xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne przeczucie że jednak ten Real przejdzie ale oby nie..
0
Pracuje ktoś z was na laserach krzyżowych i mógłby coś polecić? Do 1500-1800 złotych.
1
@Kgorecki2500 Jabłkowy elegancki
0
@RomanHoffer Kurde lipa, dzięki :D
0
Czy muszę koniecznie mieć viaplay aby oglądać KSW w czerwcu czy wystarczy mieć konto na kswtv?
0
@ProMILs Też myślałem ale wątpie że jest funkcja grill :D Dzięki.
0
@bartekvisca Akurat to nie w Polsce xD
1
@Mario96w Właśnie tak myślałem, zobacze później :D Dzięki Szef.
0
Mam takie pytanko może ktoś miał taką sytuację. Jeżeli kupiłem bułki do piekarnika a okazało się że nie ma piekarnika to jak je zrobić? xD Coś czytałem że na patelni. Pozdrawiam.
1
@michal26 Fajnie by było zobaczyć finał Boston - Lakers.
4
@draxidox https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kolega-prosi-o-link-pisze-na-messengerze-prosze-o-link.jpg
3
Przez tą Blankę nucę sobie solo solo i niektórzy ludzie dziwnie się na mnie patrzą a jeszcze inni startują z łapami do bicia.
2
@BartqRKO Szczerze to sobie wcześniej dezaktywowałem, bo jednak Messenger potrzebny ale znowu wznowiłem na jakiś czas. Według mnie gdy ma się Twittera/Instagrama to Facebook jest zbędny. No chyba że ktoś jest w jakichś konkretnych grupach to tylko po to.
4
@tomek8756 Ona powinna zniknąć z przestrzeni publicznej. Toksyczna osoba.
0
@FCBparasiempre Nie wszyscy xd
1
@gumaz Zdrady nigdy.
0
@VamoSBarca88 Mógłbyś napisać co było w scenach po napisach na PW? Z tego co czytałem miały być dwie :D
0
O już trójka xD
0
@tomek8756 Piękny bramkarz aż szkoda że się starzeje.
15
Alba mvp to naplucie na De Jonga.
0
Alba wywalczył nowy kontrakt tym golem.
0
Nie no to są jakieś jaja już xd.
0
@LukaszFan Zapomniałem skosić przed meczem to pewnie jutro rano wypowiedzenie dostanę xD
0
Słońce nie świeci i dalej gra do dupy
0
Miło mi zamyka mordę De Jong, dobrze że nie sprzedaliśmy go do United.
2
Zamiast sobie pogratulować to już się lać zaczynają..
9
Ten bramkarz Legii lekki pajac.
3
@Nazio87 ku chwale
0
@Survier Kurde ja to bym zobaczył coś pokroju Douglasa Costy na lewe skrzydło.
1
@Marcelinho99 Pewnie ostatnimi meczami nie skoro jest zajechany.