co się wydarzyło w ostatnich minutach:/. Ogólnie ciekawy bo niewiadomo kto jest kim.

0

@BARCA1899Messi Jaka to pozycja?

3

@Adran360 Jeszcze niedawno sam myślałem że Konon pierwszy walnie w kalendarz po tym jak leżał na łóżku "w głowie się kręci się". Patologia ale tak piszesz poprawiali humor. Teraz te teksty "a co Ty srasz w majtki" nie będą takie same jak kiedyś.

3

@Adran360 Nigdy nie zapomnę ich początku z testowania różnych produktów. Najlepsze czasy a później tylko kłótnie i to głównie o pieniądze.

0

Wiadomo gdzie Skriniar trafi?

0

@FCB_dimiC Norwegia nie ma Khabiba żeby wybrać ze Szkocja McGregora.

0

@Muevertigo W komentarzach jest "o co chodzi?"

4

@Albatros

4

@AllBundy A z dołu ziomeczek jeszcze kamień gotuje xD

0

@Crashynski Problemem jest bagno Barcy w którym teraz siedzi. Myślę że jeżeli wyjdziemy z dołka to wrócimy na właściwe tory. Kadre mamy naprawdę mocną ale brakuje jej odpowiedniej osoby do zarządzania. Stać ich na więcej.

3

@Crashynski Wygrywać

0

@tristan87 High League 2.

0

@tadzik447 Niech będzie że tą stronę odwiedzam od 2011/12 roku około i nie zawsze byłem użytkownikiem (albo byłem) :D

1

Niby rok na stronie ale czuję się jakbym był tu z ponad 10 lat.

0

@Rust_Cohle Taktyk.

4

Ja tylko przypomnę że pewien Francuz zamknął sobie drogie do Barcy filmem żeby rok później do niej dołączyć xd

0

@quarto Chuj wie szczerze powiedziawszy.

0

Wiadome kiedy Barca będzie mieć koszulki na następny sezon na Nike? Bo już niektóre kluby mają.

3

@Rust_Cohle Wypadek przy pracy, w następnym sezonie Barca będzie w tym samym miejscu co City teraz.

4

@Rust_Cohle Przecież Barca by ich zjadła xd. Porównaj swój Liverpool.

1

@tomek8756 TikTok powinien być skasowany dawno, mimo że sam mam i czasem sobie coś obejrzę to tak ogłupia ludzi że masakra.

0

Czy Haalandowi należy się bardziej Złota Piłka niż Messiemu?

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?