xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra jeszcze jeden xD
0
Legia właduje 2 bramki do końca meczu
0
@VegetaPolska Komórczak już był w DBZ więc chyba bez zaskoczenia.
3
@SkilledHydra16 Jak on 100 to Musiala z 200-250
7
@kamilop Nie o krok a o fax xd
1
Jestem ciekaw konferencji i wywiadów Dembele w PSG i tego czy obsmaruje tyłek Barcelonie.
0
@wojopancer Tylko żebyś w niedzielę nie stękał że źle grają, do dupy skład i takie tam :D
0
@Emhyr Głupie społeczeństwo, tydzień dwa miną i ludzie zapomną. Nawet teraz ta sytuacja z Janoszek, laska gdyby nigdy nic sobie story wstawia jakieś reklamy.
0
Taka luźna rozkmina.
Ter Stegen aktualnie 31 lat, kontakt do 2025 roku gdzie będzie mieć 33 lata. Jak myślicie przedłuży kontakt na przykład o kolejne dwa lata (jeżeli taki będzie) czy odejdzie gdzieś do MLS albo wróci do Borussi? I czy Barcelona za rok bądź dwa będzie szukać bramkarza?
0
@Kluivert_P Nie chciałbym z takiej ręki z plaskacza dostać.
1
@kiper09 Jeszcze nowy kontrakt i rejestracja :p
0
To jeszcze Balde z 3 i będzie elegancko.
17
@Crystal37 Nie no bez przesady xd i te pompowanie balonika też na dobre nie wyjdzie
0
@SkilledHydra16 Szkoda że nie jednak Dricuss bo kontuzja
4
@Filu02 Pamiętam jeszcze mecz z Santosem w klubowych mistrzostwach świata a później to tylko historia.
1
Kessie mimo że sezon jakiś najlepszy nie był w jego wykonaniu to przyszedł w kryzysie za darmo i coś tam pokopał a teraz na nim zarobimy. Szacun.
0
@Emhyr No że inne kluby zaraz będą chciały łapki swoje położyć na nim.
0
@Emhyr Ale ja piszę o Balde nie o Yamalu :D
0
@Worny Balde już w poprzednim sezonie był ;p
1
@Jonyx Lewy, Ferran, Fati, Abde
0
@Worny A po co podstawowy zawodnik ma grać jeszcze w rezerwach ?;p
0
To teraz tylko czekać aż jakiś Manchester City, Bayern a może PSG zacznie coś kombinować z Yamalem. Nie zdziwie się jak będzie podobnie z Balde jeżeli zarejestrują go w rezerwach.
0
A Ci co weszli i zagrali lepiej od tych co grali od pierwszej minuty ława na następne mecze i wchodzenie na ostatnie 15 minut i dalsze katowanie Pedriego, Lewego i reszty.
3
I Raków gol xd oho
0
@jacobFCB Luźne 2:0 dla nas
1
Da radę wykupić pakiet i oglądać jednocześnie LaLige i Ligę Mistrzów w tym sezonie?
1
@Faro Athletic Bilbao było by mocne
0
@sila101 Ale piękna koszulka
0
@Sysia11 A czy kamerki to prostytucja? Skoro tak to czy to jest gorsze od lizania niewiadomo czego. Niby Natsu sama doszła ale szczerze to zero konsekwencji dla takiej osoby a ma młodych odbiorców. Dla mnie ogólnie takie akcje i promowanie kur**wa już staje się normalne dla ludzi i to jest chore. Jeszcze troszkę to stworzą onlyfansjunior albo coś dla osób, które nie mają pomysłu na przyszłość i wolą iść na łatwizne xD.
3
@Gaz Przecież jakby były koszulki Neya z 10/11 to by się pięknie sprzedawały.