0

Dobra jeszcze jeden xD

0

Legia właduje 2 bramki do końca meczu

0

@VegetaPolska Komórczak już był w DBZ więc chyba bez zaskoczenia.

3

@SkilledHydra16 Jak on 100 to Musiala z 200-250

7

@kamilop Nie o krok a o fax xd

1

Jestem ciekaw konferencji i wywiadów Dembele w PSG i tego czy obsmaruje tyłek Barcelonie.

0

@wojopancer Tylko żebyś w niedzielę nie stękał że źle grają, do dupy skład i takie tam :D

0

@Emhyr Głupie społeczeństwo, tydzień dwa miną i ludzie zapomną. Nawet teraz ta sytuacja z Janoszek, laska gdyby nigdy nic sobie story wstawia jakieś reklamy.

0

Taka luźna rozkmina.
Ter Stegen aktualnie 31 lat, kontakt do 2025 roku gdzie będzie mieć 33 lata. Jak myślicie przedłuży kontakt na przykład o kolejne dwa lata (jeżeli taki będzie) czy odejdzie gdzieś do MLS albo wróci do Borussi? I czy Barcelona za rok bądź dwa będzie szukać bramkarza?


0

@Kluivert_P Nie chciałbym z takiej ręki z plaskacza dostać.

1

@kiper09 Jeszcze nowy kontrakt i rejestracja :p

0

To jeszcze Balde z 3 i będzie elegancko.

17

@Crystal37 Nie no bez przesady xd i te pompowanie balonika też na dobre nie wyjdzie

0

@SkilledHydra16 Szkoda że nie jednak Dricuss bo kontuzja

4

@Filu02 Pamiętam jeszcze mecz z Santosem w klubowych mistrzostwach świata a później to tylko historia.

1

Kessie mimo że sezon jakiś najlepszy nie był w jego wykonaniu to przyszedł w kryzysie za darmo i coś tam pokopał a teraz na nim zarobimy. Szacun.

0

@Emhyr No że inne kluby zaraz będą chciały łapki swoje położyć na nim.

0

@Emhyr Ale ja piszę o Balde nie o Yamalu :D

0

@Worny Balde już w poprzednim sezonie był ;p

1

@Jonyx Lewy, Ferran, Fati, Abde

0

@Worny A po co podstawowy zawodnik ma grać jeszcze w rezerwach ?;p

0

To teraz tylko czekać aż jakiś Manchester City, Bayern a może PSG zacznie coś kombinować z Yamalem. Nie zdziwie się jak będzie podobnie z Balde jeżeli zarejestrują go w rezerwach.

0

A Ci co weszli i zagrali lepiej od tych co grali od pierwszej minuty ława na następne mecze i wchodzenie na ostatnie 15 minut i dalsze katowanie Pedriego, Lewego i reszty.

3

I Raków gol xd oho

0

@jacobFCB Luźne 2:0 dla nas

1

Da radę wykupić pakiet i oglądać jednocześnie LaLige i Ligę Mistrzów w tym sezonie?

1

@Faro Athletic Bilbao było by mocne

0

@sila101 Ale piękna koszulka

0

@Sysia11 A czy kamerki to prostytucja? Skoro tak to czy to jest gorsze od lizania niewiadomo czego. Niby Natsu sama doszła ale szczerze to zero konsekwencji dla takiej osoby a ma młodych odbiorców. Dla mnie ogólnie takie akcje i promowanie kur**wa już staje się normalne dla ludzi i to jest chore. Jeszcze troszkę to stworzą onlyfansjunior albo coś dla osób, które nie mają pomysłu na przyszłość i wolą iść na łatwizne xD.

3

@Gaz Przecież jakby były koszulki Neya z 10/11 to by się pięknie sprzedawały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?